Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Misop - Profil | Ne 11.1.2015 11:56:18

P!F >> mas pravdu tak to popisuje i D.Havlicek v knizce(sumec zivotni vyzva) ale ja to tak nedelam protoze muj kamarad je lajdak a stale pouziva jednu montaz a podle toho pak vypadaji ulovky,on 1sumce ja 13 za lonsky rok ale vse do metru, jinak vsechno ostatni delame spolu.

    P!F - Profil | Ne 11.1.2015 11:36:55

    Dalas >> Houno mam a nie spagatky, kasle na mna ako na placaty suter.

      Dalas - Profil | Ne 11.1.2015 8:56:34

      P!F >> máš už ty špagátky od hupra ?

        P!F - Profil | So 10.1.2015 22:37:49

        Misop >> Zalezi... My zase mame s kamosom postup, ze raz seka jeden, raz druhy, je jedno koho prut. Vsetko robime spolu, fleky kam idu nastrazky tiez, clovek predide zavistlivemu pohladu, ked na jeden prut uz boli 3 zabery a ostatnych 5 je ticho. Co sa stane celkom bezne.

          P!F - Profil | So 10.1.2015 22:35:52

          binoš >> Mam ich nahadzane na polici od celeho osadenstva a tiez neviem, asi tym nakoniec prikurim...

            Bušák - Profil | Pá 9.1.2015 22:04:38

            bobrman >> hlavně přežít

              binoš - Profil | Pá 9.1.2015 21:48:19

              Pánové co se dělá tento rok s It sumářem co jsem dostal k povolence.Posílá s to někde nebo se vrátí při koupi nové polenky?

                Hekit - Profil | Pá 9.1.2015 21:41:39

                bobrman >> Bušák taky :)))))) je to borec nakonec :))))))

                  Bušák - Profil | Pá 9.1.2015 21:38:53

                  bobrman >> to je nejlepší,pak můžeš přeříznout všechno na co narazíš

                    Hekit - Profil | Pá 9.1.2015 21:38:19

                    bobrman >> já mám zase rád kamarády s pěknýma manželkama :))))))))))))))))))

                      Misop - Profil | Pá 9.1.2015 21:24:02

                      bobrman >> myslel jsem na zeny kamaradu a pruty,to je tabu ale mas pravdu nahral jsem ti na smec-))))

                        Hekit - Profil | Pá 9.1.2015 21:15:42

                        bobrman >> to si zaslouží skvělý zápis :))))) trojka super, hlavně když je do cíle daleko :::)))) a frajerka ti řekně: neverending story ??? kašlem na to :)))))))))

                          Hekit - Profil | Pá 9.1.2015 21:03:43

                          kokosek >> taky to ctíme, neváháme si ani navzájem zaseknout ( je-li to nutné) s Preparátorem je to prostě jiné, ale vůbec ne špatné :))))))
                          parta prostě dělá min 50% rybaření .)))))

                            Misop - Profil | Pá 9.1.2015 21:00:51

                            kokosek >> mas pravdu na pruty a na zensky se nesaha-))

                              kokosek - Profil | Pá 9.1.2015 20:19:30

                              Hekit >> Zdarec, já jezdím na jih se samýma pardálama a tam neexistuje šáhnout na cizí prut. Hlídáš si svoje, sekáš jen svoje )

                                major - Profil | Pá 9.1.2015 10:48:37

                                P!F >> přesně jak říkáš

                                  Kerele - Profil | Pá 9.1.2015 10:17:12

                                  Hekit >> Jojo, přesně. To víš, je to spotřební zboží tak se to občas zlomí. Já si utopil vláčák v Norsku sám, byl sem naštvanej jak ..., musel sem dovláčet turnus s prutem 300g, nic moc zážitky z toho lovu když máš jigovky kolem 40 - 60g

                                    Hekit - Profil | Pá 9.1.2015 8:13:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kerele >> opravdu nenudí, na naší první výpravě na Pád jsme vzali sebou škodnou Preparátora. Mě zlomil prut (omlouvá ho to, že to byl prut na dvě věci) a Hejnysovi prut utopil, to bolelo víc. Takže jak říkáš, sranda muší bejt .)))))

                                      Kerele - Profil | Pá 9.1.2015 7:00:41

                                      P!F >> To je ta správná filozofie, vypnout hlavu, být s přáteli, užít si klidu atd. Mi jezdíme střední Norsko, ve dvou na lodi a není nic lepšího než noční volej s lehkým větrem a nikde nikdo, to je správnej odpočinek :-))

                                        Dejv - Profil | Čt 8.1.2015 23:34:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        P!F >> Amen

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš