Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NBaltaz - Profil | Po 15.12.2014 18:41:25

Rudy 61 >> no jo pěkná!

    NRudy 61 - Profil | Po 15.12.2014 17:45:11

    Ranař >> Túúúze rád prasátka. S prázdnou taky nejezdím, akorát to vypadá než na rybařinu na pořádnou žranici.

      NRudy 61 - Profil | Po 15.12.2014 17:36:44

      Baltaz >> Krásný holky ,taky mám doma slečnu.

        NBaltaz - Profil | Po 15.12.2014 7:24:45

        Rudy je to fešák
        moje holky

          NRanař - Profil | Ne 14.12.2014 20:00:26

          Rudy 61 >> Neboj šampiona si nechej, já jsem minulý týden objednal u jednoho myslivce divoké prase, měl by ho dodat tento týden, tak nějaký pěkný kousek proženu udirnou a podělím se.

            NRudy 61 - Profil | Ne 14.12.2014 16:34:40

            Ranař >> Šampiona nedám, to budu klidně vo hladu.Bušák nás zachrání.

              NBušák - Profil | Ne 14.12.2014 11:23:58

              Ranař >> ahoj,nějakej menší to v nejhorším zachrání,sumeček na grilu nemá chybu

                NRanař - Profil | Ne 14.12.2014 11:13:18

                Bušák >> Klidně ať vezme toho psa sebou, já dodám i česnek, protože když nebude mamut ať nejsme hlady :-) Ale toho se nebojím protože ty vždy chytíš aspoň nějakého sumíka.

                  NBušák - Profil | Pá 12.12.2014 20:18:16

                  Rudy 61 >> no museli bychom to taky nějak doklepat

                    NRudy 61 - Profil | Pá 12.12.2014 20:03:39

                    Bušák >> Jo , máš pravdu, některým to slušelo .Bohužel je to zakázaný.Zas je netrápíš, ono stříhání uší není pro ně taky nic moc.Jde o zvyk. Nejdůležitější je povaha.
                    (Představ si kdyby nám někdo ušmiknul vocásek - FUJ ))))

                      NBušák - Profil | Pá 12.12.2014 17:59:35

                      Rudy 61 >> jo je pěknej,psi mám taky rád,škoda že se už nemůžou oficielně tupírovat,vypadají aspoň podle mě mnohem líp,i ze zdravotních důvodů to je pro tyhle psi lepší

                        NRudy 61 - Profil | Pá 12.12.2014 17:45:09

                        Bušák >> Ten mazlík na fotce je můj, sežere mamuta i tigra !!!
                        Bané nechám ho doma,každej hladovej krk je znát. Dáme si do nosu - pokud něco ulovíš.
                        Né že nás oblafneš a přineseš na oštěpu nabodnutej pytlik z Mekáče.

                          NBušák - Profil | Pá 12.12.2014 17:21:26

                          Rudy 61 >> to děláš dobře,i tak vám to vychrupnu a sežeru,umím se plížit tmou jako tigr

                            Ndizlektik fídža - Profil | Pá 12.12.2014 16:57:13

                            Ranař >> ne ne já mám čupr gril a Bušák je lovec divoké zvěře dicky na čundrech sehnal maso takže mamuta sežene taky to jasný

                              NRudy 61 - Profil | Pá 12.12.2014 16:32:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Bušák >>Dráždíš hada bosou nohou. Já si talíř a sklénku dobře hlídám, na to já sem pes !!!

                                NBušák - Profil | Pá 12.12.2014 14:45:23

                                Ranař >> a já vám to přijedu pomoct všechno vychrupnout a sníst,už se těším

                                  NP!F - Profil | Pá 12.12.2014 14:44:08

                                  Ranař >> Neblbni, lebo to Filip vezme vazne a cajzne zo ZOO slonika...

                                    NRanař - Profil | Pá 12.12.2014 14:43:12

                                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 12.12.2014 1:13:33 >> tak teď se uvidí já dodám slivovici, Rudy uhlí a na tobě zůstal ten mamut, tak se snaž.

                                      Ndizlektik fídža - Profil | Pá 12.12.2014 1:13:33

                                      Rudy 61 >> to mužem grilovat mamuta ;-)

                                        NRudy 61 - Profil | Čt 11.12.2014 23:41:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ranař >> Klucííí uhlí mám dost . Shořela mi stodola !!! Za nějaků štopičku,když to nevychlemtáte přivezu valnik.Už chci jaro !!!!

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš