Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NMilan 66 - Profil | St 22.2.2017 20:35:55

sumcar1 >> na sever nej kveten az zari. dle meho. a zalezi kde.

    Nkokosek - Profil | St 22.2.2017 20:28:20

    sumcar1 >> Na sever možeš hned a pořádně se obleč )

      Nsumcar1 - Profil | St 22.2.2017 20:17:25

      Kedy je naj cas vycestovat na sever?Myslim teplotu,Dik za radu.

        NP!F - Profil | Čt 16.2.2017 12:23:56

        Manifesto >> staci

          Nhadalicek - Profil | Čt 16.2.2017 7:25:00

          Peter36 >> Ahoj,tak super že jsi takto pořídil,tak ať se daří!

            NPeter36 - Profil | St 15.2.2017 22:53:02

            hadalicek >> zdravim, dekuji za odkaz na smarteo, stalo mne to 1925kc na rok (na 6mil eur) velmi dobra domluva a vztricnost z jejich strany. Modra karta je v italstine a nemcine, plati to rok na celou evropu, takze jsem spokojen :)

              NManifesto - Profil | Út 14.2.2017 17:36:32

              Zdar hosi, vratim sa k teme poisteni lode v IT mam lodku 3,8m s motorom mercury 15hp staci mi cisto iba modra karta? Alebo potrebujem aj osvedcenia od majitela lode atd... Dik za akekolvek info nechcel by som sa dostat do ptoblemov s inak italskymi kolegami 😁

                NYE - Profil | Pá 3.2.2017 21:43:54

                Vanous >> taky jezdime i v lete.. v srpnu...rybacka jde.. ryby jsou dost aktivni..
                ale teplo fakt radne.. ale proto tam i jezdime..))

                  Npoldeci - Profil | Pá 3.2.2017 20:59:51

                  Vanous >> raz som bol začiatkom prázdnin 42 v tieni,nikdy viac...ryby sme nachytali,všade plávali skapaté škeble tak aj kúpanie bolo fajn, 5x za deň

                    NVanous - Profil | Pá 3.2.2017 20:21:56

                    Chytáte někdo v IT i v létě? Zajímalo by mě, jaká je aktivita ryb.. Ale horko musí byt šílené

                      NChiquita - Profil | Čt 26.1.2017 22:31:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A jeden s úsměvem

                        NChiquita - Profil | Čt 26.1.2017 22:29:33

                        Jeden Ital s lehce křivou hubou

                          NJAH - Profil | St 25.1.2017 18:24:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Jeden italskej kocour :)

                            NTypek - Profil | St 25.1.2017 9:02:51

                            blackfish >> máš to jak pavučinku :-))) Kotvení hausbotu na tři kotvy, ještě v proudu, docela sranda. Třetí kotvení už pohoda. Nejhorší to bylo v úzkém rameni, když jsem chtěl být blízko u břehu. Rychle nahodit jednu kotvu, pak rychle druhou, došpónovat, pojistit třetí, vyladit a bylo. Dobrý rybář si prý poradí. Jestli jsem "dobrý rybář", nevím. Ale poradil jsem si. A to je hlavní.

                              NChiquita - Profil | St 25.1.2017 8:24:23

                              Dalas >> Tři muži=patnáct prutů ve vodě :-) Za celej týden, jsme však dosáhly za maximální snahu minimálních výsledků.

                                NDalas - Profil | Út 24.1.2017 22:58:36

                                Chiquita >> kristova noho, kolik vás je na kocábce ?)

                                  NChiquita - Profil | Út 24.1.2017 22:00:54

                                  blackfish >> Jo jo, někdy je dobře zakotveno, nastražen dostatečný počet prutů a záběr stejně nepříjde, ale jednou za čas štěstí i na pos..nýho sedne a proto tam pořád jezdíme. Už aby bylo jaro a mohl bych zase pustit na vodu nástražní rybičku a čekat na záběr.

                                    Nblackfish - Profil | Út 24.1.2017 20:16:49

                                    Typek >> Důležité je dobré kotvení :) teď mám pocit že sem se fakt tehdy snad zbláznil.. :)

                                      Nblackfish - Profil | Út 24.1.2017 20:14:22

                                      Typek >> Parádní fotky :)

                                        Nsvena - Profil | So 21.1.2017 22:38:45

                                        Peter36 >> Zdar no já tady u alianz beru taky na rok a předloni 1800,- a na 3 měsíce 1600,- loni jsem v It nebyl a loď jsem kupoval větší tak nevím jestli se to nezvedlo ;-)

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš