Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NDalas - Profil | Út 24.3.2015 7:41:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

binoš >> ale dyt on je lodkař a táto je mu akorát, aspon nevypadne, víš že se na vlnkách bójí a propadá panice)

    NDalas - Profil | Út 24.3.2015 7:36:35

    binoš >> tak at se s tím novým parťákem daří, pozdravuj ho mamlasa, my jedem až v půlce května, trefit se před tření, to se vloni nejvíc pochytalo, nechcu byt zase týden skoro bez záběru

      NP!F - Profil | Po 23.3.2015 22:15:32

      binoš >> Mesiac je akurat, prestavka na 5 dni a dasli mesiac.... Ono by to bolo fajn, keby sa dala dlzka pracovneho casu a casu pri rio del po zamenit :o)

        Nbinoš - Profil | Po 23.3.2015 22:08:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Začínám si malovat do mapy místa kde bych chtěl chytat.Týden je málo na to abych to všecko dal.

          Nbinoš - Profil | Po 23.3.2015 22:01:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          kokosek >> A ty bys měl také začat lodičkovat a né dělat zákeříkovca.Táto lodička je pro kapraře, tobě tá zelená marina také sluší bo už si veliký chlap.

            Nbinoš - Profil | Po 23.3.2015 21:56:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dalas >> Jsem dojatý .....Též sem byl na ní dnes vylezený.Velikostně je 15stka akorát.Ve středu budu mít už na ni hotovou střechu vyrobenou a pak už mohou větry dout a voda padat.Přesměruju telefon a vypnu ho na celý týden už se těším.

              Nkokosek - Profil | Po 23.3.2015 16:41:43

              P!F >> Joo kamaráde Binošek je jiná liga, néé jak mi bobkaři za keřem. Přijedem na jih, dá loď na vodu, slušně se rozloučí a mizí v dáli..za 3, 4, 5 dní, až už přemýšlíme jestli je stále mezi živými, se vyřítí ze zatáčky a z druhé strany než odjel ) Vyskočí na břeh a houpe se jak brněnský obránce po páté brance ve vlastní síti) Binošku, kdes býýýl celů výpravu? ÁÁÁle, byl jsem si nechat opískovat vrtulu f moři). Kamaráde tam má každý kósek izolačky svůj význam!)

                NDalas - Profil | Po 23.3.2015 15:15:47

                binoš >> pozdě Binošku, už sů popichaní) - určo jsi viděl v ML.. upně mi mrdá, co chvíla beru do ruky nejaký naviják a táhám špagáty přes brzdu, lodku jsem včera spustil zpod stropu,ofůkl pavučiny, sedl si do ní a zasej ju vytahl zpátky.., se mi zdá čím dál menší a menší, to jak mám ten velký břuch...) Staré fotky prohlédám, začínám litovat, že sem nevzal zrovna 15ku, šak mě to Týpek říkál, až ani červená by mě nevadila, ba se mi líbí čím dál víc a Tobě to na ní moc sluší))

                  NP!F - Profil | Po 23.3.2015 15:08:34

                  binoš >> Tym dobijas baterku aku?

                    Nbinoš - Profil | Po 23.3.2015 14:19:47

                    Tu suuuuuuJinak pěkně jste tu rozjeli besídku.Je vidět jak už jste nadržení na vodu.Dnes začínám pomalu s přípravou.

                      Nbinoš - Profil | Po 23.3.2015 14:15:03

                      P!F >> Izolačka tam drží solár desku na dobíjení baterie bo sem nenašel místo kde jinde bych to pichl abbych to nerošlápl..

                        NTypek - Profil | Po 23.3.2015 14:14:59

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.3.2015 13:42:19 >> Tož ba. Když jsem s ním byl naposled v roce 2014, byl vyrýsovaný, břicho vánočka. Před týdnem, když dojel ke mě na besídku i s Bronzulkou a Evičkou, měl břuch, jak pivař. Začíná se i mlátit na hokeji. S ženskýma. Inu, jde to s ním z kopca, chuligán jeden. Včil už má určitě na sobě zase Zlínský dres a provokuje Brňáááky před jejich svatyní. Ještě, že nejdou přifůůůknout vlasy, bo by vypadal, jak Gojko Mitič.

                          NP!F - Profil | Po 23.3.2015 14:07:28

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.3.2015 13:42:19 >> jasne ze je, pozri sa mu na bicepsy.

                            Nj.sladkay - Profil | Po 23.3.2015 13:42:19

                            Typek >> myslis ze aj Dalas je nafukovaci? :))

                              NDalas - Profil | Po 23.3.2015 8:54:51

                              P!F >> to je motor na slnečnů energiu- navrchu je solár panel, to robí enom yamaha alen pre čechy)

                                NTypek - Profil | Po 23.3.2015 8:35:55

                                kokosek >> Dělej tak, ať nás neuplácají čepicama, či neroznesou v ice hockey. Sů to přece bratia.

                                  Nkokosek - Profil | Po 23.3.2015 7:30:23

                                  Typek >> Brácho takové novinky ještě na Slováky nedorazily )

                                    NTypek - Profil | Ne 22.3.2015 23:45:03

                                    P!F >> Čoweče on má na té své Yamaze vychytávku, nepoznals? Ti říkám, on je král všech moří, ho nepřekvapí nic.

                                      NTypek - Profil | Ne 22.3.2015 23:41:37

                                      Dalas >> 18 roků stará šnůůrka? Toto letí, toto letí. V devadesátém sedmém, jsem o takových věcech neměl ani ponětí. Deset suků na 150 metrech? Tož a co když příjde ten, na kterého čekáš a číháš? Puškvoreček zřejmě pomůže, přidrží, nepopustí, nerozváže. On má včil ale novů galánku, né? Tož aby Ti v inkriminovanou dobu nehodil záda a nevěnoval se neřestem.

                                        NP!F - Profil | Ne 22.3.2015 22:55:06

                                        Typek >> Binoškovi treba lepsi motorek, nech mu ho nedrzi pokope len izolacka... Takto sa ta emerika objavuje tazko!

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš