Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NmiroB12 - Profil | Čt 30.3.2017 19:46:08

zdravím chcem sa informovať ako je to tento rok z povolenkami stále na pošte sa dájú zakúpiť a cena je stále okolo tých 15EUR ? ďakujem

    Nšesty - Profil | Po 27.3.2017 20:48:08

    backlead >> Hele kolega to někde vyhrabal,kde nevim...je me jasný že to může být na části nějakého kanálu a další chytrák to smotá na celou itálii...proto se ptám! ty víš jistě že je to dezinformace?zas takový nesmysl to být nemusí,ve francii to na živou rybu pomalu končí a špáňo je na tom stejně...

      Nbacklead - Profil | Po 27.3.2017 17:13:44

      šesty >> Spíš jestli by nebyl zdroj Tvé informace... Teda dezinformace

        Nšesty - Profil | Po 27.3.2017 7:03:18

        Dalas >> A zdroj této informace by nebyl?:-)

          NPavel.B. - Profil | Ne 26.3.2017 18:42:36

          Misop >> tak jak jste dopadli?

            NStupin - Profil | Ne 26.3.2017 18:13:01

            Tak dnes vecer odjezd, drzte palce! :)

              NDalas - Profil | Ne 26.3.2017 17:42:15

              šesty >> prý je to tak (

                Nšesty - Profil | Ne 26.3.2017 13:14:57

                Čau chlapi,neslyšeli jste někdo,že by od 1.dubna byl v itálii zákaz lovu na živou rybu?

                  Nsumcar1 - Profil | Čt 16.3.2017 8:46:20

                  sur >> Ak som dore videl na SPZ boli to rumuni.Oni tam robia velke zlo.

                    Nsumcar1 - Profil | Út 14.3.2017 21:44:02

                    Stupin >> Mne to ide velmi pomaly,kalendar tlacim ocami vpred.....

                      NStupin - Profil | Út 14.3.2017 6:49:10

                      sumcar1 >> Prijemne se to krati =)

                        Nsvena - Profil | Po 13.3.2017 20:11:55

                        Dalas >> :-) No asi nejsem dost starej.A tak já vloni přerušil pojistku protože jsem nebyl a letos mi řekli že to nedělají,dál jsem to u nich neřešil,dám ty peníze někomu jinýmu :-)

                          Nsumcar1 - Profil | Po 13.3.2017 18:31:56

                          Stupin >> To sa tam mozno stretneme.V tom case by som tam mal uz byt aj ja.Uz nech sme tam,

                            Nsidla - Profil | Po 13.3.2017 16:27:06

                            Dalas >> a krytí do Itálie máš těch jejich 125 mil.Kč (5 mil. EUR) ? jestli jo tak máš super cenu :-)

                              NDalas - Profil | Po 13.3.2017 15:55:33

                              sidla >> platím za rok 1260,-

                                NPavel.B. - Profil | Po 13.3.2017 10:14:10

                                Misop >> netrpělivě všichni čekáme na report :) ať to cinká!!!

                                  Nsidla - Profil | Po 13.3.2017 8:22:10

                                  Dalas >> starym nechaji pojistku...popripade poupravi, navysi... Ale Cena je skoro 3500... Jinde do 2000, v te nejnizsi kw kategorii

                                    NDalas - Profil | Po 13.3.2017 7:52:08

                                    svena >> ale starý klienty nevyhánějí, nebo jo ?

                                      NStupin - Profil | So 11.3.2017 6:59:04

                                      Pavel.B. >> Dik!

                                        Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš