Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Nlibryb - Profil | Ne 12.12.2010 17:04:16

Plotičkář >> Vemte sebou Timura! :-)

    NPlotičkář - Profil | So 11.12.2010 22:23:04

    Pelci >> Nooooo přece JÁ a TY néééééé. Taky mně už asi hrabe. :-)

      NPelci - Profil | So 11.12.2010 22:19:13

      Plotičkář >> Jakou partu myslíš? hlavně, aby jsme vydržely čekat na ty kapry. panebože to je doba do jara. así se unudim. musim do práce, nebo mi hrábne

        NPlotičkář - Profil | So 11.12.2010 22:12:55

        Pelci >> No jo jaro, Ty bláho to budem ještě ňákou dobu čekat a pak jim zase dáme. Ta parta nám snad vydrží dost dlouho.

          NPelci - Profil | So 11.12.2010 22:03:22

          Plotičkář >> To já vím, že nedal. voda byla krásně průzračná, vidět bylo dost hluboko a daleko. fakt nebylo vidět vůbec nic. už chci jaro a kapry.

            NPlotičkář - Profil | So 11.12.2010 21:56:28

            Pelci >> No ale stejně, dostal ses k vodě a já jenom na maltu. Zejtra du do práce znova, jo holt honíme termín. Ten navi je dobrej, žádnou sračku bych Ti nedal.

              NPelci - Profil | So 11.12.2010 21:52:31

              Plotičkář >> čau kámo. Tak počasí nicmoc. Ve vodě nebyla známka ryby. ať jsem zkoušel měnit nástrahy, místa, tak prostě nula. naviják šlapal perfektně.

                NPlotičkář - Profil | Pá 10.12.2010 17:25:13

                Pelci >> Snad se má drobet oteplit, tak ti počásko snad vyjde. Hele, jdu hledat tu fotku, bude asi stažená někde na dvd v kompu jí nemám.

                  NPelci - Profil | Pá 10.12.2010 17:20:02

                  Plotičkář >> určitě se ozvu. hlavně ani nevím jaký má bejt počasí.

                    NPlotičkář - Profil | Pá 10.12.2010 17:17:51

                    Pelci >> Tak potom dej zprávu jak si dopadnul. Docela sem naštvanej , ale co se dá dělat. Práce je zatim jedinej prostředek pro moje přežití, takže když šéf dá rozkaz tak se musí.

                      NPelci - Profil | Pá 10.12.2010 17:13:18

                      Plotičkář >> no jo no? práce je přednější. možná to zkusim.

                        NPlotičkář - Profil | Pá 10.12.2010 16:58:33

                        Pelci >> Boužel, ale Orlas se nekoná. Deme do fachy celej vejkend, chlapi sou dost naštvaný, alel jinak to asi nejde.

                          NPelci - Profil | Čt 9.12.2010 21:47:16

                          Plotičkář >> Čus bus. Teď jsem dorazil s Orlasu a cesty fakt katastrofa. To o víkendu bude zlá slejzačka k vodě.

                            NPlotičkář - Profil | St 8.12.2010 22:23:55

                            Pelci >> Někde určitě bude, zejtra se podívám a dám vědět. Těď už kvačim za mamkou do peřin. Tak zatim Čus.

                              NPelci - Profil | St 8.12.2010 22:20:39

                              Plotičkář >> Neříkej mi, že tu fotku máš? ta by se hodila do mojí diskuse jak moc milujete. ty by mi dali co proto

                                NPlotičkář - Profil | St 8.12.2010 22:16:56

                                Pelci >> Trencle nech schovaný ve skříni, jsou proklatě krátký a já sem i tak heterák. Sou tak krátký že sem tu fotku nemůžu ani vložit.

                                  NPelci - Profil | St 8.12.2010 22:14:38

                                  Plotičkář >> Lepší už to nebude. takhle krásně už vůbec ne.:))

                                    NPelci - Profil | St 8.12.2010 22:11:14

                                    Plotičkář >> to nevim no, jestli budou jiný trencle tak nebudou koule.

                                      NPlotičkář - Profil | St 8.12.2010 22:10:03

                                      Pelci >> Jo tak trencle a Hygienik, joooo to se povedlo. to se musí každopádně zopakovat. Stejnej plac a stejná parta, schválně jestli to může bejt ještě lepší.

                                        NPelci - Profil | St 8.12.2010 22:02:41

                                        Plotičkář >> Hlavně nevim jak bude chtít mamina. je mi jedno v čem budu chrápat. třeba jen v trenclích a za deště. to už mám vyzkoušeny z pod drátů, když jsme kempily s hygienikem