Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Nm.martin - Profil | Pá 20.3.2015 8:43:09

Typek >> Vždycky jsem chtěl mít takhle čistou loď

    NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 8:38:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dalas >> To byly časy, jak dvoutakt trhal hladinu vodní. Včil elegance sama. Tichá, lehká Honda, která dere marínu 15 vpřed. Su rád, za svůj kočárek. Stréééčku, si jakýsi zadýchaný na fotečce se stopadesátkou na wendce/udici.

      NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 8:38:09

      Týpek nemože nic, tak by mohl solit a grilovat, jinak mu uplně fšecko uděláme, co si je bude přát)

        NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 8:33:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        m.martin >> tak co kokosek, pojede s nama do blata ? šance je tentokrát vééeliká - že se ti aspoň ten s drátem zachytí, fotek narubeme, zasej pogrilujeme))

          Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 8:30:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Typek >> ))) brácho on si ani nemože pořídit fětší, bo už by to neukočíroval ))

            NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 8:28:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            .. kde jsou ty časy, kdy byl jen jeden kapitán.. ach jo((. Kurňa jedem bando, už nemožu vydržet

              Nm.martin - Profil | Pá 20.3.2015 8:28:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              jde to i bez prutu

                NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 8:25:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                chce se mi zvracet

                  NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 8:24:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Typek >> a to řekne týpek z týmu Selva..

                    NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 8:17:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    m.martin >> Nevím, jak to dělá, ale Dalas stále vyhrává. Nejdelší péro, největší ryby, nejlepší mušku, nejpřesnější pušku. Ale má kratší a pomalejší lodičku, tož tak.

                      Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 8:13:09

                      Dalas >> achjo, zas to stréček doplantál, to je ten kapr jak stréček utekl po pár dňoch, že to fůbec nekouše a nejezdí a láme mu to frtule)

                        Nm.martin - Profil | Pá 20.3.2015 8:04:26

                        Typek >> to vypadá na souboj jako ,,kdo ho má většího" (sumce samozřejmě) :-)

                          NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 7:58:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          kokosek >> Tož včil seru magi v kostki až se za břucho popadám. Stréček zrovna dvakrát velký není, to je fakt. Ale až tak? Že by se propadal v tom italském blátě níž a níž? Jste ho položili na zem a ruku mu nikdo nepodá, co? Co vy jste to za kámoši, holoto líná.

                            Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 7:57:57

                            Dalas >> to mosél byt kapř jak noha, když mně dokázal rozervat kolovrátek fejpůl)

                              NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 7:56:44

                              kokosek >> jo jo, to je ta fotka, jak sem říkál: prosim tě pust za mně teho mojého kapra mě už bolijů ruky..

                                NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 7:54:27

                                kokosek >> tož ba, já se eště směju, bo tak tragický výraz sem u Kudrlinky eště a už nikdy potom neviďél)

                                  Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 7:51:59

                                  Dalas >> nebo blafuje )

                                    NTypek - Profil | Pá 20.3.2015 7:49:36

                                    Pozor pozor, po Pádu jezdí trosečník s červenů lodičku. V ruksáku má enem skleničku a k tomu dobrů slivovičku.

                                      NDalas - Profil | Pá 20.3.2015 7:49:29

                                      nebo nohama)

                                        Nkokosek - Profil | Pá 20.3.2015 7:48:54

                                        Dalas >> ))) toš baa, mosél sem ty neúspěchy nejak zaonačit) Ste se tenkrát mohli dosrat smíchy,coo?)

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš