Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 17:52:59

Pelci >> No to asi neklapne, to nás požene bejkovcem

    DejF - Profil | Čt 16.12.2010 17:52:08

    peto82 >> zdarec, úplně v pohodě, jezdím každý den ráno a večer. kokoti to ale místo prohrnování tou radlicí umydlej tak, že to je jak zrcadlo, ale cesta je v klidu.

      Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 17:46:22

      Plotičkář >> Na to bych víš co. Vemu feedry a jedem.

        Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 17:41:07

        Pelci >> Vlasec o pruměru 0,30 mm a silnější a na koncové šokové montaži 15-20 metru vlasce o průměru 0,50 mm a silnější. Označování krmných míst je povoleno pouze tyčovými bójemi. K podebírání ryb se nesmí používat podběrák s menšímy rameny než 105 cm. To že tam pojedu jen na jednu až dvě akce v roce se ten nákup nového vybavení zdá k ničemu.

          Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 17:35:14

          Plotičkář >> Co myslíš tou výbavou? bojíš se toho že se tam musí chytat na dálku? nebo proč

            Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 17:26:17

            Pelci >> Vášák, tam to uděláme hned při otevření. Toho Jardu je třeba jěště pořádně probrat mám trochu problém s výbavou na tenhle revír.

              Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 17:21:54

              Plotičkář >> Tou první myslíš Vášák nebo Jardu?

                Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 16:48:03

                peto82 >> Cesta je celkem v pohodě, syn tudy jezdí každej den do školy. Celkem jí udržujou dobře, tvrdí mladej.

                  peto82 - Profil | Čt 16.12.2010 16:34:25

                  Zdravim kolegovia. Sorry, ze Vam tu do toho vstupujem, ale neviete mi povedat, ako vyzera cesta medzi Pribramou a Breznici [cez Narysov a Chrast] ? Da sa to prejst autom bez problemov ? Dik

                    Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 16:29:49

                    Plotičkář >> No sněhu je tu požehnaně. ta zima bude nekonečná. nejradši bych usnul a vstal až na jaře. pak hurááá na nějakou výpravičku a lovil carpy

                      Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 16:27:59

                      Pelci >> Jasně že šetřim, první akce na soukromáku je už dohodnutá a tak s tím každopáďo počítám.

                        Plotičkář - Profil | Čt 16.12.2010 16:25:12

                        Pelci >> Zdar Pelci, tak co už jste tam v těch kotárech zapadli až po okna sněhem. Mám pocit že bez traktoru tam neujedeš ani metr.

                          Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 16:23:13

                          Plotičkář >> Nazdar. Žiješ ještě? Šetříš na boilies? V létě až pojedem na ty mobydyky ať máme na co chytat.

                            Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 21:59:09

                            Pelci >> No jasně to chápu. Padám do pelechu. Čus zejtra.

                              Pelci - Profil | Út 14.12.2010 21:51:10

                              Plotičkář >> neříkam, že se musí líbit tobě. přesně o těch LC sem ti psal

                                Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 21:46:51

                                Pelci >> Grund tady v Příbrami je má za 3775,- a prej ještě dostanu slevu. Jenže přád je to darda jako sviň. Ta 8000 má jenom přední brzdu a to já nechci.

                                  Pelci - Profil | Út 14.12.2010 21:26:21

                                  Plotičkář >> pořád sou to nový a nejlevnější co jsem viděl. mě se moc líbí Shimano Navi XSA 8000

                                    Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 21:17:17

                                    Pelci >> Stejně je to pořád dost, když chci aspoń dva kousky. Budu hledat po bazarech, zatim.

                                      Pelci - Profil | Út 14.12.2010 21:13:05

                                      Plotičkář >> Pytlák to byl. Našel jsem úplně nový LC za 3700kč kus

                                        Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 21:12:05

                                        Pelci >> Ti přeju hodně štěstí, mně se to povedlo zatím jednou a to ještě sem ho zaseknul za srkačku co urval nějakému "snad" rybáři.