Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 20:31:15

DejF >> Tak to máš pohodového kolegu je to dobrej týpek, vůbec to semnou tenkrát neměl jednoduchý. Pozdravuj ho, sliboval sem mu že přijedu zachytat na Berounku nebo Litavku, ale nějak sem si na to neudělal trochu času.

    NDejF - Profil | Út 21.12.2010 20:24:48

    Plotičkář >> já tam jsem půl roku, předtim jsem byl ve Stodůlkách, střídal jsem Tomáše Houšku. Jo jo, ten floutek Petr Havlíků je můj kolega ... :-)

      NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 20:22:40

      DejF >> To tam děláš s "Pinďa2", toho znám. Tebe sem tam asi nepotkal když sme dělali v Berouně a to sem tam jezdil několikrák za den.

        NDejF - Profil | Út 21.12.2010 20:12:49

        Plotičkář >> jo jo znám ... dodávám vám materiál :-) Dělám v Králováku v Rabatu ...

          NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 19:59:07

          DejF >> Jo ještě děláme, Ty znáš tuhle firmu?

            NDejF - Profil | Út 21.12.2010 19:37:27

            Zdarec chlapi, vy děláte u MTStavu?

              NPelci - Profil | Út 21.12.2010 18:19:22

              Plotičkář >> Jasan. Díky moc.

                NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 17:54:26

                Pelci >> Pošlu Ti SMSku, Přéma je solidní chlap a tak to nemusí bejt marný. Hele zavolej mu co nejdříve. Ps: to číslo mám už dost dlouho tak když nebude fungovat dej vědět a seženu to co fungovat bude.

                  NPelci - Profil | Út 21.12.2010 17:41:31

                  Plotičkář >> nemám na něj tel, ale jinak bych to zkusit mohl

                    NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 17:30:58

                    Pelci >> Hele tak mne napadá zavolej Přémovi ten lidi ještě nedávno potřeboval, dělá u něho už Martin Jašek a Šotek, lanaří i další lidi tak to určitě vyzkoušej.

                      NPelci - Profil | Út 21.12.2010 17:26:28

                      Plotičkář >> nemám vůbec nic

                        NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 17:23:50

                        Pelci >> No jo ale máš už něco v merku ?

                          NPelci - Profil | Út 21.12.2010 17:19:02

                          Plotičkář >> Já taky nechápu. Mám se sejít s Midlochem, ale nebere mi telefon. Pepo já nemůžu bejt bez práce. ještě jsem ani nedostal peníze za listopad. až prej někdy po novym roce.

                            NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 17:14:16

                            Pelci >> Hovno to snad ne. Ty bláho co to zase vymejšlej, ani se mně tomu nechce věřit, vdyť ješte nedavno tvrdili že na tebe počkaj a o výpovědi za ten prac. ůraz nepadlo ani slovo. Co nato říct, koukej teď marodit co nejdéle ať v klidu přečkáš zimu a užiješ potomka.

                              NPelci - Profil | Út 21.12.2010 17:06:53

                              Plotičkář >> Zdar. Tak prej mám u Pečíze na stole výpověď. Že sem to nahlásil jako pracovní úraz

                                NPlotičkář - Profil | Út 21.12.2010 16:46:22

                                Jarda Š. >> No to vůbec neřikej,tak starej ještě nejsem. Když toho Zodiaca neseženu do března tak koupim první nějakej člun kterej bude skladem v Eshopu. To mám z toho že hledám nízké ceny a pak skočim někomu na hezký řečičky, dobře mně tak.

                                  NJarda Š. - Profil | Út 21.12.2010 14:48:59

                                  Plotičkář >> Tak třeba na důchod už ho mít budeš.

                                    NPlotičkář - Profil | Po 20.12.2010 22:40:32

                                    Pelci >> Člun je zase odloženej o 7 tejdnů, už sem to přestal řešit. Dal sem mu poslední šanci a pak vyberu jiného dodavatele nebo zkusim tetku v Berlíně. Jenže nemám moc rád tyhle zahraniční nákupy.

                                      NPelci - Profil | Po 20.12.2010 22:34:54

                                      Plotičkář >> Jak si na tom s člunem. bude k Vánocům? Koukal jsem na značku a cenu boilies. některý sou fakt za raketu a je toho jen kilečko. na co budem chytat ty velký kapry

                                        NPlotičkář - Profil | Po 20.12.2010 22:31:05

                                        Pelci >> Tak to ti věřim, je toho na tebe v poslední době nějak až dost.