Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

abcdddd - Profil | Pá 20.1.2017 9:58:27

P!F >> on je to 5mEUR na urazy, 1mEUR na materialnu skodu

    P!F - Profil | Pá 20.1.2017 9:41:47

    abcdddd >> to by ma inak zaujimalo, ako sa da s 2,5ps motorom vyrobit taka skoda, sa bude musiet poriadne rozbehnut dole prudom, aby prerazil plavebnu komoru :o)

      abcdddd - Profil | Pá 20.1.2017 9:38:20

      P!F >> 5

        P!F - Profil | Pá 20.1.2017 9:31:35

        Peter36 >> to je celkom jedno, kde to poistis. Poistenie vsak musi splnat plnenie, ktore v taliansku vyzaduju, myslim ze je to do skody 7mil euro, ale to si nie som presne isty cifrou, ono to niekto upresni.

          Peter36 - Profil | Čt 19.1.2017 22:31:02

          Zdravim, rad bych se zeptal jak je to v Italii s pojistenim benz.motoru 2,6hp? Staci mi jej pripojistit tady v CR?

            sumcar1 - Profil | Út 17.1.2017 18:02:32

            Ja chcem ist koncom marca.Dufam ze to nebude skoro.

              sur - Profil | St 4.1.2017 17:02:53

              Vyrážíme 14. dubna .byl jsem 4x ve čtyřech lidech (březen,listopad -Maistra,pila,gnoca,hlavak pod dratama) a chytili jsem jen jednoho kapra 75cm a asi deset mezi 50-60cm za všechny výpravy.Ani jeden sumec se nesplet krom amerických.
              Doufám že tentokrát to přijde.

                JAH - Profil | St 4.1.2017 14:12:42

                Ruce už jsou zahojený, voda zamrzlá, to je špatný, to je špatný :))

                  JAH - Profil | St 4.1.2017 14:07:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Novej rok před námi, už plánujete cesty? :)

                    JAH - Profil | Ne 4.12.2016 9:04:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    L-a-c-i >> Všude bahno, ryby nikde..

                      L-a-c-i - Profil | Po 28.11.2016 10:47:30

                      Nevite nekdo jak to vypada v Delte po zaplavach na severu?

                        kokosek - Profil | Čt 3.11.2016 23:36:12

                        P!F >> Ahoj Pavli, f lidlu f akci ;) a nebuď taky zapškchaty

                          P!F - Profil | Čt 3.11.2016 23:13:42

                          kokosek >> ahoj Tomi, kde si kupil taky maly gumak?

                            JAH - Profil | Čt 3.11.2016 22:15:14

                            V Itálii je základ mít čepici MRK :)

                              JAH - Profil | Čt 3.11.2016 22:05:24

                              Rumuni na sumcích :)

                                kokosek - Profil | Čt 3.11.2016 21:59:06

                                Skomírá to tady, tak zkusím trocha oživit a nabudit ;)

                                  Vanous - Profil | St 5.10.2016 19:42:31

                                  YE >> Jojo, klasika

                                    YE - Profil | St 5.10.2016 16:51:57

                                    Vanous >> kam jedete? primo az do delty?

                                      Vanous - Profil | St 5.10.2016 16:40:25

                                      Jak to momentálně vypada s rybama? Sumci prej začínají pomalicku kousat :) V patek vyjizdime. Sice předpověď na pristí tyden nic moc, ale snad to ochlazení a přeháňky sumce zvedne a nastartuje zravost před zimou ;)

                                        Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš