Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Mafi - Profil | Čt 25.3.2010 18:50:14

Lukas89 >> Pokud nemáš celosvazovou - nebo pražskou povolenku tak nemůžeš !! a o nic jsi nepřišel !!!

    Lukas89 - Profil | Čt 25.3.2010 17:11:18

    Plotičkář >> To nečekám, jen sem na intru v hluboši a přes tejden prostě nemám co dělat, tak chci zkusit i jiný revír než pecák...

      Lukas89 - Profil | Čt 25.3.2010 17:10:19

      Dobříšák >> díky, kouknu do soupisu, jesli tam taky můžu.. Chytám převážně feeder a plavačku... ;-)

        Mafi - Profil | Čt 25.3.2010 9:20:24

        Dobříšák >> Tak to o víkendu budou závody !!! na pecáku asi to samé !! Včera už tam sedělo cca 10 rybářů !

          Lidl - Profil | Čt 25.3.2010 7:42:02

          Plotičkář >> a nebo někomu ujeli ruce u třídičky a šel tam s násadou;). I to se stává... Mě osobně se třeba na Papeži před 4 rokama povedlo za jedno dopoledne lapit dva kapry přes 60cm;). Na pecáku to samé...

            Plotičkář - Profil | St 24.3.2010 22:14:55

            Lidl >> jj hned po nasazení se na takovejch revirech stává že zaberou i kapři který tam jsou už z předešlejch nasazení možná že s novou obsádkou ryb ztratěj část opatrnosti a nechaj se lapnout.

              Lidl - Profil | St 24.3.2010 21:47:22

              Plotičkář >> těsně po nasazení dostal soused 60 špígla;)-to bude zřejmě ten nej:)))... jinak to byl jeho první a poslední kapr. Pak už tam nikdy nic nelapnul:D

                Plotičkář - Profil | St 24.3.2010 21:25:49

                Lidl >> Patrně zapomenutý domorodec, gratuluju toje místní trofeják

                  Plotičkář - Profil | St 24.3.2010 21:24:06

                  Dobříšák >> Ale jo já tam ty tři revíry v okolí taky občas projdu, neni vždycky čas jet na řeku.

                    Lidl - Profil | St 24.3.2010 21:22:23

                    Plotičkář >> já zde byl jednou a hned kapr 52cm:)-prý patrně rekordman:D

                      Dobříšák - Profil | St 24.3.2010 21:16:51

                      Plotičkář >> souhlasím s tebou, taky nepatří mezi mé favority a víceméně tam zavítám jen občas ze zvědavosti a na max 2 hod.

                        Plotičkář - Profil | St 24.3.2010 21:13:27

                        Dobříšák >> Zrovna podzim na Hořčičce jsem párkrát zkoušel feeder a bohužel kapr větší než 45cm se tam vážně nenašel. V čera dopoledne jsem jel okolo sedělo tam cca. 7 maníků když sem pokecal s jednim znich tak tvrdil že od rána na feeder "0". Každopádně nechci nikoho zrazovat ale znám klidnější revíry než je ten mezi letištěm a dálnicí

                          Dobříšák - Profil | St 24.3.2010 20:48:07

                          Plotičkář >> No neřekl bych že šance je malá. Rozhodně máš pravdu že po nasazení to místní vydry vytahají za týden, ale já tam jezdil vloni na podzim, chytal jsem na lehkou plavanou a na malý háček a tahal jsem poměrně dost kaprů a mezi mimi i kapry 50-55 cm, pravda je že tam občas zašel i někdo jiný, ale co jsem sledoval tak klasická srkačka tak v tom podzimu moc nefungovala.

                            Plotičkář - Profil | St 24.3.2010 19:35:02

                            Lukas89 >> 401006 Kocába nečekej ale žádný zázraky. Jsou to kaluže s max. hlubkou 1,5m, je tam obrovský tlak rybářů z okolí takže teď před zarybněním máš jen malou šanci na slušnou rybu.

                              Dobříšák - Profil | St 24.3.2010 18:24:01

                              Lukas89 >> Nemám teď u sebe soupis revírů ale určitě to hledej pod revírem Kocába tak jsou k tomu asi čtyři kačáky.

                                Lukas89 - Profil | St 24.3.2010 18:13:44

                                čau, nevíte prosim vás někdo, jaký číslo revíru má Hořčička nebo pod kterou MO spadá? díky

                                  Dobříšák - Profil | St 24.3.2010 17:58:27

                                  Mafi >> Tak dneska už ten led definitivně na Papaži slezl, sluníčko a vítr uděly svoje. Už tam byli první nedočkavci.

                                    Mafi - Profil | St 24.3.2010 10:11:28

                                    Dobříšák >> Tak to otec moc radost mít nebude , chtěl tam dneska jet ??!! To je divný - Pecák už je z půlky rozmrzlej !

                                      Mafi - Profil | St 24.3.2010 10:10:00

                                      Plotičkář >> Tam je to pasé !! Zkus to na Splavěcím v Ouběnicích tam už je tahaj !

                                        Janvrba - Profil | Út 23.3.2010 19:59:58

                                        Dobříšák >> Taky jsem nad nimi přemýšlel, ale nesmí tam být moc lidí, jinak raději pojedu jinám.