Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NP!F - Profil | Pá 10.3.2017 13:39:13

Pavel.B. >> 48 este.... safra to je ako rok.

    NMisop - Profil | Pá 10.3.2017 10:35:19

    devet hodin a frrrrrrrr.

      NPavel.B. - Profil | Pá 10.3.2017 9:00:11

      Stupin >> to máš lepší...u mě 33 dní do odjezdu :) ať se zadaří!

        NStupin - Profil | Pá 10.3.2017 7:35:56

        sumcar1 >> 16 dni do odjezdu =)

          Nabcdddd - Profil | Pá 10.3.2017 7:29:53

          svena >> pantaenius

            Nsvena - Profil | Čt 9.3.2017 22:05:40

            Tak chlapy když se tu mluví o pojistkách tak kde jí seženu? Dělal jsem to léta u alianz (modrou kartu) A dnes mi řekli že už to nedělají :-D tak musím shánět jinde.

              Nsidla - Profil | St 8.3.2017 19:12:27

              sumcar1 >> to víš... Přípravy v plném proudu.... To není enom tak... To su same pojistky, navazce, parťáci co mi neřeknou termín..počkej 14 dní, měsíc.... Ono to tu ožije.

                Nsumcar1 - Profil | St 8.3.2017 11:36:13

                sidla >> Zdar.Co noveho?Nikto tu nic nenapise cloveku je az smutno.....

                  Nsidla - Profil | St 1.3.2017 11:19:56

                  sumcar1 >> :-D :-D

                    Nsumcar1 - Profil | St 1.3.2017 11:11:53

                    sidla >> Ja som tiez uz dost dlho zbaleny.V podstete uz od jesene.S tou stamprlou je to ale hodne zle......

                      Nsidla - Profil | St 1.3.2017 10:13:15

                      sumcar1 >> to len myslíš... Na mě jak na cizího je... Štamprlu neuleje jak je týden dlouhý....termín nepošeptá, nachystaný jsem od Vánoc :-)

                        Nsumcar1 - Profil | Út 28.2.2017 20:05:52

                        sidla - 28.2.2017 12:17 To je ale tajnostkar.Ale tebe by to mohol posepkat.....

                          Nsumcar1 - Profil | Út 28.2.2017 20:02:01

                          Obiš >> Neboj..... Hnevat sa nebudem,ved ani nemam na co.Ja som len chcel vediet kedy planujes odchod.

                            NDalas - Profil | Út 28.2.2017 14:54:13

                            sidla >> ale mátekluci pěkných zážitků- z nejvyšlapanějšího místa v celé Itálii)

                              NTypek - Profil | Út 28.2.2017 12:33:47

                              Obiš >> Tož ba.

                                NObiš - Profil | Út 28.2.2017 12:30:36

                                Typek >> Noo... na bílů sobotu mám iné plány než se brodit v bahně.. :) šak ty víš.. :)

                                  NTypek - Profil | Út 28.2.2017 12:28:28

                                  Obiš >> Ahoj Jiiiro. Tvůj odjezd je přece všeobecně znám. 15.4. Sorry. :-))))

                                    NObiš - Profil | Út 28.2.2017 12:26:21

                                    sidla >> Nic si z toho nedělej. Jednou doma usneš a probudíš se v Itošce. Celý vejlet tě budu převědčovat,že je září. :D

                                      Nsidla - Profil | Út 28.2.2017 12:17:59

                                      sumcar1 >> nic si z toho nedělej... Máme jet spolu a ani mě to nechce říct :-D

                                        NObiš - Profil | Út 28.2.2017 11:50:45

                                        sumcar1 >> Podprahová otázka je ..,,Kdy mám vyjet já? ".. Nezlob se. Odpovídat ti nebudu. Cinknout ti to může kdykoliv. Základ je mít nahozeno.

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš