Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Dalas - Profil | Pá 20.3.2015 7:47:07

kokosek >> chm chm, enom esi tá bídná kaprařina nebude rukama))

    kokosek - Profil | Pá 20.3.2015 7:37:53

    Typek >> joo, toš vezl sem si bordel dom no, tam kde si platím popelnice)) Též by mě zajímalo, co nás tam zaujalo, nevykládáme my si se stréčkem?))

      Typek - Profil | Pá 20.3.2015 7:25:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Hej a Vy dva na co tak sklesle zíráte?

        Typek - Profil | Pá 20.3.2015 7:16:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        binoš >> Zdar kamošu. Ty, gumák, proutek a přesné políčení na velkého italského kapra. Rok 2010.

          Typek - Profil | Pá 20.3.2015 6:55:07

          kokosek >> Kudrlinko a proč jsme ten pytel s bordelem, přivázaný k lodičce, který se měl vyhodit do nejbližšího kontasu, vezli skoro až do Uherského Hradišťa? Pro příště Ti jako spolujezdci, navigátorovi a překladateli do jazyka jiného, než českého, musím vzít příručku a pravidla, co máš dělat a na co nezapomínat :-)))))
          Už raději mlčím, bo nebude pléééééšek od bělozubky, dvojnásobné maminky.

            Typek - Profil | Pá 20.3.2015 6:49:09

            m.martin >> Tož ba. Za "soudruhů" bylo asi levně, víc pracovně, ale pořádku nás nenaučili. Mentalita a výchova. Tož ba, jak by řekli moji kámoši Kudrlinka a Biňošek. Pokud budeš mít někdy příležitost, zajeď se podívat do severských zemí (Swerige). Neuvidíš papírek kolem vody. Jen borovice a mech. Krásné dřevěné přístřešky, aby si turista, rybář, kajakář, mohl odpočinout třeba i přes noc. O padesát metrů dál nadupaná kadibouda s toaleťákem. Kamenem obložené ohniště s roštem, je samozřejmostí. Dvakrát týdně objíždí správce lokality s lodičkou, který přiváží plnou palbu v pytlích břízového dříví. Po týdnu v tomto ráji přijíždíš do kempu, kde čeští rybáři zrovna filetují. Kolem sebe asi dvěstě štičích hlav. Od 40 do 120 cm. Plechovka od pywa na stole, na kameni, v trávě, u auta, u lodičky, kua prostě všude. Super pohled, jak cyp. Tož tak ve Swerige. My jsme ale v Italské klice, tak ať Pablo nedá žlutou kartu.


              binoš - Profil | Pá 20.3.2015 0:00:08

              kokosek >> Toš ba tak je to správné tak to má byt.

                kokosek - Profil | Čt 19.3.2015 22:49:50

                Typek >> Ahoj brácho, už začínám chápat, proč jsem neudělal poslední dvě výpravy záběr od kapra. Já myslím, že takové drancování dokáže i tak obrovskou vodu jako je pád poznamenat (
                Jinak s tím bordelem je to nekonečný příběh. Spíš mi to přijde, že to tam nechají v pytli, bo se jim to nechce tahat nebo smradit v autě. Pak to nějaké zvířectvo potrhá a rozhrabe. My to vždy přivážem k lodi a vezem k nejbližšímu koňťasu, nevidím v tom problém, no ni?

                  Dejv - Profil | Čt 19.3.2015 22:46:56

                  m.martin >> jen tu "cestovku" práskni, aspoň se třeba někdo z majitelů chytne za rypák a bude si po svých "klientech" uklízet.

                  Ale třeba by jsme ji mohli poznat podle autobusu :-)

                    m.martin - Profil | Čt 19.3.2015 21:13:43

                    Typek >> Ahoj Martine S, tam na severu jsem nikdy nebyl ale taky jsem to slyšel. Myslím, že je to mentalitou možná i výchovou. Před lety jsme byly na jednom fleku kam se dalo zajet autem. Jedna nejmenovaná cestovka tam přivezla partu chlápků, jestli můžou asi 50 metrů pod nás. Chvíli jsme pokecali tak proč ne . Stejně jsme druhý den odjížděli. Dostal jsem se na to místo znovu za měsíc a nestačil jsem se divit. Neskutečnej hnus. To se nedá ani popsat. Naštěstí už léta jezdím jen s lodí takže se mi daří podobným flekům úspěšně vyhýbat.

                      Typek - Profil | Čt 19.3.2015 16:27:58

                      m.martin >> Čus Martine M, tady Martin S.
                      Jezdím do Švédska, Irska atd atd. Závidím, jak krásně a čisto tam v přírodě mají. Ale jak vidím ten mrdník od našinců a nejen od našinců, musím kuwa reagovat. Vzal bych jednu věc po druhé a narval bych to těm šmejdům do řiti, pysku-mordy-tlamy-rypáku-pysku, nosa, uší a do všech, ještě asi zbývajících otvorů na těle. Sám sebe nechápu, proč jsem na to tolik alergický. Asi proto, že si přírody tolik vážím. Jiní to mají hold pěkně v kozách. Marné. Než jsem to dopsal, adroš kapánek klesl, takže idu opět do pryč. Ať to hrčíííí, Arrivederci. Martin S.

                        Bušák - Profil | St 18.3.2015 21:57:41

                        major >> už se ani nedivím že tam tak karabiniéři řádej,měli by ještě přitvrdit na některý borce

                          m.martin - Profil | St 18.3.2015 21:07:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ale jinak je tam krásně

                            abcdddd - Profil | St 18.3.2015 20:28:39

                            m.martin >> o tom presne hovorim, to hodne zamrzi...

                              P!F - Profil | St 18.3.2015 19:36:40

                              m.martin >> To nastve dvojnasobne, ked je bordel po vlastnych...

                                Dejv - Profil | St 18.3.2015 18:52:27

                                m.martin >> evidentně rumuni....

                                  m.martin - Profil | St 18.3.2015 17:24:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tohle taky rozum nebere

                                    m.martin - Profil | St 18.3.2015 17:09:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    přidám jednu veselejší

                                      m.martin - Profil | Út 17.3.2015 16:45:33

                                      hnus, bohužel ale nic nového. Souhlas, na netu je spousty mnohem horších fotek a videí. Dávno na to už radši nekoukám. Za pár dní jedu a nechci si kazit náladu.

                                        major - Profil | Út 17.3.2015 16:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ...

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš