Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NP!F - Profil | Čt 8.1.2015 23:20:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Kerele >> Vzdy ked idem do IT, tak sa tesim ako male decko... Kolko krat uz ani nie kvoli rybam - chodim tam na sumce a ver mi, ze v CZ/SK nie je ani jedna voda, kde by na nich bol co len polovicny tlak. Sice ich tam je bambilion, ale ... Bud nezeru vobec, alebo zeru ako cvaknute, takze sa neprekuses cez krpce k slusnej rybe.

Na Po sa uz nechodi kvoli rybam... Ta rieka je neskutocne krasna, ma svojsku nenapodobitelnu atmosferu a clovek co toto pochopi, to tam bude dozivotne milovat, aj keby mal chytit jednu nastrazku a nic ine za vypravu.

    NKerele - Profil | Čt 8.1.2015 21:26:44

    Když to tak pročítám, tak je vidět, že se nikdo z vás nenudí, tak to má být, to je ta správná pohoda

      NHekit - Profil | Čt 8.1.2015 19:46:12

      preparátor >> a co teprve na Kapři v Porto Viro :)))))

        NHekit - Profil | Čt 8.1.2015 19:41:58

        Rudy 61 >> Hejnys, taky ne :))

          NRudy 61 - Profil | Čt 8.1.2015 19:16:12

          Hekit >> Od jistý doby stan nezapínám ! )))))

            Npreparátor - Profil | Čt 8.1.2015 19:14:58

            Ehm... Tak já jedu jednou za rok na ryby a Hekit tu mezitím ze mě udělá internetovou hvězdu :)

              NHekit - Profil | Čt 8.1.2015 19:11:12

              Rudy 61 >> a co teprve, když hledáš zip u stanu a máš u sebe kudlu :)))))

                NRudy 61 - Profil | Čt 8.1.2015 19:01:18

                Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 8.1.2015 16:51:24 >> Jednou se mi zaseknul zip u spacáku, to bys koukal jak zasekává housenka. Spolurybaříci s toho mají prču dodnes.

                  NHekit - Profil | Čt 8.1.2015 16:54:13

                  Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 8.1.2015 16:51:24 >> no při tvé postavě se ani nedivím :))))) Teď mě napadá, že je mi už jasné, proč tě cajti v Itošce neotravují :))))) taky bych se bál .)

                    Ndizlektik fídža - Profil | Čt 8.1.2015 16:51:24

                    Hekit >> taky slušný odíl....na falešný záběr jsem jednou vyskočil udělal padakotoul a stál jsem u prutu tak rychle že si kámoš málem krupnul do trenclý

                      NHekit - Profil | Čt 8.1.2015 16:28:31

                      Kerele >> spíš legrace, Preparátor se v bivaku koukal na Simpsony, lilo jako z konve a najednou jízda a prut si to štrádoval do vody .))) Předtím jsme mu udělali pár falešných záběrů, tak se mu moc nechtělo reagovat, nakonec z toho byla 150cm. Podotíkám, že to za týden byl jedinný úlovek, když si představím, kolik hodin vábyl .)))))

                        Nmajor - Profil | Čt 8.1.2015 16:26:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        nejlepčííí je to bez bivaků

                          NBezďa - Profil | Čt 8.1.2015 16:15:46

                          Krásný fotky, ale o to větší je to peklo... Safra to jsou muka... už aby tady byl duben a hurá směr jih :-) Týden na Pádu. Už se nemůžu dočkat.

                            NKerele - Profil | Čt 8.1.2015 15:59:00

                            Hekit >> gratulace, to muselo být super

                              NHekit - Profil | Čt 8.1.2015 14:03:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              bobrman >> Preparátor nalíčil na candáta :) vlasec 25. 45min s ním jezdil po Pádu, než ho unavil :)))

                                NHekit - Profil | Čt 8.1.2015 13:56:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 8.1.2015 13:22:34 >> souhlas, to bahno si časem prostě zamiluješ, jen je problém ho z čohokoliv dostat :))))

                                  NKerele - Profil | Čt 8.1.2015 13:41:02

                                  Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 8.1.2015 13:22:34 >> Víš jak to je, to jsou věci, se kterýma musí člověk počítat, to slejváku máš bahýnko i v ČR a je jedno jestli je to Lužnice, Vltava, Labe či Nežárka...

                                    Ndizlektik fídža - Profil | Čt 8.1.2015 13:22:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kerele >> většinou je všude bahno na to se připrav holinky máš skoro furt :-) takže podlážka by byla zasraná raz dva zbytečný vem si jí jako podložku pod ryby leda ...ale samozřejmě že jsou tam i plážičky písek ale!!! rači najdi místo kde nikdo ještě neseděl a časem budeš mít bahno až za ušima :-)))......foto pro představu jak místo vypadá po 2 dnech nejdřív travička před bivakem a ta zustane max tam kde nešlápneš pod lehátkem atd a pak bahní lázně ..a ve finále už nevadí že praží sluníčko holinky ti přirostou :-) ...... ale je tam krásně :-)))

                                      NP!F - Profil | Čt 8.1.2015 13:03:00

                                      Kerele >> Kontrolovali ma x krat, podlazku nedavam len ked som fest lenivy, povacsine som ju mal, nezaujimala ich.

                                        NKerele - Profil | Čt 8.1.2015 12:48:13

                                        Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 8.1.2015 10:58:51 >> Jojo, možnost u kluků koupit povolenku je super, taky jsem to pročítal a je fajn, že si takhle ještě v dnešní době dokážou lidi pomáhat. Jen koukám že asi bude lepší nemít podlážku v bivaku...

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš