Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Pelci - Profil | Po 20.12.2010 22:28:12

Plotičkář >> Tak to se mi ulevilo. Hlavně ať už je teplo. Kluk na světě.
se nemůžu dočkat

    Plotičkář - Profil | Po 20.12.2010 22:21:32

    Pelci >> U nás je už stav ustálenej, takže snad flek je prozatim pevnej. S tebou taky prej počítaj na jisto, hlavně to chce už jít co nejdřív do fachy. Při tom vánočním večírku sem dobře pokecal s tim týpkem (Radkem) co Mydlochovi pronajímá bydlení a je to vskutku dobrej chlapík a má bydlení kousek od vracáku, prej ho máme občas potěšit návštěvou, s lodí to nebude problém tam zajet.

      Pelci - Profil | Po 20.12.2010 22:10:31

      Plotičkář >> To je drsný. Co Ty, jak se v práci držíš? máš místo jistý.
      Už jezdíme audi no. Musím dojet za Midlochem s dárečkem a poptat se jak to vidí semnou až pomastim do hákovky.

        Plotičkář - Profil | Po 20.12.2010 22:05:27

        Pelci >> He he, klidně i ve tři ráno, jenom to hlídání nepřežeň ať pak nezaspíš tu hlavní chvilku, no i když ona si Tě mladá určo vzbudí. Co auto máš už novej motor. Jo hele propustili Mádla a Hanáčka, pak ještě nějakou sekretářku. Tu sem snad ani neznal, tak už došlo i na kancelářský.

          Pelci - Profil | Po 20.12.2010 21:59:40

          Plotičkář >> Hele nezkoušel jsem nic. Možná si zajdu, ale teď opravdu hlídám maminu, kdyby něco. Ozvu se až budem v partě 3 :)

            Plotičkář - Profil | Po 20.12.2010 21:54:01

            Pelci >> No to je dobře že jsi OK, teď jěště aby mamina excelovala a můžem to pořádně oslavit. Hele jak sem abstinent tak se pořádně zmažem. Co ta rybačka, zkoušel jí. A co nervýky, jsou na pochodu.

              Pelci - Profil | Po 20.12.2010 21:48:34

              Plotičkář >> Nazdar. V sobotu mi dělali to CT, tak už to snad bude dobrý.
              Dneska máme termín viď, tak čekám každou chvíly, že jedem rodit

                Plotičkář - Profil | Po 20.12.2010 21:43:28

                Pelci >> Čau Pelci, jak jde život a rybařina, zkoušel si Slapy?

                  Plotičkář - Profil | So 18.12.2010 0:44:42

                  Pelci >> Ty ses nám nějak rozkecal. Zdar jak sviňa Pelci, mam Tě pozdravovat od Přemka. Máš se mu ozvat až budeš zapíjet potomka, rád tě uvidí a pokecá.

                    Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 22:30:31

                    Plotičkář >> Žena mi řekla, že jestli ještě jednou půjdu na ryby, uteče ode mne... Ach jo, bude mi chybět.


                    Jak určíte věk ryby? Ptají se odborníka. "Podle očí" Cože? Čím dál jsou od ocasu, tím je ryba starší

                      Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 22:21:43

                      Plotičkář >> Co by si přál rybář, kdyby chytil zlatou rybku?




                      Lahváče, Lahváče a dalších tisíc přání.

                        Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 22:19:32

                        Plotičkář >> Co odpoví blondýnka, když se jí zeptáte, proč nevyměnila rybičkám vodu v akvárii? Vždyť ji ještě nevypily..


                        Přijde rybář domů z ryb a manželka se ho ptá: "Chytil si něco"? Manžel jí odpoví: Doufam, že nic"


                        Potkají se dvě žížaly. A ta první povídá te druhé: "Kdepak máš dneska manžela"? Ale, vytáhli ho na ryby.


                          Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 22:01:14

                          Pelci >> Ty seš pako kdes nato zase přišel, asi seš už dlouho zavřenej doma.

                            Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 21:43:56

                            Plotičkář >> Pepa řve na svou ženu: "Kdybys aspoň týden mlčela jako ryba"
                            Žwena mu hned odvětí: Tobě by taky neuškodilo, kdybys od těch ryb něco pochitil, třeba bys mohl chlastat jenom vodu.

                              Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 21:09:35

                              Pelci >> Popohánim, jenže nějak to nechce poskočit vpřed. No ale co lováky nato jsou ušetřený tak se něco určo sežene. Francouzi podělaný jednou stávkujou a pak prej jedou jinou velikost člunů. Mám těch jeho keců plný zuby a přestávám věřit že ten člun vůbec může sehnat.

                                Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 20:30:30

                                Plotičkář >> do jara ještě čas máš, ale už by to chtělo trochu popohnat.

                                  Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 20:18:09

                                  Pelci >> První poptávku sem poslal už 9,9,10 a pořád nic. Kuwa už ho chci.

                                    Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 20:10:45

                                    Plotičkář >> Jsou to paka. Jak dlouho už máš ten člun objednanej? Viděl jsem na mrku pěknou loď i s podvalníkem za 20 tis. Budeš ho mít do jara? při nejhorším musíme doopravit tu loď co máme od Jaryna, aby jsme mohly jezdit aspoň po těch Slapech

                                      Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 18:51:26

                                      Pelci >> Tak se to s tim ZODIACem nějak komplikuje, ta dodávka celého kompletu se podle prodejce zase oddaluje a tak jedu pokoukat do dalších prodejen a osondovat nové značky člunů, Honwave a Suzumar. Podle prodejce Suzumaru se ceny po novém roce dost zvednou, takže chci udělat nové objednávky co nejdřív. Táhne se to už nějak dlouho, fakt mne to štve.

                                        peto82 - Profil | Čt 16.12.2010 18:10:42

                                        DejF >> DejF/Plotickar - Diky moc chalani.