Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 10:24:43

jarda 2004 >> ano Ježíšek požil, ale moudrost ve velkých dávkách a to proto, že ten kdo dostane Daiwu tak toho Ježíšek dlouhé roky nemusí navštěvovat páč dáreček je stále krásný a funkční, ale ten zbytek se musí třást co dostanou a zda jim to do dalších vánoc vydrží...co jsi měl ke snídaní?..ham&eggs, nebo Kroupovo štolu s kakem?

    Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 10:22:16

    Vám všem taky příjemné prožití svátků Vánočních přeje G-Foxxx...

      Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:18:40

      mi-ku >> No ježíšek zřejmě požil jak jinak vysvětliti že Daiwa je pro hodné a zbytek pro profesionální zbytek?

        Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 10:17:40

        foxxx >> veselého ježíška ti přeju ty Géčkaři...

          NJakub 005 - Profil | Čt 24.12.2009 10:17:12

          Chlapi,všem pěkný vánoce a štastný nový rok.Hodně trofejáčků v podběráku....

            Nmi-ku - Profil | Čt 24.12.2009 10:15:36

            jarda 2004 >> asi kvůli foxovo hokejkám zlevním chleba...dobré ráno do dne kdy nás Ježíšek podaruje daiwama a ty ostatní zlobivé něcím jiným...

              Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:11:38

              foxxx >> Ba ba i sešívaní kašpárci přidají něco málo dřeva.

                Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 10:10:45

                jarda 2004 >> Možná i Slávie něco málo přihodí...:-)

                  Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:10:31

                  foxxx >> Ano ano Century tuším ale ještě nevím zajisté až odjede ježíšek budu fotograficky informovat co jsem dostal a jak jsem byl hodný.

                    Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:09:25

                    foxxx >> Ano bude tepleji Sparta bude pálit hokejky a proto nebude třeba tolik energie.

                      Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 10:07:12

                      jarda 2004 >> Nějaké překvapení v podobě prutů Century snad očekáváš?!:-))

                        Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 10:06:23

                        jarda 2004 >> Ano,první místo Plzně v tabulce se na cenách chleba v Praze jistě projeví!:-)))

                          Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:05:59

                          mi-ku >> Nemužem se dočkat to bude ježich.

                            Njarda 2004 - Profil | Čt 24.12.2009 10:04:37

                            foxxx >> Kdo kam postoupil? A bude něco levnšjšího když postoupili?

                              Nfoxxx - Profil | Čt 24.12.2009 0:40:32

                              mi-ku >> Tož 5G a jeden Captain Morgan,to se ale bude dudinkat...dobrou noc pánové:-)
                              Jinak hokejisté Plzně dnes postoupili na první místo v tabulce,ale to jistě všichni zajisté víte....:-))

                                Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 23:15:52

                                jarda 2004 >> poserové jdou spát páč se nemohou dočkat co jim zítra ten Ježíšek nadělí....já byl letos moooc zlobyvej tak to asi podle toho bude vypadat..

                                  Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 23:02:46

                                  Jakub 005 >> jdu taky dobrou.

                                    NJakub 005 - Profil | St 23.12.2009 23:01:34

                                    jarda 2004 >> tak to je jasný,mobil si kupuju tak jednou za dva roky,ani oblečení si nekupuju už skoro vůbec jen tu rybařinu,oblečení vždy nějaký dostanu a to mi stačí....hele Jardo jdu chrápat,jsem nějakej nachcípanej tak si du vzít paralen at jsem zejtra fit,dobrou...

                                      Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 22:59:35

                                      Jakub 005 >> No 99,9% je hodně ale je lepší to dát do rybařina než do kravin.

                                        NJakub 005 - Profil | St 23.12.2009 22:54:39

                                        jarda 2004 >> narvané to je,zas nechci opravdu všechny prachy dát do rybařiny i když 99,9% mejch peněz skončí v rybařině,ani to není tak narvané po vánocích jako spíš o prázdniny,to chystám opravdu velké nákupy a po prázdninách září říjen taky,tet prašulky nebudou,počítám že nějaký budou nejdřív v dubnu a pak snad "víc"peněz o prázdninách...