Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

major - Profil | Út 17.3.2015 16:24:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

..

    major - Profil | Út 17.3.2015 16:21:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    .

      major - Profil | Út 17.3.2015 16:19:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      .

        major - Profil | Út 17.3.2015 16:18:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        a čemu se divíte? kdyby jste chodili na italské servry....denně přibývají příspěvky zlomků toho,co se podaří policii zachytit

          Enrico412 - Profil | Út 17.3.2015 6:16:23

          prenda >> JO,přišli jsme s křížkem po funuse

            Enrico412 - Profil | Út 17.3.2015 6:16:23

            prenda >> JO,přišli jsme s křížkem po funuse

              mikhail - Profil | Po 16.3.2015 23:19:45

              prenda >> pekne napisane, suhlas

                m.martin - Profil | Po 16.3.2015 22:41:18

                Pěkný ryby, gratulace

                  prenda - Profil | Po 16.3.2015 22:31:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Enrico412 >>
                  Je to jejich země,jejich rozhodnutí,měil bychom to respektovat-nic jiného nám stejně nezbyde.
                  Takových revírů bylo víc,mohlo se tam skoro vše,dokud si to lidi sami neposrali.Jedno jestli maďar,nebo tatar,čím víc takových tam bylo,tím dřív se to posralo.Taliáni byli celkem trpělivý,trvalo jim to celkem dlouho,než něco změnili.
                  Naštěstí jsem tam zažil tu dobu,kdy jsem měl radost,že jsem potkal krajana.Potom ale přišly doby,kdy jsem byl nasraný že pro samé krajany není kam šlápnout a spousta z nich se chovala ,jako by jim to tam patřilo.....
                  Zlatá doba,pro nás rybáře,kdy nebyl internet a mobilní telefony.Informace se teď šíří až moc rychle a lehce

                    Enrico412 - Profil | Po 16.3.2015 18:50:04

                    názorná ukázka jak si talijáni tam pytlačí sami,asi záviděli rumunům že jim to sipe,tak si to zlegalizovali,a co dokážou,stejně prd,ty sumce nikdy nikdo s itálie nevymlátí,ani votrávit řeku by myslim nepomohlo

                      Enrico412 - Profil | Po 16.3.2015 18:46:35

                      Co se děje ve městě Ferrara?
                      Provincie Ferrara, Fipsas, Arcipesca, Coldiretti, Legambiente a WWF. To jsou jen některé z organizací, které se zúčastnily konzultací, který vypracoval usnesení 246/2014 . Usnesení, které umožňuje profesionálním rybáři používat sítě lovit ryby v kanálech Ferrara je z částí projektu Natura 2000 Network .

                      Oficiálním důvodem pro toto rozhodnutí by bylo zachování biologické rozmanitosti , a aby bylo zajištěno sdružení výše uvedené se rozhodli (na pochybných základech vědec), kteří musí bojovat sumce, rybí nepůvodních ohmataný jako monstrum!

                      Chcete-li obsahovat sumec byl dán, 17 profesionální rybáře, možnost rybolovu pomocí sítí v kanálech s malými rozměry. Profesionální rybáři pak bude mít možnost dále prodávat ryby ulovené sumce tímto způsobem. Škoda, že sítě nejsou schopni vybrat pouze sumce, a zatáhněte za všechny ryby najdete v jejich cestě.

                      Podle pravidel pro rybáře by pak měla propuštění všech jiných než sumec ryb, ale ve skutečnosti nejsou žádné jistoty na kontrolách a rybáři mají možnost prodávat celkového úlovku, okrádání kanálů Ferrara a opuštění poušť za sebou.

                        Enrico412 - Profil | Po 16.3.2015 18:03:04

                        Jo kdyby byly pijavice???????tak to nemá chybu,jenomže s našich vod nějak vymyzeli

                          Enrico412 - Profil | Po 16.3.2015 17:57:28

                          carrrrp >> taky se nehroutím,ale když si někde zachytám,líbí se mě tam a jsu tam po prvé a druhé rok zakážou na rybu tak mě to vyloženě naaassre.Ajak píšeš že poplatky byli nesmyslně nízké tak bez urážky,jak může někdo takovou hovadinu vypustit z huby.nízká cena-špatný pro tebe-vysoká cena juchů paráda zaplatím vo litr víc:):)jestli ty nejseš z nějakejch těch našich politiků naočkované.sory ale to je fakt blbost.A vzhledem k tomu že můžeme jet až 1.5 tak nevím kam na kapra,myslím že v Emili je to stejně,nevím to jistě ale.....Zvýšení míry kapra,mě osobně nevadí,ale nejezdím tam sám.......jasný že je spousta míst kde nastražit rybu ale je další otázka jestli tu rybu něco veme.canal bianco výprava 10 dní bez záběru.A ti lidi co jezdili níž tak sedijou na pádu,kam mají jít,MY taky,s bivakováním jsme zatím problém neměli,ale co znám další party tak ti jo,a že měly poklyzený jim nepomohlo,zaplaťte nebo vás nepustíme....asi tak

                            abcdddd - Profil | Po 16.3.2015 17:36:01

                            Enrico412 >> ked mas na fleku cisto, triedis odpad, nevyruboval si stromy tak ti carabinieri pripadne forestale daju pokoj.

                              Enrico412 - Profil | Po 16.3.2015 17:29:07

                              abcdddd >> jednou jsem nosil pytle s odpadkama 3 dny,nekecám,až jsem to měl vyčistění tak jsem našel na zemi mincu 5 bani nebo bari....nevím-rumuni,tak jsem jim tam hodil českýho Bůra,za to že jsem to mohl poklidit:):):)

                                abcdddd - Profil | Po 16.3.2015 17:23:15

                                carrrrp >> tak, nech to kludne este dvihnu, aspon tam bude menej masarov. Ti, ktori sa najviac stazuju mozu za to ake represie taliani zaviedli. Kazdu vypravu ako prvu vec cistime flek od bordelu po predoslych navstevnikoch. Plechovky, plastove flase, krabicky od cigariet, spaky, samozrejme rumunske, nemecke, madarske, ceske a slovenske. Holt hovada su vsade, a presne ti sa najviac stazuju... normalni rybari problem nemaju

                                  carrrrp - Profil | Po 16.3.2015 16:40:08

                                  Enrico412 >> já tam jezdím od 2003 jednou, dvakrát i třikrát do roka.stejně nikdy nevím co bude a i přes ty zákazy kolem se nehroutím.23 euro za týden mi přijde v pohodě,spíš ty poplatky co měli dřív byli nesmyslně nízký.pokud paseš po kaprech,tak se dá jet mimo hájení a zvýšení míry kapra pokud nejezdíš s bednou pro maso asi nevadí.je spousta místa,kde můžeš stražit rybu a v případě bivakování asi záleží spíš na tom jak to kolem bivaku vypadá.My jsme s tím problém zatím neměli a kontroli byli,tak nevím.spousta věcí se tam změnila,ale jezdíme dál.skalní si najdou způsob jak jezdit a aspoň díky těm všem zákazům nebude hlava na hlavě.

                                    TRUHLÁŘ - Profil | Po 16.3.2015 14:20:49

                                    cus rád bych se opět podíval na pád je někdo kdo by se přidal ?
                                    na sumce a hlavně na pohodu!

                                      Hekit - Profil | Po 16.3.2015 14:03:00

                                      Enrico412 >> to je dobře a za omluvu jsi borec, né každý toho je schopen :))))

                                        Bezďa - Profil | Po 16.3.2015 13:30:32

                                        Enrico412 >> jedem za měsíc. už aby to bylo.

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš