Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Nsidla - Profil | Pá 20.3.2015 17:00:52

Obiš >> taky bys mohl vyplodit nějakou fotku,.....samozřejmě z jihu, tu z napajedel néééé......to já už mám zabalené,řízky nasmažené :-D

    NObiš - Profil | Pá 20.3.2015 12:27:20

    Kuwa klucííí! Tady se to rozjelooo! Krásné fotečky.. Už se tam strašně teším!

      NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 9:25:41

      kokosek >> To je vánočka. Motor na Tvé kladivo, cype.

        Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 9:22:47

        Typek >> brácho to vypadá, jak kdybych sežral šarpeja))))

          Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 9:21:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          bobrman >> též jedu makat, čao )

            NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 9:21:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            m.martin >> ...bláta tam moc není.

              NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 9:17:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dalas >> ...kapitánem stále jsi, enem se mládí dere dopředu, no. Eště Tě chvilku necháme. Záleží, na fyzických testech.

                Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 9:15:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                m.martin >> každý nějak začínal... i když slušelo by mně to... ;))

                  Nm.martin - Profil | Pá 20.3.2015 9:13:39

                  bobrman >> moc fajn flek, znám

                    Nm.martin - Profil | Pá 20.3.2015 9:12:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kokosek >> kolega

                      NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 9:08:38

                      bobrman >> Fotomontáž.....sluchátka :-))

                        NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 9:07:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        kokosek >> ...brácho, Ty jsi zatím čekatel. Kapitánské máš? Možu Ti půjčit Selvu s gumáčkem Yamaha. Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp.

                          Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 9:06:52

                          bobrman >> ale houno, nemožeš fydržet bez Efi a Faška, přiznej se! )))

                            Nm.martin - Profil | Pá 20.3.2015 9:04:12

                            Dalas >> moooc pěkná bahnolázeň, už se těším

                              NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 9:00:35

                              bobrman >> Tož sa nenervuj a přidaj jakůsi mazaninu.

                                Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 8:58:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Typek >> A já su na kolikátém místě? )

                                  Nm.martin - Profil | Pá 20.3.2015 8:57:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  to to jede

                                    NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 8:56:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dalas >> Jo jo, Binoškův kočár je zatím nejrychlejší v našem teamu se svojí Yamahou. Pak Selva/Honda. A pak asi nikdo....pozor, vlastně Mercury.

                                      NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 8:49:45

                                      m.martin >> to on má pořád, co přikůpíl, eště to nazasoplíl)

                                        NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 8:47:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        kokosek >> ale ukočíroval, aby ste se nedivili, až přikůpím a mercury počipičuju, nikdo mě nedožene, može si Binošek vrtule nechat nechat aj 2x opískovat)

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš