Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Pelci - Profil | Út 14.12.2010 21:07:16

Plotičkář >> To radši budu tak dlouho nahazovat wobllera, dokud toho kapra nepodseknu.

    Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 20:43:56

    Pelci >> Tak to máš pech, na druhou stranu ten vláčák je taky řešení. Uvážeš krmelec a šupí.

      Pelci - Profil | Út 14.12.2010 20:36:47

      Plotičkář >> Já vyběhnu a nahodim hned. Ale bohužel vlasce mám u tchýně na Orlíku ve skříni. maximálně, že bych převázal vláčák na kaprovou montáž a mohl bych jít. už chci teplo a vyrazit asp. na noc

        Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 20:34:11

        libryb >> Alespoň je druhá možnost. Až to zase Maťákovi nebude fungovat můžeme jít druhou stranou.

          Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 20:30:54

          Pelci >> Na nic nečekej, vlasce najdi, namotej na civky a prázdný špulky vrať zpět do obalů. Manželka to stejně nepozná. Ty budeš mít jistotu že když ještě do vánoc přijde obleva budeš připravenej na sto procent vyrazit na kapra.

            Pelci - Profil | Út 14.12.2010 20:21:25

            Plotičkář >> tak už mi přišly vlasce, ale prej je dostanu až na Vánoce. na kapry teď nepůjdu, tak je to jedno

              libryb - Profil | Út 14.12.2010 20:21:09

              Plotičkář >> O.K.já kliknul jen na tu jeho první stránku.

                Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 20:16:56

                libryb >> JO jo, to jsou stejné stránky na které mne poslal Baiťák. Určitě si četl předešlé zápisy. Taky sem už pochopil jak s tím pracovat a důležité je začít jezdit na vodu abych toho mohl využít.

                  libryb - Profil | Út 14.12.2010 20:08:09

                  Plotičkář >> Čus, na tom seznamu to už funguje, jukni na grafy, jde to nahoru.

                    baitruner2 - Profil | Út 14.12.2010 18:14:42

                    Plotičkář >> O povodnich 2002 tyhle stromky byly pod vodou.
                    Starousedlici My ukazovaly fotky.Voda byla tak 15m jeste nad mym boutem(jak ted kotvim)
                    Ostatni byly uvazane v tech smrkach nade mnou.To uz je pruser.Tohle jeste jde.Ale jinak mas recht.

                      Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 18:05:40

                      baitruner2 >> Čoveče chlape to už je moc. Při tomhle stavu můžu vyjet s lodí až k Bohosticům.

                        baitruner2 - Profil | Út 14.12.2010 17:49:24

                        Tady je 1 fotka prez 352 kvoty.Jak vidis je To v prdeli.
                        Tak at se daří.
                        PS:Jo jo pochopils...Musis okouknout breh kde chytas pak uz To jde dobře.

                          Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 17:48:31

                          Pelci >> Až předám tu podělanou stavbu, dříve se na vodu nedostanu.

                            Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 17:46:28

                            baitruner2 >> Tak takhle to funguje, Už to chápu. Důležité je okouknout stav u břehu a pak podle času na PVL pak už je to dost jednoduché. Dikes

                              Pelci - Profil | Út 14.12.2010 17:41:43

                              Plotičkář >> to jsi. kdy vyrazíme na ryby?

                                Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 17:40:06

                                Pelci >> No teda já sem fakt fakt dost dobrej

                                  baitruner2 - Profil | Út 14.12.2010 17:39:38

                                  Plotičkář >> Tady jen dam maly priklad jak To funguje.(u Me na boutu)
                                  Datum Hladina [m n.m.] Odtok [m3.s-1]
                                  14.12.10 16:00 349,3168 83,89
                                  14.12.10 15:00 349,3263 177,77
                                  14.12.10 14:00 349,33 140,87
                                  14.12.10 13:00 349,34 0,00
                                  14.12.10 12:00 349,33 0,00
                                  (kvota-aktualni hladina)

                                  349,3128- mam vodu uz u konce lavky(bout My plave na 349.20)protoze misto uz znam.

                                  Pak uz jen taky odhaduju podle cisel kolik (priblizne) je vody.
                                  Priklad-348.30- je o 1m min na sloupci vody(hraze) u me na kotvisti 2m plaz
                                  Snad si To trosku pochopil.:-)
                                  Tam kde chytas si musis napsat tu kvotu a pak uz jen kouknes a vidis kolik napustili,nebo upustili.Je To jednoduche fakt.
                                  PS:352 a více uz je To v prdeli a voda je az v lese a neda se chytat.(u Me a skoro vsude).Orlík.

                                    Pelci - Profil | Út 14.12.2010 17:37:31

                                    Plotičkář >> jojo. na tý jedný, tam jsi byl. jinak zbytek je fakt chorvatsko

                                      Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 17:26:13

                                      Pelci >> Ty ses rozjel, hned 4x najednou. Tu jednu fotku poznávám, pár hodin potom, sem tam za tebou přijel. Ty ostatní fotky budou patrně Chorvatsko?

                                        Plotičkář - Profil | Út 14.12.2010 17:22:21

                                        baitruner2 >> Ahoj. Tohle trošku znám, špatně se v tom ale orientuju. Neznám přesně nějaké základní hladiny a tak jenom odhaduju. Každopádně moc díky.