Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Nhadalicek - Profil | So 21.1.2017 14:40:22

Peter36 >> ano je to na rok,kratší dobu neudělají...dá se to prej ještě pojistit přes nějakou jinou pojistku jako na blbost nebo tak něco ale cena na 14dní je tak vysoká že se ti vyplatí to pojistit normalně na tu modrou kartu...Ale fakt nechci kecat...

    NTypek - Profil | So 21.1.2017 14:17:32

    Peter36 >> Ano. 15 ka Marina s 20 HP. Ja platim na rok. Jestli jde na kratší dobu, nevím. Jsou tu borci, kteří určitě poradí. Pozjišťuj co nejvíc informací, ať se pak nedivíš.

      NPeter36 - Profil | So 21.1.2017 11:18:33

      Typek >> ale tvoje kocabka je normalni lod predpokladam, ja mam gumak 270 s malym moturkem :) takze asi vemem kamosuv el.motor, to pojisteni se snad plati rocne co mi bylo vysvetleno, min 1500, to je mi zbytecny

        NPeter36 - Profil | So 21.1.2017 11:03:04

        Dalas >> no dva roky zpatky nas kontrolovali, ptal se co za motor rikam el., a on ze ok, ze na benz. je potreba asicurrazione, ale uz nedefinoval jakou... to bylo jeste na colletore padano, zen ouzky kanal, ted uz je to napul soukromka...

          NTypek - Profil | So 21.1.2017 11:00:34

          Já na svoju kocábku u Allianz injury - 145 000 000, damage - 2 000 000 CZK. Prý to pro Talijansko zvedli. A kolik jsem platil? Hmmmm, snad do trojky na rok, už nepametám.

            NDalas - Profil | So 21.1.2017 9:49:12

            Peter36 >> pojištění bys měl mít i když tam budeš mí jen elektro

              NTypek - Profil | So 21.1.2017 8:17:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ...je tam prostě hezky

                NTypek - Profil | So 21.1.2017 8:14:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                JAH >> Podobná sestava a počasí.

                  NJAH - Profil | Pá 20.1.2017 21:41:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Pěkný místo = 3 kačeny = 0 záběrů :)

                    Nhadalicek - Profil | Pá 20.1.2017 21:21:37

                    Peter36 >> Tak to jo:-),ale dávej bacha,na některch zavl.kanálech jsou zakázaný..

                      NJAH - Profil | Pá 20.1.2017 21:19:50

                      Klid před bouří :)

                        NPeter36 - Profil | Pá 20.1.2017 21:19:33

                        hadalicek >> ja nechytam na hlavnim toku padu, tam by mi stejne ten muj moturek nestacil ;) ale na ty nove mistecka co mam, byl el.motor slabej... s pomoci padel to ale slo :)

                          Nhadalicek - Profil | Pá 20.1.2017 21:14:30

                          Peter36 >> nemáš zač,já mám 300 a bez benzíňáku už bych tam nejel..
                          To smarteo vyšlo ze všech nejlépe ale jak říkám už je to dlouho tuším cca 4 roky.

                            NPeter36 - Profil | Pá 20.1.2017 21:10:24

                            hadalicek >> ja tam zavolam v pondeli, snad s tim budou mit zkusenosti. Mam gumak 270, s el.motorem nikdy nemeli problem forestali, ten benzinak jsem chtel poradne vyzkouset, kdyz uz ho mam. Dekuji za odkaz

                              NPeter36 - Profil | Pá 20.1.2017 21:06:33

                              Jasny, diky, uz mi bylo vysvetleno pres sz :) pozjistuju pres pojistovny a v nejhorsim se veme elektromotor...

                                Nabcdddd - Profil | Pá 20.1.2017 19:58:30

                                Peter36 >> maloktora tuzemska poistovna ti da take krytie...

                                  Nhadalicek - Profil | Pá 20.1.2017 19:47:37

                                  mario31 >> ano máš pravdu,celý člun nebo loď...

                                    Nmario31 - Profil | Pá 20.1.2017 19:44:08

                                    Peter36 >> Nestačí. A pozor, nepojišťuje se motor ale pouze celé plavidlo.

                                      NPeter36 - Profil | Pá 20.1.2017 19:23:45

                                      P!F >> dik za odpoved, takze si dam pojisteni odpovednosti, do 5mil eur a staci

                                        Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš