Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Pádík - Profil | Pá 2.1.2015 9:44:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Itálie jede

    Rudy 61 - Profil | Čt 1.1.2015 14:05:54

    bobrman >> Jelčí mls - dobrá nástraha na nástražku.Jsi chlap na správném místě , dokážeš prozradit i ovědčenou nástrahu, takovejch je tu už málo. Děkujem !!! Tvůj splněnej sen ti moc přeju a tiše ti závidím.Do nové sezony ti přeju hodně štěstí a mnoho krásný jelců.
    A všem ostatním přeju nadhernou další sezonu, ať to cinká !!!
    Třeba v Kongu nebo v Krkonoších,všichni máme svůj sen.

      P!F - Profil | St 31.12.2014 22:26:35

      bobrman >> velke blahoprianie k splnenemu snu Pafko, ja som vedel ze sa ti to podari. Ale bacha na tie jalciska, nie ze narazis na jalca baskervilskeho!

        Cucalajnen - Profil | St 31.12.2014 16:59:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tak ať vám to v příštím roce zazvoní :)) a když ne, tak se můžete dát na kapry, velikostně to vyjde na stejno :))))

          buris - Profil | St 31.12.2014 14:56:36

          Tááák kluci italští,
          do nového roku Vám všem přeji mnoho trofejních úlovků(at už u nás či v Italii) ,pohodu u vody, pevné zdraví a věčný čas na ryby :)

            dizlektik fídža - Profil | St 24.12.2014 9:48:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            taky

              Ranař - Profil | St 24.12.2014 9:06:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Taky vám všem popřeji krásné Vánoce, bohatého Ježuru a příští rok samé krásné ryby a zážitky u vody. Foto sice není zimní,ale to počasí tady tomu taky neodpovídá a hlavně ať si již brzo užíváme zase italského sluníčka. P.S. snad mi něco ježura donese :-)

                Rudy 61 - Profil | Út 23.12.2014 20:03:20

                Jéééé a dvakrát . To je jak pořád lítám k plotně.Tak to máte i na další rok .Čus.

                  Rudy 61 - Profil | Út 23.12.2014 19:59:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Veselé Vánoce přeju.

                    Rudy 61 - Profil | Út 23.12.2014 19:28:43

                    Veselé Vánoce přeju.

                      dizlektik fídža - Profil | Čt 18.12.2014 9:22:30

                      Ranař >> ještě že tu nemáme medvědy :-)))

                        Ranař - Profil | St 17.12.2014 20:55:24

                        Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 17.12.2014 12:43:32 >> Mě by taky nenapadlo že divočák přijde až k lehátku mě vzbudit, asi se mu líbilo moje chrápání a co jsem měl dělat se spacákem na sobě by se mi blbě utíkalo.

                          dizlektik fídža - Profil | St 17.12.2014 12:43:32

                          Ranař >> no jo vlastně zmizelo klubko i z kamenem to jsem se mohl potrhat jak ti to stáhlo ruku pod vodu a bylo fuč :-) :-) :-) a pak je hele támhle rychle :-)))) mi to nemáme jednoduchý :-)))) a to prase jak ti večer přišlo očuchat ouško a ty na něj v polospánku jedeš huš ...já myslel že se tajně blíží porybnej tak jsem nevěděl jestli mám dělat že spím a pak to ňák ukecat a on to starýho rožubeka divočák a ozvalo se frrrr frrrr....tak tak jsem se nenasmál už hodně dlouho prej jedeš huš :-)))))))))))

                            Ranař - Profil | Út 16.12.2014 22:19:02

                            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 16.12.2014 11:56:13 >> Jo ještě si hlavně nepamatuji výpravu s tebou kdy by jsem nemusel do vody. Hlavně jak jsme hledali ty rybičky, to mě museli mít za blázna.

                              Ranař - Profil | Út 16.12.2014 22:14:13

                              Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 16.12.2014 11:56:13 >> Ani mi nemluv o vyvazování v tu chvíli jsem nevěděl jestli tam mám z lodky vyskočit nebo né jak mi uteklo to tvoje klubíčko a zmizelo pod vodou, když jsme byli uprostřed řeky, no prostě sranda ještě že jsme ho pak našli.

                                dizlektik fídža - Profil | Út 16.12.2014 11:56:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ranař >> jo gril je paráda nejlépe ho dát někam za strom aby to zbitečně nesvítilo na vodu nebo udělat ňákou schovku ale to uzený to si mě dostal to byla hrozná ňamka niky by mě nenapadlo grilovat uzený jo jo člověk se furt učí .....kurňa ta zima bude zase dlouhá než zase pěťa začne vyvazovat bojky :-)))

                                  P!F - Profil | Po 15.12.2014 23:29:04

                                  Rudy 61 >> Krasna slecna.

                                    Bušák - Profil | Po 15.12.2014 23:17:22

                                    Rudy 61 >> ta je taky pěkně stavěná

                                      Rudy 61 - Profil | Po 15.12.2014 21:16:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ranař >> Krásně v klídku pobejt u vody,dát něco do volátka to je ono a ještě když se něco pochytá,není nic lepšího,krásnej výkend. Už jen vydržet do jara.

                                        Ranař - Profil | Po 15.12.2014 20:21:16

                                        Rudy 61 >> Když jsem vyrážel s Fídžou tak jsme skoro pokaždé něco upekli a taky jsme zachytali. Nedělali jsme žádný bordel ani velký oheň, jen uhlí v grilu a rybám to nevadilo.

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš