Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 18:41:13

foxxx >> myslíš kubíká vágnerů:...hm tak ten mě moc nesedí...je tak nějak jinej...

    Nfiam - Profil | St 23.12.2009 18:36:35

    mi-ku >> nou koment

      Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 18:36:31

      mi-ku >> No že ho nesnášíš,jak jsi psal?!

        Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 18:35:56

        fiam >> zdravím...co je na tom pravdy, že jsi dělal s těmi vietnamci na těch černejch jatkách v Lovosicích?....prej i velcí kapři z Labe...

          Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 18:35:00

          foxxx >> nechápu?..co Kubíček?

            Nfiam - Profil | St 23.12.2009 18:34:40

            mi-ku >> zderec

              Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 18:34:35

              foxxx >> ty jsi ale masichista na štědrej den do supermárketu!!!!!..to já už ležím doma a nehnu se odsud do 24.12...pka jedu za rodiči, do běsna a pak za těmi hejhuli z Podbořan...

                Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 18:33:07

                mi-ku >> Copak Ti udělal Kubíček?!:-)

                  Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 18:33:03

                  Bernard >> zdar brčkaři...

                    Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 18:32:31

                    Komplexacek >> video nemám a Jakuba nešnáším...takže jedině ta Klárka...

                      NBernard - Profil | St 23.12.2009 18:23:55

                      zdar všichni, komplexacek šel dneska pro med do jednoty:-))

                        NKomplexacek - Profil | St 23.12.2009 18:16:41

                        mi-ku >> Díkes, já tu mám jen jednu VHS a pak Jakuba... :-)

                          Nfoxxx - Profil | St 23.12.2009 17:33:46

                          mi-ku >> Tak něco jsem nakoupil,ale ještě zítra dopoledne zajdu projít Hypernovu...
                          Teď jdu udělat česnekovou pomazánku a večer s Roccem na tři do tří...tradičně!:-)

                            Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 17:29:05

                            foxxx >> tak co hotové nákupy?...

                              Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 17:28:25

                              Komplexacek >> mám nějaké věci na hdd...tak ti to vypálím na dvd...ale vetšinou v angličtině...tak na sraz Ti to dovezu...ty mě zase půjšíč to co máš ty...i Klárku

                                NKomplexacek - Profil | St 23.12.2009 16:36:50

                                mi-ku >>Ahoj! Máš nějaké dvdčka s kaprařinou? Byl bych Ti neskonale vděčen, kdybys mi nějaké půjčil na shlédnutí... mám toho doma velice poskrovnu a teď přes zimu bych rád něco zkouknul...

                                  NBatour - Profil | St 23.12.2009 16:28:36

                                  Tak já zase odcházím tady je momentalně mrtvo tak zítra ahoj a dobrou zábavu!!!!

                                    NBatour - Profil | St 23.12.2009 16:14:23

                                    zdar chlapci dnes budu jen chvilku jdu do hospody na kartičky a pár pivíček

                                      Njarda 2004 - Profil | St 23.12.2009 14:51:15

                                      mi-ku >> No a já jedu za 15 minut ke sklenářovi.

                                        Nmi-ku - Profil | St 23.12.2009 14:43:51

                                        jarda 2004 >> jdu udělat svou pánskou část rodiné pohody...a jdu se natáhnout na gauč a pustím si nějakej dokument...asi o rybách...tak zatím čus...