Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NDobříšák - Profil | Út 23.3.2010 19:14:54

Janvrba >> Jo v něděli co bude nevím, Mám trochu rozlítáno. Řeky vypouštím je moc vody, možná zkusím Lahovice a když bude hezky tak možná se splávkem místní kačáky (Lhota, Chaloupky)

    NPlotičkář - Profil | Út 23.3.2010 18:47:49

    Mafi >> Vydry jo ale jsou o hladu, podle řečí druhejch rybářů celková "0".Na Drásově po dvou hodinách tohle. No dobrá ne!!!

      NJanvrba - Profil | Út 23.3.2010 18:44:54

      Dobříšák >> Čau Stando, tak kam vyrazíš v neděli?

        NDobříšák - Profil | Út 23.3.2010 18:40:24

        Mafi >> Tak Papež je i po dnešlu pod ledem, snad to povolí do víkendu, ale ten led je nějakej moc silnej. V Dlohý Lhotě už jsou vydry.

          Nmarty101 - Profil | Út 23.3.2010 9:49:06

          Mafi >> Vím, včera jsem byl v B na obědě.

            NMafi - Profil | Út 23.3.2010 8:05:48

            marty101 >> Na Pecáku už to jede !! od silnice je do půlky rozmrzlej !

              Nmarty101 - Profil | Út 23.3.2010 8:03:41

              Jen kousíčky. U penysu v té zátočince u ostrůvku, např. Jinak jsem koukal jen zběžně z auta. Ale led je skoro černý, už jen pár dní....

                NMafi - Profil | Út 23.3.2010 7:55:51

                marty101 >> celej ??, nebo jsou kraje rozmrzlé ??

                  Nmarty101 - Profil | Út 23.3.2010 7:53:43

                  Mafi >> Papež je pod ledem, už to ale dlouho trvat nebude. Včerejší odpoledne.

                    NMafi - Profil | Út 23.3.2010 7:45:37

                    INFO - Hořčička, Splavěcí a ta kaluž v Ouběnicích u závodiště jsou už týden rozmrzlé a už tahaj kapry !!
                    Jak je na tom Papež ?? nevíte někdo !

                      NDobříšák - Profil | Po 22.3.2010 23:37:39

                      Venca888 >> Je to fakt takovej mamlas revír, rybu chytneš na cokoliv, klid tam není, romantika žádná, jen ty ryby. Sice nic kapitálního ale zase stabilní úlovky. Taky tam moc nejezdím, jen když jsem v Praze a mám chvvilku volna tak tam sednu, ale jinak tam nejezdím.

                        NVenca888 - Profil | Po 22.3.2010 23:33:14

                        Dobříšák >> to nepochybně... já tam byl vloni v první půlce března a tahali mi za to kapři o sto šest... a žádnou velkou vědu jsem na ně nezkoušel - klasická průběžka s červama

                          NDobříšák - Profil | Po 22.3.2010 23:28:24

                          Venca888 >> souhlas, klid a relax je tam scifi. Pravda je že tam ta ryba je a momentálně je to jeden z revírů kde se nechá chytat a něco chytnout. Jo mimochodem jsem tam viděl montáže na feeder s koncovým krmítkem, na kmenu 2x návazec 5 cm a nástraha barevná foukačka. Jo a tahali za to cejni.

                            NVenca888 - Profil | Po 22.3.2010 23:18:12

                            Dobříšák >> jo, tam se daly vždycky natahat ryby a i když má Berounka nadstav, tak tam se dá lidsky chytat. Bohužel to prostředí je teda dost vzdálený mojí představě o ideální rybařině...lidí jako sraček, pár metrů od tebe jedna z nejfrekventovanějších silnic u Prahy, naproti rezatej jeřáb zvící věžáku, do toho stavba obchvatu... ale možná se tam o víkendu mrknu... vyšší Berounka se nedá, na Slapech a na Orlasu mě to před zahájenim dravců nebaví a stojáky jsou ještě marný

                              NDobříšák - Profil | Po 22.3.2010 23:10:51

                              Vím že je to trochu mimo rajon, ale dneska jsem se byl podívat v Lahovicích na soutoku Berounky a Vltavy. Berounka měla cca 7 stupnů, Vltava 5 stupnů. V Lahovicích už byly úlovky kaprů a cejnú, docela dost rybařina.

                                NMafi - Profil | Po 22.3.2010 13:16:18

                                Tak pecák již rozmrzá - dá se chytat od přítoku až skoro k hospodě !! Už sem tam dneska jednoho zoufalce viděl !

                                  Nkajda - Profil | Ne 21.3.2010 22:11:00

                                  Lukas89 >> Jasna vec.......cus:o))))

                                    NLukas89 - Profil | Ne 21.3.2010 22:10:07

                                    kajda >> To já taky... :) Tak v pátek se ozvu a v sobotu zachytáme.. ;-) čus

                                      Nkajda - Profil | Ne 21.3.2010 22:00:47

                                      Lukas89 >> Budu rad a tesim se ...............zatim cus

                                        NLukas89 - Profil | Ne 21.3.2010 21:59:30

                                        kajda >> sobotu dopoledne mám volnou, takže pudu určitě, v pátek to omrknu, písnu ti a domluvíme se... Ju? zatim