Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Ndizlektik fídža - Profil | Čt 8.1.2015 11:49:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

P!F >> no když jí zavěsíš někde nezi stromy provazem ne hřebíky tak by to mohlo být lepší pro četníky jak bivak ....ale furt to záleží na tom na koho narazíš ....a bivak je bivak větší pohodlí

    NP!F - Profil | Čt 8.1.2015 11:09:28

    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 8.1.2015 10:58:51 >> Ja by som mal pri tej plachte vacsie obavy ako s bivakom...

      Ndizlektik fídža - Profil | Čt 8.1.2015 10:58:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kerele >> ahoj asi fak záleží na koho narazíš mě se to ještě nestalo jednou jsme měli biwak a jednou jen plachtu a tam je problém zase ty klacky nesmí se nic řezat takže asi klika že nikdo nedorazil ale ty klacky jsme našli ale vysvětluj jim to :-)) vlastně jo vysvětlil bych jim to protože si beru povolenku vždy přes kluky z Fishing Holiday a když mám dicky ňákej problém tak je otravuju :-)) vždycky pomůžou a tímto jim ještě jednou mockrát děkuji je to faj partička pažoutů :-)) a když si nejseš něčím jistý tak zvedneš telefon a optáš se....nechci aby to vyznělo jako reklama mě to dost pomohlo vždicky taková jistota že když na mě spustí ňákej ital bla bla bla tak mám přítele na telefonu a je kousek a těch pár euro co si kluci berou za vyřízení povolenky je směšný a nemusíš nikde běhat a nervovat se ....tak to dělám já je to moje skušenost začátečníka pádolovce :-))

        NHekit - Profil | Čt 8.1.2015 8:55:35

        bobrman >> jako, že není vidět ??? :)))

          NRudy 61 - Profil | St 7.1.2015 21:42:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Já to taky už řeším deštníkem s bočnicema, ikdyž předloni nás navšívila kontrola, příjemný ale ani ten deštník se jim moc nezmlouval , prý se kepovat nesmí, jinak všechno v pohodě. To znamenalo ve dne staženo a vnoci roztaženo .Projistotu. Taky to šlo až na jednu bouřku jak sviňa , celou noc sem to musel držet, jinak mi to asi ulítlo. Loni sem byl na lodi FH , kámoši pod stanem a bez problémů , ikdyž kontrola u nich nebyla. Těško říct. Pár let dozadu ,zaty roky asi čtyři kontroly a všechno v pohodě i bivaky . Až poslední dobou po tom jdou.

            NKerele - Profil | St 7.1.2015 20:03:02

            To je taky celkem dobrej postřeh

              NRanař - Profil | St 7.1.2015 19:46:25

              Hekit >> I kdyby pršelo tak bych měl smůlu stan jsem sebou netahal,ale mám deštník s bočnicemi celý pogumovaný a ještě do něj neprší. Stejně jsem tahal jen nejnutnější věci, na rybách nepotřebuji komfort - jsem skromný.

                Nabcdddd - Profil | St 7.1.2015 19:40:53

                Kerele >> odpad rovno v tabore triedte, na to si potrpia a ne ze jeden pytel na vsetko

                  NKerele - Profil | St 7.1.2015 19:16:05

                  Tak tohle pěkně zařízenej tábor :-) jsme naštěstí všichni poměrně rozumní a inteligentní a taky nemáme rádi když někam přijedeme a je všude tuna odpadků a bordelu (bych ty lidi vždycky zastřelil) takže bysme měli relativně v tomto směru být v pohodě, ale přesně jak bylo již řečeno, nikdy člověk neví, na koho narazí a kdo přijde

                    NHekit - Profil | St 7.1.2015 19:05:02

                    Ranař >> Ale to to nepršelo :))) Poprvé jsem tam byl se stanem Husky 3000mm vodní sloupec. Jeden italský celonoční deštík a byl jsem vodník česílko .))

                      NRanař - Profil | St 7.1.2015 18:58:57

                      Těžko říct, mi jsme neměli s bivakem žádný problém ani jednou,ale máme vždy pořádek i když jsem na podzim měl jen deštník a taky mi to stačilo.

                        Nblecha39 - Profil | St 7.1.2015 16:12:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        jaro 2014 vše v pohode

                          NCucalajnen - Profil | St 7.1.2015 8:03:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Kerele >> Já už tam dva roky taky nebyl, ale jezdí tam moji zákazníci a říkali, že zatím v klidu. Základ je mít v cajku vše kolem a pak by to mělo být bez problému. Ale je jasné, že oficiální to není, proto jsem také začal jezdit jinam, kde můžu kempovat a nemusím mít obavy z cajtů.Další řešení je Fishing holiday a jiné, protože jejich lodě řeší i to, když se řeka trochu zvedne, nemusíš pak na přilehlé kanály. Je to těžká řeka, ale je tam krásně :))))

                            NKerele - Profil | St 7.1.2015 7:42:06

                            Jo, tenhle názor, že když kolem sebe člověk nemá smetiště jsem se dočet už hodně krát v různých diskuzích, v jedné právě bylo, že od roku 2014 se měla tyto pravidla trochu měnit, ale už jsem nenašel jak moc a jakým směrem, proto budeme rádi za každou zkušenost kterou nám někdo poskytne

                              NP!F - Profil | Út 6.1.2015 22:45:00

                              Kerele >> V celej EU je bivakovanie ofiko zakazane. Tu na mrku krasne funguje kampan "zalez do kempu, inak dostanes pokutu". Realita je taka, ze ak nemas okolo bordel, spravas sa slusne a milo, pokutu nedostanes na 99%.

                                Nkokosek - Profil | Út 6.1.2015 22:36:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Kerele >> Zdarec, myslím zakázáno. Možno mít postavený bivak, ale když přijedou uniformy, tak to musíš uhájit, že to máš na věci,aby nezmokly apod. Ale lépe stavit na noc a ráno zas rozložit, bo nikdy nevíš co za majora může přijet) Kua léhátko,deštník a pojdme, trocha dobrodružství je potřeba.

                                  NKerele - Profil | Út 6.1.2015 10:52:43

                                  Zdravím všechny, v dubnu se chystáme poprvé na Pád, máme zkušenosti jen s Ebrem tak chceme poznat něco nového. Poradí mi někdo jak je to s bivakováním v okolí Porto Tolle a Porto Viro? Díky moc za rady

                                    NBaltaz - Profil | Pá 2.1.2015 18:02:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    sice OT ale přesto vám všem :-)

                                      NCucalajnen - Profil | Pá 2.1.2015 12:38:53

                                      Rudy 61 >> Lepší je býti rentiér :)) jsi mladý a bohatý .))

                                        NRudy 61 - Profil | Pá 2.1.2015 10:27:03

                                        Pádík >> Já za sebe musím počkat do března ,dřív se letos nedostanu.
                                        Kúúrňa bych šel do nějakýho důchodu !

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš