Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | Po 13.12.2010 18:39:04

Pelci >> libryb - co hladina, pouštěj to dolů, nebo ji držej. Je potřeba projít břehy na pokuk pro příští chytání.

    libryb - Profil | Po 13.12.2010 18:32:46

    Plotičkář >> To jsem byl zrovna dneska na Slapech.

      Pelci - Profil | Po 13.12.2010 18:22:46

      Plotičkář >> Lovil jsem tam jak přišly ty 2 štičky, kus od dědka, co jsme byly spolu. docela zima. očka zamrzaly

        Plotičkář - Profil | Po 13.12.2010 18:05:38

        libryb >> Čus, jen provokujte panové, taková procházka u řeky je balzámek, jenže vůbec nemám za světla čas, tak jen tahám info od druhejch. Zkoušel si taky Slapy?

          libryb - Profil | Po 13.12.2010 17:57:49

          Plotičkář >> Čau, o nic si nepřišel, já to zkoušel dneska chvíli prohodit a nic!

            Plotičkář - Profil | Po 13.12.2010 17:52:45

            Pelci >> Zdar chlapáku, ještě Ty provokuj, každej druhej kámoš jezdí na vodu a Já jenom furt do práce. Zajel si až k vracáku? Tam možná šance na rybu je.

              Pelci - Profil | Po 13.12.2010 17:35:57

              Plotičkář >> Nazdar. tak jsem to dneska zase zkoušel u vody. opět bez ryby

                Plotičkář - Profil | Ne 12.12.2010 17:57:39

                Pelci >> Tys to pochopil hned, vedení jaksi ne a ne to chápat. Ale coš aspoň budou nejaký ty zlatky k dobru.

                  Pelci - Profil | Ne 12.12.2010 17:54:52

                  Plotičkář >> prosim tě dneska jsem byl v Příbce u ségry a teď dorazila zase jiná rodinka, Lucie má zítra svátek, tak mám lítačku. jo a po včerejšku, když jsem viděl tu mrtvou vodu se mi nechtělo.

                    Pelci - Profil | Ne 12.12.2010 17:49:15

                    Plotičkář >> tak to ve dvou určitě termín stihneš. :)

                      Plotičkář - Profil | Ne 12.12.2010 17:48:33

                      Pelci >> Válel ses doma nebo si prošlápnul kousek Slap a podráždil pruhatce.

                        Pelci - Profil | Ne 12.12.2010 17:46:53

                        Plotičkář >> Pořád jsme jenom 2.. budeš první kdo se to dozví až budem 2 rybářy a 1 statečná mamina

                          Plotičkář - Profil | Ne 12.12.2010 17:46:26

                          Pelci >> V kolbenu hnus a dřina. Jak sem psal, honíme termín. Tak nás přišlo docela dost (dva) Asi ty největší blbci.

                            Plotičkář - Profil | Ne 12.12.2010 17:44:15

                            libryb >> Jo tak to si pamatuju taky.

                              Pelci - Profil | Ne 12.12.2010 17:40:07

                              Plotičkář >> Jak bylo v práci?

                                libryb - Profil | Ne 12.12.2010 17:38:59

                                Plotičkář >> To já už ani nevím jestli jsem to čet, ale zato si pamatuju nějaký dementní písničky a básničky!

                                  Plotičkář - Profil | Ne 12.12.2010 17:38:11

                                  Pelci >> ČUS Pelci jak de život, ještě pořád ste jenom dva?

                                    Plotičkář - Profil | Ne 12.12.2010 17:35:01

                                    libryb >> Tý vogo, já zase trénuju ruštinu skoro každej den. Voni totiž ty některý zahraniční dělníci snad ani jinak nechtěj poslechnout hov.da. :-). Jo a Timura sem četl s hroznou nechutí, moje kantorka na základce to tvrdě vyžadovala. brrrrrrr

                                      libryb - Profil | Ne 12.12.2010 17:17:41

                                      Plotičkář >> Mladší asi čuměj co to tu melem. :-) Já si z tý ruštiny pamatuju akorát pár píč.... a to jsem z ní musel i maturovat. :-(

                                        Plotičkář - Profil | Ne 12.12.2010 17:11:51

                                        libryb >> To není problém. Kniha zahřeje na duši, její obal a listy zase zahřejou ruce a nohy. :-)