Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | Ne 26.12.2010 9:44:08

Pelci >> Nojo vlastně jsem dostal ještě pár vobů a rotaček. S tim hadem mne docela překvapuješ, za celou sezonu tam nebrnknu ani o tkaničku a najednou se ukáže 80ka.Škoda že jen tuhoň.

    Pelci - Profil | Ne 26.12.2010 0:25:47

    Plotičkář >> Jo a dneska jsem byl vláčet a utrhal jsem polovinu výbavy co jsem měl. Jediný co vyselo na trojháčku byl podseklej mrtvej úhoř okolo 80cm, ale neměl jsem bohužel foťák

      Pelci - Profil | Ne 26.12.2010 0:24:11

      Plotičkář >> To nemá míru, tak to nemůžu psát

        Plotičkář - Profil | Ne 26.12.2010 0:22:13

        Pelci >> No doufám že ji zapíšeš do sumáře.

          Pelci - Profil | Ne 26.12.2010 0:16:34

          Plotičkář >> Ještě jedna rybyčka

            Plotičkář - Profil | Ne 26.12.2010 0:16:04

            Pelci >> No jo, no jo, pán musel bejt hodně hodnej, když si Ježíšek všimnul i jak se jmenuješ. Hele mažu do kanafasu, zejtra mne čeká další kolo u rodičů. Ten nášup žrádla který sem dneska sežral u panimámi je potřeba pořádně vyležet. Tak zatim čus a ať už jste tři.

              Pelci - Profil | Ne 26.12.2010 0:12:47

              Plotičkář >> Jojo to je mýdlo a sprcháč

                Pelci - Profil | Ne 26.12.2010 0:08:43

                Plotičkář >> Tričko se jménem a půlitrem

                  Plotičkář - Profil | Ne 26.12.2010 0:06:26

                  Pelci >> Tak tohle je mazec a ta rybka je mejdlo, nebo hračka do vany. To se teda směju jako blázen, to sem ještě neviděl.

                    Pelci - Profil | Ne 26.12.2010 0:01:51

                    Plotičkář >> To není všechno, ještě něco na ryby, prej až chytnem lejno, tak ať se máme čím umejt.

                      Plotičkář - Profil | So 25.12.2010 23:54:44

                      Pelci >> Ta fotka toho preparáta je jak z hororu nočních můr. Docela drsný, manželka opět komentuje: ani do sklepa Tě stim nepustim, bála bych se jít pro kompoty.

                        Pelci - Profil | So 25.12.2010 23:49:17

                        Plotičkář >> Kapr Obecný

                          Plotičkář - Profil | So 25.12.2010 23:20:30

                          Pelci >> A já měl strach že jenom ta moje nechápe rybářovo potřeby.

                            Pelci - Profil | So 25.12.2010 23:17:03

                            Plotičkář >> Já mám doma t samý. Musim ho chudáka pověsit dole u kotelny. Jdu to nafotit tak vydrž

                              Plotičkář - Profil | So 25.12.2010 23:10:58

                              Pelci >> Ty foe pošli foto toho preparáta, kde kdo k tomu přišel. Teď se kouká žena na tvuj příspěvek a tvrdí že by mne s vycpanou rybou vyhodila na mráz. :-)

                                Pelci - Profil | So 25.12.2010 23:04:41

                                Plotičkář >> Takže luxus. Já dostal o kaprařině jen jednu knížku, pak pexeso s rybama. prej až se budem na rybách nudit, tak ať máme co dělat. Tričko s rybářem, půllitr s rybářem. Dřevěnou ručně vyřezávanou rybu. vlasce, Od Lucky ségry velkej obraz s prezentací mejch fotek s rybama, trencle a nejlepší dar.
                                VYPREPAROVANOU HLAVU ASI 15 KILOVÉHO KAPRA

                                  Plotičkář - Profil | So 25.12.2010 22:51:24

                                  Pelci >> Čus. Akurát sem přijel z Práglu, bylo třeba navštívit panímámu s pantátou, nafasovat papání a dárečky. jinak ježich celkem v poho. Pár obálek, tři knížky o rybařině, potom nějaký ponožky, atd. Každopádně mám na novou povolenku a jěště na povinné ručení na můj povoz.

                                    Pelci - Profil | So 25.12.2010 22:43:36

                                    Plotičkář >> Ty voe kde jsi? Tak co ježich?

                                      Plotičkář - Profil | Pá 24.12.2010 17:41:58

                                      Pelci >> Tak to máš dost velký slovo. Poslouchá Tě i příroda !

                                        Pelci - Profil | Pá 24.12.2010 17:30:09

                                        Plotičkář >> Já jsem říkal, že musí vydržet po Vánocích