Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 14:31:08

mi-ku >> FOX JE SHIT!! Ještě jsem neochutnal tak musí proběhnout ochutnávač a pokud nedojde ke střevním problémům koupím tričko od Daiwi.A děkuji.

    Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 14:26:01

    jarda 2004 >> hotovo...pantáta si to odvez a zaplatil...už mě můžeš častovat tím co si o mě myslíš!!....už asi ne napíšeš FOX JE SHIT!!

      Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 14:04:33

      foxxx >> Určutě to zmákneš jseš přece kaprař od foxů a to jsou sakra dobří chlapáci.

        Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 13:57:10

        jarda 2004 >> To si říkám taky každý rok a vždy to dopadne úplně stejně...snad to zmáknu rychle!

          Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:55:22

          foxxx >> No já to mám naštěstí za sebou po mnoha letech jsem to zvládl z předstihem.

            Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 13:54:20

            jarda 2004 >> To čeká mně za chvíli....jak já ty nákupy všeho druhu miluji!:-((

              Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:53:10

              foxxx >> No to je tragédue to bych poslal mamku na nákup pro vitamín Géééééééééééééééééé.

                Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 13:52:23

                mi-ku >> Ach jo...:-)))Jsem si náhodou kolínko vyndal z papiňáku sám a pivko nebylo,zapíjel jsem to bohužel minerálkou,páč zásoby jsem dopil včera večer...

                  Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:51:35

                  mi-ku >> Je to ostuda ale mám pocit že i na výpravách za kaprem snů maminka staví bivak a zaváži večeři klouček je hlava odevřená.

                    Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:49:48

                    jarda 2004 >> ten foxxxík je kluk nezvednej...bydlí u maminky a ani jí chudince nepomůže...pořádnej vejprask na holovou, kleknout do kouta na hrách a zítra musí vidět hlady zlaté prasátko...jenže to by se nesměl nacpat prasečím kolínkem co mu paní LLišková dala na stolek k počítači a už vůbec ho neměl zapíjet G10...

                      Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:49:40

                      foxxx >> Já a vrah ne to ten pán u kádě já jen porcoval.

                        Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 13:47:55

                        mi-ku >> No u nás dělá sálát mami a celkově celou Vánoční večeři.Jak jsi spokojen s tou velkou taškou?Je pěkná?Nevím,kdo hlasoval,možná nějaký náhodný návštěvník,který si naše rozhovory přečetl,odhlasoval a rychle pryč z této otázky plné neřesti a sodomismu...:-))

                          Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:47:54

                          mi-ku >> Tak tak kapie krásně to provoní.

                            Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:47:25

                            mi-ku >> No neumím to je fakt.Sedmičku už jsem nachyt ani nepamatuji.

                              Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:46:36

                              jarda 2004 >> co to je to červené v tom salátu?..kápie?...on totiž co rodina tak jiný recept...

                                Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:46:35

                                mi-ku >> Maťák!!!!!!!!!!!!!!

                                  Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:46:05

                                  mi-ku >> Chceš říct že ulišek dělá salát žena. Ó jak potupné a ostudné je chování těch co salátu neuklohní. Kéž by ho rohatej trknul pacholka neumného.

                                    Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:45:35

                                    jarda 2004 >> krásné červené maso...žádnej kapří brojler z Tesca...já nic proti té velikosti nemá..když to jíš tak mě je do toho prd...a věřím že jsi ho nechytil, páč to už ani neumíš..)))))

                                      Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 13:45:25

                                      jarda 2004 >> VRAHU!:-))))Ale já Ti odpouštím...:-)

                                        Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:43:33

                                        foxxx >> víš co je zajímavé, že v naší anketě hlasovalo již 15 čtenářů a já at počítám jak počítám tak nás ani tolik není...asi šotek, nebo maťák..