Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NBernard - Profil | St 23.12.2009 21:08:43

mi-ku >> vlastnoručně chovaného hnojáka. Dal jsem jim teď do kompostu hrušky a smrdí to jak pálenka

    Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 21:07:30

    jarda 2004 >> jdu čučet na Děsnej biják....4 letá dcéra nechce usnout tak se bude dívat na takovéhle blbosti s tátou...

      Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 21:06:32

      Bernard >> dáváš něco na marmyšku?

        NBernard - Profil | St 23.12.2009 21:05:27

        mi-ku >> při troše štěstí bude vánoční tloušť, okounek či jiná potvora. Nejdu se splávkem nýbrž s marmyškou

          Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 21:00:33

          mi-ku >> Je těžké lidi přesvědčit že dobrá věc má i jinou cenu ale tohle je opravdu dokonalé. A měsí to opravdu nevydrží to ani náhodou.A sklíčko máme jako nové teda je nové.

            Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 20:59:31

            Bernard >> vánoční cejnek, nebo jelec?...

              NBernard - Profil | St 23.12.2009 20:58:01

              kdo jde zítra na ryby? já jo :-)

                Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 20:56:39

                jarda 2004 >> co okínko?..nebo jsi jako nouzovku dostal slušivé plexi ze zásob Sazka Arény?

                  Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 20:55:35

                  jarda 2004 >> doporučení...ulož štolu do chladu a dokonalá bude za týden, nebo ještě lépe za měsíc...udělal bych a dokonce jsem dělal pravou Drážďanskou s ořechy a marcipánem navíc, ale našinec zvyklí na ceny Tesco a Lidl nebyl ochoten akceptovat ca 150 kč...jsou to noumové..je to jen jednou do roka..

                    Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 20:54:13

                    mi-ku >> Písmo je základem vědění proto čtení je důležité až zásadní.

                      Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 20:53:21

                      mi-ku >> Výrobce je evidentně nějake divnej neumí psát.Ale tvoje štoly musí být jednou oceněny ve světovém měřítku kdo si ji od tebe nekoupil je chrapoun.

                        Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 20:53:14

                        jarda 2004 >> já a bonzák!!!...to néé..jen jsem nevěděl, že si pročítáš diskuzi tak dozadu...

                          Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 20:52:04

                          Komplexacek >> tady máš kotvičku co funguje...jen mohu doporučit z vlastní skušenosti...Pavel na pussianu tím zahání drzé rakouské kapraře...

                            Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 20:51:22

                            fiam >> To si piš že bude chutnat a tomu bonzákovi to neprojde. Ale přiznání je polechčující okolnost tak se přiznávám. [fotky smazany na zadost autora]

                              NBernard - Profil | St 23.12.2009 20:50:08

                              Komplexacek >> tu musíš přeci mít...:-)))), jinak v plavaný je to to samý

                                Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 20:50:02

                                jarda 2004 >> děkuji za pochvalu a v mích očích jsi stoupnul velmi vysoko...tak upřímný hoch...ale ta poznámka o daiwě.....hm..hm..

                                zde je odpověd od výrobce

                                お急ぎくださ&#​12356;!「配当所得&​#12392;譲渡損失の損​益通算」と特定​;口座での活用ਬ​1;法について

                                  NKomplexacek - Profil | St 23.12.2009 20:49:14

                                  jarda 2004 >> No vidíš, já myslel, že je jen dobrý obchodník a on zatím "prostě umí" :-)

                                    NKomplexacek - Profil | St 23.12.2009 20:47:11

                                    Bernard >> Jinak teda Karel je hlavička, ta jeho kotvička za 3 čenta taky slušnej odvaz :-)

                                      Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 20:46:52

                                      Všem dobrý večer. Nechci začínat monologem což samo o sobě není pravé místo na monolog,
                                      Raděj začnu tvrzením že Daiwa je na hovno ale pánové pán mistr pekařský je excelentním mužem na svém místě a nad jeho prací se zhluboka skláním a dovolím si tvrdit že nic tak dobrého jako jsou jeho vánoční štoly jsem nejedl od svého nicotného narození.

                                      Pane pekaři klobouk dolů před vaším uměním moc ale moc dobré.

                                        NKomplexacek - Profil | St 23.12.2009 20:46:20

                                        mi-ku >> na košíčky jsem naštěstí línej. Nebaví mě pořád dokola nahazovat.....