Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Ranař - Profil | Ne 25.1.2015 14:27:12

P!F >> Jenže ti Moraváci by to poslali, kdyby jsi je neměl doma :-) tak doufám že jim to pošleš a né že to hodíš do kamen :-)

    P!F - Profil | Pá 23.1.2015 15:20:08

    Typek >> Mno neviem, ja mam taky nejaky mix tych povoleniek, viac nez polovica zucastnenych su Moravaci :o)

      Typek - Profil | Pá 23.1.2015 13:08:34

      Pif......Češi včera, braťa až v pondělok. Česko:Slovensko 1:0. A nesnažte se vyrovnat skore. Máme na lavičce ještě Bekeleleleleho, ten má lýtka, jak Brad Hall :-))

        P!F - Profil | Pá 23.1.2015 8:57:14

        Dalas >> Zodpovedny a slusny ludia to poslu v pondelok. Vobec tomu nerozumies.

          P!F - Profil | Pá 23.1.2015 8:55:17

          Páňa >> calipo1 - 22.1.2015 20:18:57 >> dakujem.

            Dalas - Profil | Pá 23.1.2015 8:52:18

            zodpovědní a slušní lidi to už dávno včera poslali, dacani to mají ještě doma- nedal bych jim už nikdy lístek)

              j.sladkay - Profil | Pá 23.1.2015 1:25:00

              P!F >> jo s Majstrom M tvorite nerozlucne duo :)

                P!F - Profil | Čt 22.1.2015 22:23:20

                Ranař >> Sprievodcu :o) Prdlacky, vymyslel som podla mapy flek, kde to bude brat a nevsimol som si, ze je v inej provincii, takze sme vsetci cvakali dalsiu povolenku... Ako sprievodca som na houno, ale ze vraj je so mnou sranda :D

                  Ranař - Profil | Čt 22.1.2015 20:21:13

                  P!F >> Asi bude lepší když to pošleš zpátky na úřad kde ti to vydávali. Ty jsi dělal nějakého průvodce že jich máš kilo :-) Taky jsem se tam setkal s klukem ze slovenska, který to chtěl vyřídit nějakým známým ale nevěděl co a kde vyplnit a neměl žádné podklady :-) Takže můžeš vyrazit sumci berou :-)

                    calipo1 - Profil | Čt 22.1.2015 20:18:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    P!F >> adresa -
                    Ufficio pesca, Viale della pace 5, 45100 Rovigo (RO), Italy

                      P!F - Profil | Čt 22.1.2015 20:03:13

                      Ranař >> Mas nejake info, kam sa to da poslat postou? Mam ich doma asi 1kg...

                        Ranař - Profil | Čt 22.1.2015 19:47:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zdar kluci tak dneska 100% potvrzeno, že se sumář musí vrátit a to do března. Takže kdo to neodevzdal má šanci. Určitě bych se na to nevykašlal, vždyť tam jezdíme chytat ať si neděláme problémy, když nám vycházejí na úřadech vstříct.

                          Ranař - Profil | St 21.1.2015 21:00:59

                          kokosek >> Vím že se řešilo, že je platný rok, mi na něj napsal že ho mám vrátit do 15.1.2015 což jsem udělal v říjnu, když jsem tam byl naposled. Tak si myslím že by to nemuselo vadit,ale nevím.

                            kokosek - Profil | St 21.1.2015 16:55:14

                            Ranař >> Zdarec, ještě k tomu sumáři. Matně si pamatuju, že při posledním výletu padlo vrátit sumář před koncem roku. Neslyšels o tom, že by mohl být průser, když se to pošle až v lednu? dík

                              Hekit - Profil | Po 19.1.2015 7:04:55

                              Hola, hola ForFishing volá :)))))

                              http://www.for-fishing.cz/2015/cz/intercept.asp

                                Ranař - Profil | Ne 11.1.2015 19:04:29

                                Sorry letos problém, zapomněl jsem že byl již Silvestr :-)

                                  Ranař - Profil | Ne 11.1.2015 19:01:59

                                  binoš >> Měl by jsi ten sumář vrátit zpátky na úřad říkal nám to chlápek který nám je vydával, radši jsem tak v udělal protože nevím jestli si nevedou nahodou nějakou databázi a aby jsem neměl příští rok smůlu. Dokonce vím že jeden kámoš s dotyčným komunikuje přes email a taky mu psal že ho má vrátit (sumář), tak mu to posílal poštou.

                                    P!F - Profil | Ne 11.1.2015 12:30:35

                                    Misop >> Nejedna sa o klasicku huprovku, tej mam tolko ze na to mozem obesit mensiu dedinu, potrebujem vzorky privlacovej O)

                                      Misop - Profil | Ne 11.1.2015 12:28:19

                                      P!F >> proto se stridame jednou ja a pak zas on ale poslednich par vychazek si prvni vybiral on ale zaberu jsem vzdy udelal vic i kdyz kamos vybiral prni, jsou to dorostenci ale potesi.Huprovku jsem si taky objednal,SUMCARUV SVET od p.SMRCKA uz cekam treti tyden a taky nic asi toho maji hodne a neni se co divit je to super snura.

                                        P!F - Profil | Ne 11.1.2015 12:11:09

                                        Misop >> Ono je to tazke robit to tak, ze kazdy sa stara o svoje pruty. Povacsine ked sa kukneme na flek, tak vyber top flekov vidime celkom rovnako, nechcem sa hadat kvoli tomu, ze henten flek je moj, tamten tvoj.

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš