Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 22:54:20

abcdddd >> Keby si bol naozaj kamarat, tak to uz davno narezes a dovezies.

    NBušák - Profil | Ne 1.3.2015 22:53:40

    P!F >> jasný a díky,třeba poradí místní štamgasti,už mi aj něco napsali,nějakou Borovičku až tam dorazím dáme

      Nabcdddd - Profil | Ne 1.3.2015 22:48:10

      P!F >> voe je tu oznam, ze za odvoz ti to daju ako palivove drevo...

        NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 22:38:40

        abcdddd >> Si skratka poebany pastekar, vidis len skodlivu burinu a vobec za tym nevnimas prospesnu biomasu na vykurovanie. Kedy to mam dojst urezat???

          Nabcdddd - Profil | Ne 1.3.2015 22:30:29

          P!F >> jasen pajasen, proste haved a bolo to treba vyebat...

            NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 22:28:44

            abcdddd >> Pocul si uz vyraz "vseobecny rozhlad", elcocote!?!?


            :o)))

              Nabcdddd - Profil | Ne 1.3.2015 22:26:57

              P!F >> pce, dendrolog....:-)

                NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 22:23:25

                Bušák >> Mno v skratke ti to dam sem, pretoze SJ z dovodu premnozenia zavodnikov ignorujem a tvoju diskus sa mi teraz nechce hladat. Neviem stav ani jednej z nich, v dobe, ked som vyhladaval podobne pajzle, mi to vzdy bolo od ruky a dnes uz do podobnych pdnikov neleziem, som lenivy a rozmaznany :o)

                  NBušák - Profil | Ne 1.3.2015 22:15:00

                  P!F >> čau,co mi řekneš o hospodách v Blavě ? Slimák,Naď,Patkoš byl to náš trojůhelník na vojně rok 84-85, prej ještě něco funguje ptal jsem se ve Slovenským jádru,napiš to ke mě do diskus,jsem nějakej nachlastanej ,tak mi to tady kucí promiňte nebo mě pošlete do prdele,fertik

                    NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 22:14:05

                    Ranař >> Takze defakto si usetril. Ochcafka aspon menej zerie.

                      NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 22:13:17

                      abcdddd >> pocuj nemal by si sa tolko kamaratit s madarmi, zacinas si pliest zakladne pojmy.

                      Jasen je totok: http://sk.m.wikipedia.org/wiki/Jase%C5%88_(rod)

                        NBušák - Profil | Ne 1.3.2015 22:10:53

                        Dalas >> dám si další litřík vínka a počkám jak kucí ve Špáňu dopadnou,přeju jim Emu dál tím pádem není co říct

                          NDalas - Profil | Ne 1.3.2015 21:50:28

                          Ranař >> hmm, to znám, su to samé. Nikdy jsem tam letecky nebyl, neumím si to nějak představit, bez svých vlastních krámů

                            NRanař - Profil | Ne 1.3.2015 19:33:50

                            P!F >> Jinak mi mergla nabízel taky pražák co chodí ke mně řezat,ale já mu řek že taky 10 tis přihodím a on že by mi to již za takové peníze neprodal, že bych pak nadával na zadní nápravu a nějaké drobnosti, takže mi aspoň řekl že je to na opravu a neprodal mi to za každou cenu.

                              NRanař - Profil | Ne 1.3.2015 19:31:25

                              Dalas >> Jo máme to letecky, autem bych nejel i když mi to Hupr nabízel, to jsou další dny cesty navíc a jako osvč si to nemůžu dovolit,ani to nechci přepočítavat kolik mi uteče když nebudu v práci :-)

                                NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 19:20:32

                                Ranař >> Skurweny Prazaci, ja to vravim cely cas!

                                Chajsel je ten, co sa s niekym dohodne a potom to preda niekomu inemu.

                                  NP!F - Profil | Ne 1.3.2015 19:19:00

                                  abcdddd >> Jasen tu rastie tisice rokov, to bude asi nejake ine poleno.

                                    NDalas - Profil | Ne 1.3.2015 14:48:09

                                    Ranař >> čau, octavka je stejně lepší) Ty ted jedeš s Fidžou do Spain ?
                                    Kluci tam aj tam jsou pěkný ryby, tlustý aj tenký, oboje má svoje, kdo nezkusil, měl by..

                                      NRanař - Profil | Ne 1.3.2015 13:59:44

                                      P!F >> Tomu nevěřím všude píšou že v It jsou těžší sumci než ve špáňu a hlavně co jsem viděl fotky tak to jsou celkem žížaly, jo délky tam jsou pěkné a asi častější než v It, ale prostě itoška je nej. Já jen že jsme se s kámošem bavili o špáňu a prý kdy jedem no a v dobrém rozmaru padl termín a nechtěl jsem byt za sráče,aby jsem to zrušil. protože s Fidžou jsme se vždy domluvili na rybách a akce dopadli vždy dobře. Taky peníze bych uměl jinak zůročit,ale dohoda je dohoda a já párkrát zůstal v práci do večera a na špáňo si vydělal, tak mě to zas tak nemrzí. Jinak mercedes mi nevyšel, protože mě jeden pražák přeplatil o 10 tis. :-( tak bude octavka.

                                        Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš