Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NBezďa - Profil | Pá 13.3.2015 14:53:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marselino >> ono bude záležet hlavně na stavu vody. když to poteče tak i profláklý fleky budou pod vodou nebo na bahně. Jestli profláklej flek tak asi cukrovar nebo vtok k mestre, ale tam si asi nesedneš.
Nebojse toho, zabal věci a vyraž. Koukní se na googla, pár míst si tam vytipuj a pak už všecko pořešíš na místě. Já když dorazil na Pád poprvé tak sem stál na mostě a koukal s otevřenou hubou na tu valící se masu vody :-D
Každej tam jednou jel poprvé a musel si tu "svou cestičku" vyšlapat sám :-)
Hlavně se neposrat a vyrazit.

Hodně štěstí chlape :-)

    Ndizlektik fídža - Profil | Pá 13.3.2015 11:13:34

    Marselino >> hale skuz kluky fishing holiday přes ně koupíš povolenku a určitě ti poradí ňáký místo v blízkosti a máš je furt na telefonu kdyby se něco dělo jsou to fajn týpci ...a můžeš jim zavolat tady z čr a něco domluvit

      NMarselino - Profil | Pá 13.3.2015 5:50:43

      bobrman >> Diky za tip.. a nějaké oblasti bys mi neporadil? Nikdy jsem tam nebyl a nemám ani páru kde bych tak asi měl jet. Klidně bych zvolil poprvé nějakou profláklou lokalitu ať se tam první rok aspoň zorientuju jak to tam chodí atd.

        NMarselino - Profil | Čt 12.3.2015 18:25:58

        Zdravím pánové, menší otázečka, uvažuji vydat se letos poprvé na Pád. Spíše než splnit cíl 20+ mi jde o pohodu. Chci jet s přítelkyní (taky rybářka) a nechtěl bych řešit nějaké extrémy, jako totální divočina, nebezpečné oblasti atd. Poradili byste mi nějaké oblasti kde se dá v pohodě a v klidu hezky zachytat? Spát chci v bivaku a budu brát loďku a el. motor.Nikdy jsem tam nebyl a potřeboval bych alespoň nasměřovat. Rybařina stylem chyť a pusť, strávit hezkých pár dní u vody a udělat nějaké foto. Děkuji za tipy.

          NHekit - Profil | Út 10.3.2015 20:03:31

          vitybor >> Klucíííí užijte si to a hodně foťte, ať máme na co zírat :))))

            Nvitybor - Profil | Út 10.3.2015 19:53:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak konečně za 7 hodin vyrážíme směr jih.Už aby jsme tam byli.Snad se něco povede.

              NRanař - Profil | St 4.3.2015 20:37:29

              Dalas >> Přesně psal jsem to i v sumcařině, sakra co za chvíli budeme chytat. Většině jde o to, že když dali tolik penízků aby se jim nějaké vrátili, nebudu tvrdit že si jednoho candáta neudělám k večeři, pokud ho chytnu :-)ale to stačí, nepotřebuji plnit bednu.

                NDalas - Profil | St 4.3.2015 20:23:17

                Ranař >> Jasný. bohužel lidí co jede na Ebro pro maso je čím dál víc, filetuje se často uplně všecko, průvodcům, majitelům, provozovatelům kempů je to většinou uplně šumafuk, hlavní je dušička v hrníčku.. ach jo..

                  NRanař - Profil | St 4.3.2015 19:59:43

                  Dalas >> Jo to je super, v 11:50 hod. odlet ve 13:40 hod na letišti ve špáňu, cca 2 hod. autem a v 16:30 hod. nejpozději nahazuji :-) i kdyby jsem táhl 10 kg olov tak ten limit stejně nepřekročím. No a zpátky budu ještě lehčí, něco utrhnu a nehodlám vézt zpět žádnou rybu, tu neberu,ani když jsem v IT. autem. chci si zachytat a užít dovolenou, né jak nějaké masařky tam teď drancují candáty a vozí je tady do čr.

                    NDalas - Profil | St 4.3.2015 8:14:36

                    Ranař >> 32 je už fajn, to možeš přibrat aj nejaký olůvka) potřeboval bychtak 320 ) Jasný že je to letadýlkem paráda, ještě když pro vás na letiště přijede a zase odveze.

                      NRanař - Profil | Út 3.3.2015 21:06:27

                      Dalas >> Všechny potřebné pruty vezu své, jen si půjčíme loď a sem tam přespím v jejich posteli :-) Můžeme si totiž vzít 32kg zavazadlo každý a pruty máme taky zadarmo v letadle. Co víc nějakou noc přespím klidně i na kamenech, k tomu nepotřebuji lehátko :-)

                        NP!F - Profil | Po 2.3.2015 22:30:14

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.3.2015 23:04:32 >> Len si let, aj s prestrelenym srdcom!

                          Nmikhail - Profil | Po 2.3.2015 7:25:37

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.3.2015 22:59:21 >> Trafeny gus zagagal a zakodoval jak sa na neho patri ;-)

                            Nj.sladkay - Profil | Ne 1.3.2015 23:04:32

                            P!F >> sa ti serem na jalapeno. toto si nosom potiahnes http://takingrisks.net/category/hardship/pain/

                              Nabcdddd - Profil | Ne 1.3.2015 23:04:11

                              P!F >> we are being monitored!

                                NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 22:59:25

                                abcdddd >> To ponecham bez komentara, bude lepsie, ked sa neseje len na teba :D

                                  Nj.sladkay - Profil | Ne 1.3.2015 22:59:21

                                  kokoti :)

                                    Nabcdddd - Profil | Ne 1.3.2015 22:57:37

                                    P!F >> jj, enigma suvix... :-)))

                                      NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 22:56:09

                                      abcdddd >> Na kody mam ineho kamarata. Hodne vacsejsejsi odpornik ako ty!

                                        Nabcdddd - Profil | Ne 1.3.2015 22:55:04

                                        P!F >> ja som kamarat a vysvetlim ti kody Rapala farieb...

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš