Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | Pá 24.12.2010 17:24:54

Pelci >> Hele, ještě mamka nic nepodniká jo? Kuwa Vy to protahujete.

    NPelci - Profil | Pá 24.12.2010 17:03:33

    Plotičkář >> Ty kecko. :) Budeš mít určitě bohatýho Santu. A já dostanu jenom vlasce. Vlastně ještě malýho, ale dneska asi ne

      NPlotičkář - Profil | Pá 24.12.2010 17:01:35

      Pelci >> Děkuji i Tobě přeji vše nejlepší a hodně všeho co si přeješ. Na Ježicha už čekáme. Já ovšem moc hodnej nejsem, alespoň podle manželky, takže dárky neočekávám. :-))

        NPelci - Profil | Pá 24.12.2010 16:54:12

        Plotičkář >> Veselé Vánoce. Pepíčku. ať ti Ježich dá to co sis přál

          NPlotičkář - Profil | Čt 23.12.2010 18:34:04

          Pelci >> Jo to sem, ale většinou je to prd platný.

            NPelci - Profil | Čt 23.12.2010 18:18:14

            Plotičkář >> To jsi teda klikař

              NPlotičkář - Profil | Čt 23.12.2010 18:08:54

              Pelci >> Poprvé žena začala když sem byl na montážích a než se přijel domů tak tchám všechno zařídil a u druhého kluka sme šli na běžnou kontrolu a mamina se rozhodla že žačne rodit. Takže pohoda a žádnej stres.

                NPelci - Profil | Čt 23.12.2010 17:59:33

                Plotičkář >> Jakto. bohužel já musím

                  NPlotičkář - Profil | Čt 23.12.2010 17:24:49

                  Pelci >> No vono si to mrně moc na čase nepotrpí. Moji kluci se narodili každej uplně jinak než felčaři řekli, v každym případě sem se té první akci u obou dobře vyhnul.

                    NPelci - Profil | Čt 23.12.2010 17:06:47

                    Plotičkář >> Tak nejlépe mezi Svátkama

                      NPlotičkář - Profil | Čt 23.12.2010 17:03:41

                      Pelci >> Sakra, Ty to ale natahuješ. Že Ty chceš prcka pod stromek, nebo až na Nový Rok.

                        NPelci - Profil | Čt 23.12.2010 16:52:09

                        Plotičkář >> čau. já včera taky byl, ale ne kapra. utrhl jsem jednu gumu, rotačku. totéž zero. zítra Vánoce viď. Dneska jsme byly na ultrazvuku a malýmu se na svět moc nechce. Vypadá to, že na Vánoce budeme ještě doma. Snad se narodí až po Ježichovi

                          NPlotičkář - Profil | St 22.12.2010 21:35:10

                          Pelci >> Já to poslal sobě magor, to je pro tebe

                            NPlotičkář - Profil | St 22.12.2010 20:51:32

                            Plotičkář >> Čus Pelci, tak dneska pár hodinek na Orlasu a čisté zero. Každopádně je tam krásně, voda jak zrcadlo, nefoukalo a celkem teplo na prosinec. Zkoušel sem teda jenom vánočního kapra, dravou ne. Naštěstí je v mrazáku flákota vepřového tak se nic děje.

                              NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 20:56:55

                              DejF >> No to je celej on. ๏̯͡๏ Raději ho pořádně hlídat a nepustit z očí. Pokud to jde ?! /(°)(°)

                                NDejF - Profil | Út 21.12.2010 20:37:44

                                Plotičkář >> to je pravda, ten to opravdu potřebuje, jinak je vždycky jan dán :-))))

                                  NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 20:36:59

                                  DejF >> Tak to jooo, budeš aspoň hlídat Pinďu2 :-)

                                    NDejF - Profil | Út 21.12.2010 20:34:41

                                    Plotičkář >> já budu ještě pak řídit domů, tak si dám jen pro začátek jedno dvě s alkoholem a pak už to bude jen birell :-))

                                      NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 20:33:37

                                      DejF >> Tak se šetřete, budete ještě muset plnit vánoční přání rodinkám.

                                        NDejF - Profil | Út 21.12.2010 20:32:16

                                        Plotičkář >> pozdrav vyřídim, zítra si jdeme na chvíli sednout a prolejt hrdlem ten pracovní rok :-)))