Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NDalas - Profil | Ne 22.3.2015 22:18:23

Typek >> dalas ti taky prozradí svůj nejmilejší špagát králi- 18 roků starý corastrong na 50 kilo, má ho na ventce, která nejvíc slizoňů, ze všech jeho ventek potahala, včetně většiny jeho největších-3x přes 240, asi 10 suků na posledních asi 150 metrech, ale nedám, nevyhodím, kdybych ho měl navíc, podaroval bych tebe, dal bys ho dvojmo)

    NTypek - Profil | Ne 22.3.2015 21:56:35

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 22.3.2015 11:05:44 >> Tak velké "nafukovací" candáty má jen Dalas.

      NDalas - Profil | Ne 22.3.2015 13:37:41

      doktor multiplikator >> j.sladkay - 22.3.2015 11:05:44 >> jo jo, on už neví coby)

        Nj.sladkay - Profil | Ne 22.3.2015 11:05:44

        Typek >> tak takeho candosa, ze by som potreboval taky multak a snuru chcem chytit :)))

          NTypek - Profil | Ne 22.3.2015 10:09:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          kokosek >> Vidíš? A na Biňoška jsem zapoměl. Náčelník Asi Kilová Pěst už má taky něco odsraté na Pádu. Binoškůůůůůů? Kde kua síííííí? Co namotat na kolovrátky? Prádelní šnůůůru, či tlusté střevo?

            Nkokosek - Profil | Ne 22.3.2015 6:21:13

            Typek >> Ahoj brácho, toš těžko z hlavy řéct...já bych dal huprofku)

              NTypek - Profil | So 21.3.2015 20:37:30

              kokosek >> Kudrlinko, nejsou na prodej. Kdyby jo, jsi první, komu je pošlu. Jsou ale prázdné, je třeba něco namotat. Radil jsem se dnes se sumčařama. Král říkal, že 350 m tam vleze. Obiš pravil, Power Pro. 95 až 120 kg. Č.13 pravil Giants Fishing 88 kg. Na dvou už mám několik let tufku 90 kg a spokojenost. Tož a včil Ty. Přispěj nějaký názor. Osobně volím variantu předimenzovat (120 kg), bo jak příjde, tož ať pořádně hrčí. Waller Kalle Sanger se kua musí pořádne obýbat, no ni?

                NTypek - Profil | So 21.3.2015 20:23:49

                kokosek >> Hezká, ostrá blondýnka.

                  Nkokosek - Profil | So 21.3.2015 20:10:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dalas >>Není to ta tvoje kometa? ))

                    Nm.martin - Profil | So 21.3.2015 17:28:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Typek - 21.3.2015 11:44:08 >taky přidám, i s pavučinou. ta na něm většinou vydrží celý týden

                      NDalas - Profil | So 21.3.2015 14:32:44

                      kokosek >> tož si blázen, tam k Rondu nemožeš ani dojet se zlínskou SPZ, v tom dresu si stoupnout tam kde se stál, tak su do minuty mrtvý. Dres jsem měl na cestu a vystoupl v něm z auta u mladé-10 km od centra, ona že ha ha a rychle to vysleč, nebo už neodjedeš. Lístky byly tam kde byly, sme si stůpli a málem jsem hned dostal po čuni, že nemám šálu, tak sem si aspoň papírek od hašlérky připichl na klopu)

                        NTypek - Profil | So 21.3.2015 11:44:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dalas >> Vole králi o. Hrabu se v garáži a nacházím v karbičkách, Tvé úplně new kvadris siluro 9000. Wauuuu. Sem jaksi na ně zapoměl. Takže celkem 4 ks. Rány ze šarvátky se hojí?

                          Nkokosek - Profil | So 21.3.2015 9:55:11

                          Dalas >> Tos jí ale řekl pěkně))) To bylo sebemrskačství si dát žlutomodrý ševcovský dres a stůpnůt si doprostřed brněnského kotle, buď rád stréčku, že si enem poškrábaný)

                            NTypek - Profil | So 21.3.2015 9:43:07

                            kokosek >> Ahoj kudrnáču. Jaký bitkař? Už kdejaká baba mu dá po čuni :-)))

                              NDalas - Profil | So 21.3.2015 9:35:29

                              kokosek >> )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                              Hoši já jsem byl v Brně na hokeji a baba mě tam zbila, doškrábaný su, jak by se mě splašíl tygr, nic jsem jí neudělal, akorát řekl- ty kometo bachratá)

                                Nkokosek - Profil | So 21.3.2015 9:16:08

                                Dalas >> )))) su zarytý Zlínský fanoušek, ale toto mě pobavilo ty bitkařu jeden )

                                  NDalas - Profil | So 21.3.2015 8:31:23

                                  kokosek >>chm chm, Honda coby sekačka na trávu ti sluší víc)

                                    Nblecha39 - Profil | So 21.3.2015 7:09:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    tak pavle uz jenom tyden a bude se to valet na dne

                                      Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 20:08:51

                                      bobrman >> jůů, na S300, svezeš mě kósek prosím? )))

                                        Nm.martin - Profil | Pá 20.3.2015 20:01:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        bobrman >> to teda, jedu za týden a už mám skoro zabaleno. Ještě přidám taky jednu gumákovou

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš