Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 22:51:31

Jakub 005 >> No máš to po vánocích trošku narvané ale to je dobře motivace nesmí scházet.

    NJakub 005 - Profil | St 23.12.2009 22:49:08

    jarda 2004 >> tak o těch vim to joo,ale chtěl jsem ještě ten mobil a jen tak jsem to nadhodil,že si ho asi po vánocích koupim,a dnes jsem zaslech mámu jak telefonovala s tátou a říkala mu kterej ten mobil to je a nějak se dohadovali kde ho koupit tak snad bude,a když né stejně si ho hned po svátcích koupim...

      Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 22:46:23

      Jakub 005 >> Dám neboj. Já měl pocit že máš dostat kolovrátky.

        NJakub 005 - Profil | St 23.12.2009 22:44:59

        jarda 2004 >> Já na ryby tentokrát asi nic,nejspíš ten novej mobílek...

          NJakub 005 - Profil | St 23.12.2009 22:44:31

          jarda 2004 >> Tak jsem zvědav,pak dej vědět...

            Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 22:42:05

            Jakub 005 >> No jo budou to ryba zítra bude den chlubení ale co jsem tak zaslechl tak to bude stát za to.

              NJakub 005 - Profil | St 23.12.2009 22:40:23

              jarda 2004 >> hele,co Ti vůbec přinese ježíšek??:-))něco na ryby?...

                Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 22:37:51

                Jakub 005 >> No malinko jsem ochutnal pak víc a nakonec jsme ji sežrali na posezení.A není to vánočka ale štola.

                  NJakub 005 - Profil | St 23.12.2009 22:32:34

                  jarda 2004 >> Co ty?Ty už se cpeš vánočkama od Míry co???:-))):-)))

                    Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 22:26:13

                    mi-ku >> Tak žvíkej a moc to neflákej.

                      NJakub 005 - Profil | St 23.12.2009 22:25:38

                      Nazdar vydry,co se dne bude probírat???

                        Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 22:25:14

                        jarda 2004 >> domácí předvánoční žvíkání...

                          Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 22:20:11

                          mi-ku >> Tak to mám problém dřív mne to šlo MRKovat přes mobil ale teť to nejde ale je to lepší já byl furt tady a to už hraničilo ze zvrhlostí.

                            Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 22:00:45

                            jarda 2004 >> já jsem na tom ještě možná hůř....pořídil jsem si ten novej fon a on umí taky MRKovat....

                              Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 21:54:49

                              mi-ku >> No to nedá je to jak droga začínam blbnout.

                                Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 21:53:54

                                mi-ku >> Pak tvoje chuťové pohárky nebudou strádat.

                                  Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 21:53:51

                                  jarda 2004 >> zdarec...nedá ti to sem nakouknout...co ?

                                    Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 21:19:33

                                    Bernard >> šikovnej kluk..a masné červy z masa si neděláš?...já jednou potřeboval v talošce chytit nástražní rybku, tak mě kolega jel koupit červi do rybářských potřeb..čekal jsem takové to české..krabyčka pilin za20 kč..ale oni jinak..minimální odběr 500 g za 1 euro..a bez pilin..

                                      Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 21:17:44

                                      jarda 2004 >> ted jsem se pěkně pofoxxxil...mám hlad a nechce se mě jíst salát, tak jsi ořívám párky...až tako jsem klesl...i když na svou obranu musím zdůraznit, že debrecínské...

                                        Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 21:10:01

                                        mi-ku >> Tak utíkej.