Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPelci - Profil | Út 14.12.2010 17:17:03

Plotičkář >> Zase taková banalita to není. určitě by mi to taky vadilo. koukni u mě na pozadí

    NPlotičkář - Profil | Út 14.12.2010 17:12:52

    Pelci >> Čus Pelci. Právě sem dorazil, navi nejsou. Jeden je vadnej, nechodí mu cvrček. Prej je to banalita ale........ . Tak sme se dohodli že až to opraví tak se ozve (snad). Zatim budu hledat dál.

      Nbaitruner2 - Profil | Út 14.12.2010 16:18:39

      Plotičkář >> http://www5.pvl.cz/portal/nadrze/cz/index.htm

      Cau tady je odkaz co pouzivam Ja.Podle toho poznas kolik je asi vody.
      Kdyz To otevres tak si pak vyberes tok a v pravo mas kvoty(tabulka) a tam je To napsane.
      PS:Treba uz tohle znate?Nevim
      Pod tim nadpisem si vyberete vodni nadrz.Funguje To jakz takz na orientaci,kdyz znas sve misto a kvoty..

        NPelci - Profil | Út 14.12.2010 15:32:54

        Plotičkář >> Už doma jo? co ty navijáky?

          NPlotičkář - Profil | Po 13.12.2010 20:44:01

          Pelci >> Nooo má. Trochu riskuju, peníze beru ze člunu s motrem a budu doufat že ježich bude hodně štědrej.

            NPelci - Profil | Po 13.12.2010 20:24:50

            Plotičkář >> to je dobrá cena. se někdo má když na to má. :)

              NPlotičkář - Profil | Po 13.12.2010 20:13:27

              Pelci >> Z MRKu ano, 6000kč ne, ještě o litr méně, takže bůro.

                NPelci - Profil | Po 13.12.2010 20:09:34

                Plotičkář >> to jsou z mrku za 6000kč

                  NPlotičkář - Profil | Po 13.12.2010 20:07:38

                  Pelci >> Kousek jenom do Hořovic, docela klika.

                    NPelci - Profil | Po 13.12.2010 20:01:04

                    Plotičkář >> kecy. kam pro ně jedeš?

                      NPlotičkář - Profil | Po 13.12.2010 19:27:37

                      Pelci >> Právě sem asi koupil přes bazar Lcéčka od šíma, jedu se na ně zejtra podívat. Tak sem zvědavej v jakym budou stavu, prej sou starý 1rok.

                        Nlibryb - Profil | Po 13.12.2010 19:23:33

                        Plotičkář >> My jsme kdysi měli Peugeot 404 - to byla kára!

                          NPlotičkář - Profil | Po 13.12.2010 19:20:51

                          libryb >> Přesně tak, aktuální stav Error 404, to je stejný jako stou mojí rybařinou v poslední době.

                            Nlibryb - Profil | Po 13.12.2010 19:18:52

                            Plotičkář >> Mě to ukazuje error 404, ale snad to bude chyba někde u vodařů, doteď to chodilo furt!

                              NPlotičkář - Profil | Po 13.12.2010 19:15:02

                              libryb >> Popis dobrej, našel sem to hned, ale taky to nechce chodit, nenačítá to stránku. Snad později. Díky

                                NPlotičkář - Profil | Po 13.12.2010 19:00:08

                                Pelci >> ÓÓÓÓÓ to je servis, budu vybírat doufám hodně často, už ať je jaro sakra.

                                  Nlibryb - Profil | Po 13.12.2010 18:57:22

                                  Plotičkář >> Nahoře najedeš na seznamy, klikneš svazové revíry, klikneš na revír, pak na výšku hladiny nebo průtok. Máš tam krásný grafy a tabulky. Mě to ale dneska nejde, dej vědět jestli tobě jo.

                                    NPelci - Profil | Po 13.12.2010 18:55:27

                                    Plotičkář >> Je opravdu vody dost. U mě máme fleky na příští rok vystaraný. stačí si vybrat na kterej chceš

                                      NPlotičkář - Profil | Po 13.12.2010 18:49:21

                                      libryb >> Tak to sem ještě nezjistil kde. Prosim o radu.

                                        Nlibryb - Profil | Po 13.12.2010 18:42:49

                                        Plotičkář >> Spíš to jde trochu nahoru, hladiny a průtoky se daj sledovat i tady na Mrku v seznamu revírů.(dneska mi to ovšem nějak nefunguje)