Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NEnrico412 - Profil | Po 16.3.2015 13:28:30

Bezďa >> kdy jedete?včera Lukáš říkal 16 března,asi myslel dubna....nebo valíte dneska?dete na hausbot prej,my jsme zas přemýšleli vo španělsku ale jedem do IT.1 KVĚTNA na týden,prijoritou bude pukačka

    NEnrico412 - Profil | Po 16.3.2015 13:21:54

    Bezďa >> A nesej mě nebo ti votrávím rybky v jezírku

      NEnrico412 - Profil | Po 16.3.2015 13:20:27

      carrrrp >> nejsem žádnej ostřílenej borec na Pádu ale začali jsme jezdit 2012 -2krát do roka,myslim aji 3 krát jednou.Rok 2012-paráda,pohoda,o půlnoci se dívám na tři pruty tyčící se vzhůru,světýlka,rolničky pocinkávají,si říkám to je pohoda NA 3 PRUTY,NONSTOP,voda plná sumců,záběry byly,ryby jsme nachytali a ŽÁDNÁ BUZERACE.Povolenka stála 23 euro na rok,ted stojí to samý na 7 dní.NESMYSLNEJ ZÁKAZ CHYTÁNÍ NA ŽIVOU ČI MRTVOU RYBKU aby dostali dotace s EU tak to přijali.NasJali tím na hlavu rybářům a nahráli ještě víc pytlákům z maďarska,spěje to podle mě k tomu že do dvou let se nebude moct ani na Pádu na rybu a ne jenom v EMILI....Posunuli hájení kapra,zavedli vrchní míru kapra,všude zákazi vjezdu,zákazi bivakování vesměs všude,záleží na jaký karabinéry narazíš,TO JE MÁLO CO SE POSR....LO????????

        NBezďa - Profil | Po 16.3.2015 13:04:43

        Enrico412 >> ok. vo howno jde.

          NEnrico412 - Profil | Po 16.3.2015 12:59:50

          Bezďa >> trocha jsem se to přehnal,dávám omluvu.....

            NEnrico412 - Profil | Po 16.3.2015 12:57:54

            Hekit >> žena mě mlátí co se do mě vejde,děcka neposlouchají a proto utikám na ryby furt:):):)

              NBušák - Profil | Po 16.3.2015 10:20:15

              tomasbor >> pěkný rybky

                NBezďa - Profil | Po 16.3.2015 9:37:16

                Marselino >> neboj se a vyraž. od komplu se chytá těžko :-)

                  NBezďa - Profil | Po 16.3.2015 9:35:15

                  Enrico412 >> hele jestli s babou neb bez to už je věc každýho. Jaký to tam je vím a že to není jednoduchý už sem se párkrát přesvědčil. zbytek nehodlám komentovat.

                    Ntomasbor - Profil | Po 16.3.2015 8:27:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ještě pěknej macek 222 cm

                      Ntomasbor - Profil | Po 16.3.2015 8:24:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      sobota ráno 185 cm

                        Ntomasbor - Profil | Po 16.3.2015 8:21:43

                        Včera večer uspěšný návrat z jihu, voda cca 11 stupňů, ryby pomalu začínají pěkně kousat.

                          NMarselino - Profil | Po 16.3.2015 8:03:12

                          Bezďa >> Díky za dodání odvahy :D Pamatuji si, jak jsme poprvé dojeli na mojí první carp výpravu na Tovačovská jezera a jelikož jsme nevěděli nic tak jsme taky podle toho dopadli :D
                          Možná to fakt nebudu řešit a prví rok se tam vyloženě pojedu podívat. Sednu někde kde bude hezky ať je z toho aspoň příjemný týden v přírodě a podle echa to někde prdnu a nashle :D

                            Nvitybor - Profil | Po 16.3.2015 5:59:08

                            Tak jsme doma.Byla to bomba.Tři sumíci 120,185 a poslední noc 222.Voda měla 11.Fotky dá lovec.

                              Nyeobvba - Profil | Ne 15.3.2015 15:55:05

                              Po info- jen lehce :-) voda uz zacina byt pekna... uz to brzo vypukne ))
                              .. tak radeji jedte a neklepejte porad do compu..

                                NHekit - Profil | Ne 15.3.2015 10:52:58

                                backlead >> a to mu dává právo, vyjadřovat se jako hlupák ???

                                  Nbacklead - Profil | Ne 15.3.2015 10:41:34

                                  carrrrp >> Enrico (osobně ho neznám) nepsal, že je ostřílený borec v Itálii, ale má pravdu v tom, že kde kdo se tam "objeví" za pomocí kamaráda jednou, a to ještě na pár dnů, a pak dělá chytráka, jak má Po zmapován.... Já osobně znám takových mraky. Nejsem ostřílený, jsou tady jiní borci, já osobně byl na hlavním toku pádu min. 16x na min. 10 dnů (žádné kanály apod.) a "borci", kteří před tou hrůzou chtěli zdrhat po prvním výletě druhý den domů, dnes dělají ostřílené přemožitele Pádu...

                                    NHekit - Profil | Ne 15.3.2015 10:17:33

                                    carrrrp >> Tam bude více aspektů :))) nevyrovnané dětství, žena ho bije .)))

                                      Ncarrrrp - Profil | Ne 15.3.2015 7:50:43

                                      Enrico412 >> no podle toho co jsi napsal budeš asi jeden z nejostřílenějších borců a znalců tamních poměrů,tak proč nejsi trochu konkrétnější co je tam teď na pi.....
                                      určitě si o tom všichni míň protřený rádi něco počtou

                                        NEnrico412 - Profil | Ne 15.3.2015 0:01:22

                                        Bezďa >> kdybys nekecal voloviny aspoň.Na ryby za první bez Bab,a ještě by mě zajímala ta tvoje vyšláplá cestistička.Výš hovn....byls tam s cestou 2 a půl dne a chceš radit.Sám dobře víš že je to tam ted na pi.....

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš