Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Nsumcar1 - Profil | Út 28.2.2017 11:40:14

Obiš >> Kedy ides?

    NObiš - Profil | Út 28.2.2017 9:20:17

    kokosek >> ty piješ? :D Už zbrojíš? já jo. Kuwa už ať su tam.

      Nkokosek - Profil | Út 28.2.2017 8:56:23

      Obiš >> to byla reakce do sumcařiny...

        Nkokosek - Profil | Út 28.2.2017 8:54:09

        Obiš >> A ještě zapomněli zmínit, že si při zdolávání prdnul a vypustil protiponorkové torpédo )))

          Nhakin - Profil | Út 28.2.2017 6:52:00

          sidla >> minulý rok mu zomrela žena hovoril. Ale úhora nechcel dať

            Nsidla - Profil | Út 28.2.2017 5:28:53

            tazik >> tebe jsem na mrku ještě nepotkal :-)

              Nsidla - Profil | Út 28.2.2017 5:28:31

              hakin >> nám pochytal cípaly, občas na háček, občas na pánvičku :-) ,... taky nás obdaroval krásnýma cejnama na kterého to jednomu z nás životně cinklo,..došel za nama i jeho syn, asi se divil kde mu mizí každé ráno tata :-D ,.. to je dobře že jste ho ještě v loni viděli, snad se letos potkáme zas,....

                Ntazik - Profil | Po 27.2.2017 20:34:16

                taky toho talijana znam....chyta hlavne kolem napajedel...dobry kluk

                  NVanous - Profil | So 25.2.2017 14:10:51

                  sidla >> Na podzim jsem ho tam viděl :)

                    Nhakin - Profil | So 25.2.2017 8:20:37

                    sidla >> zas bol na uhory? Minulý rok ešte chytal

                      NObiš - Profil | So 25.2.2017 5:33:06

                      zodak >> Ještě chytá? Už jsem se tam 2 roky nemotal.

                        Nzodak - Profil | Pá 24.2.2017 22:09:02

                        sidla >> Mistr domani v cele sve krase))) je to borec znam ho dobre 15 let)))

                          Nsidla - Profil | Pá 24.2.2017 22:00:37

                          Já si to tam užiju znova i bez cinknutí...má to něco do sebe ta itálie

                            Nsumcar1 - Profil | Čt 23.2.2017 19:24:43

                            sidla >> Ved ja tiez chcem si uzivat rybacku s partiou ,ale chceme si aj zachytat na to tam aj chodime.

                              NObiš - Profil | Čt 23.2.2017 17:40:51

                              mastrof >> Už mu to cinkne. Říkám to nerad,ale snad by si to i zasloužil.. :D

                                Nmastrof - Profil | Čt 23.2.2017 17:36:33

                                sidla >> tak toto je správnej přístup;) člověk se pak nemůže vracet zklamanej...

                                  Nsidla - Profil | Čt 23.2.2017 16:12:31

                                  sumcar1 >> já se taky jen zúčastňuju :-) a pojedu zas, aj když jsem nic nechytl. hlavně že má kdo ulit štamprlu, ryba je jen bonus

                                    Nsumcar1 - Profil | Čt 23.2.2017 11:48:01

                                    kokosek >> Nemam nic hore nohami.A ty sa kedy chystas?

                                      Nkokosek - Profil | Čt 23.2.2017 7:06:27

                                      sumcar1 >> Já teda nevím, kde bydlíš, ale podle řeči asi ne moc daleko. Ptáš se na sever, Itálie je na jih. Musíš si otočit mapu, máš ju vzhůru nohama. Nej čas je když berou, to nevymyslíš ;)

                                        Nsumcar1 - Profil | Čt 23.2.2017 6:12:12

                                        kokosek >> Ale chcem aj nieco lapit,nie len zucastnit sa.

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš