Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:42:58

mi-ku >> Zde je moje včerejší dílo. Pupík naložený v mléce měl 7Kg a jeho původ je zdokumentován až do Třeboňských hvozdů. Jen pro pořádek abych nebyl nazván vánočním masřem. Ale to stejně asi budu. [fotky smazany na zadost autora]

    Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:41:38

    jarda 2004 >> jdu dodělat salát...malá mě už tahá za rukáv, že si chce hrát na PC ty "růžové hry"...

      Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:40:52

      foxxx >> no já mám od včerejška Fox tašku na 25 kg a jako omluvu fa daiwe se klaním k Tókiu

        Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:39:39

        foxxx >> co to znamená ta věta: Salát už se tu taky dělá...
        to znamená, že u Vás něděljí chlapy salát?...chudák pani Lišková...

          Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:39:08

          foxxx >> Dobrá odpoštěno.

            Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 13:39:06

            mi-ku >> Já mám ale tu Fox termo tašku jen na 12kg:-)Klička od Basiaru v pohodě,tu koupím na každém"blešáku":-))

              Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:36:45

              foxxx >> tak to vidíš...když se k nám budeš takto chovat nadále, tak hrozí, že ti Jarda před nějakou výpravou zdělí, že už součet pokutových kuliček se rovná obsahu tvé 25 kg Fox tašky a tak si to vezme najednou i stou taškou, jako kompenzaci za úroky...mě zatím dlužíš pouze kličku od Basiaru..

                Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 13:36:28

                jarda 2004 >> Ano,třikrát se pokloním ke Cassienu a snad mi bude odpuštěno...:-))
                Ty tři kuličky boilie Ti předám v nějakém extra obalu s mašličkou...:-)

                  Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:29:53

                  foxxx >> Ja se chlubil ale ty jsi čuměl na film a nestíhal diskuzi což je politovánihodné ale neomluvitelné.Mám u tebe tři kuličky boilies jako odstupné.

                    Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 13:27:18

                    mi-ku >> Zdar,no já teď obědval ovar:-)Za chvíli musím jít ještě něco nakoupit,domů a na Vánoce...
                    Salát už se tu taky dělá...

                      Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:25:46

                      foxxx >> a co Ty děláš?..já bramborový salát, Jarda už ho má od včerejška...

                        Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 13:25:43

                        jarda 2004 >> No veselé teda:-((Že ses ani včera nepochlubil...

                          Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 13:25:04

                          jarda 2004 >> a nebylo by levnější to celé, jako střechu ufiknout flexou a vytvořit tak prnví A8 cabriolet?..predejní cena za unikát by byla obrovksá...nějakému šejkovy do Abbu Dhaby

                            Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 13:19:21

                            foxxx >> No sklo nemám, u obchodního domu včera v odpoledních hodinách mi nějaká drbanská lůza ukradla tašku z houskama máslem a uzeninou. A při té přiležitosti mi pro uspěch akce rozflákal okno a ukradl nákup v ceně 300Kč a okno v ceně 18 000Kč a až dnes v 16 hodin bude výmněna.Ale ponaučení je jedno nekupovat housky se salámem.

                              Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 10:23:53

                              Terrence a Philip "Ohnivé prdele"

                                Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 10:21:39

                                jarda 2004 >> Zdar.A kde máš sklo?Někdo si ho přes noc vypůjčil z Tvé A8?

                                  Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 10:11:30

                                  foxxx >> Zdar gayové. Ráno srojí za vyliž kaka díru není sklo do mého vozu.

                                    Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 10:00:46

                                    Dobré ráno, mrdáci:-))

                                      NJakub 005 - Profil | St 23.12.2009 9:57:25

                                      Dobré ráno,chlapáci:-))

                                        NKomplexacek - Profil | St 23.12.2009 0:38:52

                                        mi-ku >> Ach tak... malej, ale Tvůj :-)