Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | St 8.12.2010 21:58:38

Pelci >> Koukej, hedej, špekuluj a kombinuj. Ty Sejce se mně zamlouvaj, Ty je máš už vyzkoušený tak neni co řešit. Stan,chata nebo bout to je celkem jedno, jde jen o to kolik nás bude.

    Pelci - Profil | St 8.12.2010 21:52:39

    Plotičkář >> Nejsem začátečník ne? To je jako rybaření, člověk se za ty léta něco naučí. koukam furt na ty sejce a nedá mi to spát

      Plotičkář - Profil | St 8.12.2010 21:38:10

      Pelci >> Ty seš magor, s tim je třeba zacházet opatrně !!!!!!

        Pelci - Profil | St 8.12.2010 21:35:24

        Plotičkář >> V klídečku. Nálada nebyla špatná, tak ok.:) Za to já po tvým zázračnym pytlíku mám náladu jako hrom. sotva vidím. doufam, že nám vyjde ten víkend. chci jak malej kluk

          Plotičkář - Profil | St 8.12.2010 21:31:46

          Pelci >> Zdarec. Neni třeba děkovat, sejně by ležel v regále, hlavně že Ti ještě bude sloužit. Co mladá neprudila že ses zdržel? Jak se začne kecat o rybách tak čas letí jako magor.

            Pelci - Profil | St 8.12.2010 21:25:25

            Plotičkář >> Čus kámo. Fakt dík moc za Ty okuma galaxy..:)) Ty černý co mam, jak chodily ztuha a sekaly se. na ten cos mi dal pasuje cívka, klička. je skoro stejnej. Boží dar! Díky parťáku

              DejF - Profil | Út 7.12.2010 22:35:21

              Plotičkář >> čus, já jdu taky hnít, ráno taky letim do makárny, tak ať tam nečumim jak trubka :-)

                Pelci - Profil | Út 7.12.2010 22:34:05

                Plotičkář >> Tak dobrou ty bejku a pozdravuj v rachotě

                  Plotičkář - Profil | Út 7.12.2010 22:28:23

                  Pelci >> To vokouknem, když budou love chci ještě koupit echo, tak by to neměl bejt problem. Padám do postele. čus

                    Pelci - Profil | Út 7.12.2010 22:25:20

                    Plotičkář >> Jojo. tam mladou taky nedostanu, takže to je výhoda pro nás. Nebo se rozvalíme u nás na tom vracáku pořádně rozkrmíme a snad půjdou pořádný ryby. jo a dejf má pravdu, že ze začátku je hodně hausbotů a já lapal těsně za nima. asi půl kilometru za sejcema směr slapy podél vody je taky hodně fleků, ale nevím jak tam vypadá dno

                      Plotičkář - Profil | Út 7.12.2010 22:25:14

                      DejF >> Kolem Sejců to vůbec neznám a tak se tam rád podívám. Zejtra mne čeká Facha tak du do regálu, brou.

                        DejF - Profil | Út 7.12.2010 22:22:02

                        Plotičkář >> já taky :-))

                          Plotičkář - Profil | Út 7.12.2010 22:14:58

                          DejF >> Jasně, právě proto Pelci uvažuje zrovna o Sejcích, má tam už pár zkušeností.

                            DejF - Profil | Út 7.12.2010 22:11:17

                            Plotičkář >> daj se tam najít pěkný místa, na pár flekách jsem tam byl, ryby tam jsou, to mám potvrzený tim jednim hausbotářem, kterej tam pravidelně krmí a chytá...

                              Plotičkář - Profil | Út 7.12.2010 22:10:04

                              DejF >>Ahoj chlape. No zrovna prohlížim mapy na netu a bude to chtít nejdříve projet a pak teprve něco vybrat, ale to až na jaře. Takže zatím jenom čekat.

                                DejF - Profil | Út 7.12.2010 22:05:54

                                Plotičkář >> tam jsou hezký místa na těch sejcích :-)) ... musíte se ale vyhnout hausbotům, je jich tam jak sraček ... mezi častoboří a sejcema ...

                                  Plotičkář - Profil | Út 7.12.2010 22:00:56

                                  Pelci >> Jo to de, stan neni problem a hlavně do stanu, nedostanu "mladou".
                                  Takže, nějaký klidný místo, hafo krmení a trocha štěstí. To pude.

                                    Pelci - Profil | Út 7.12.2010 21:55:47

                                    Plotičkář >> Co tobě. mě by přetrhla jak smrada. koukni na Častaboř-sejce přijde mi to teda dost mastný. když to patřilo Primagře, tak za to v sezoně chtěli 2500kč. těď to má nějakej soukromník co to koupil a natáhl to ještě jednou tolik. vemem áčkový stany a frčíme.

                                      Plotičkář - Profil | Út 7.12.2010 21:46:15

                                      Pelci >> Chodit ??? no fuj, budu je lapat na ten novej člun. To je můj plán. S prckem je to jasný, tvoje mladá by mne přetrhla jak hada, kdyby zjistila že ho tahám na vodu v lodi.

                                        Pelci - Profil | Út 7.12.2010 21:40:22

                                        Plotičkář >> To je ještě brzo. nejdřív s náma bude pár let chodit ke břehu a až potom možná na loď, tak bych to zatím neřešil. já to teda zkouknu, zjistím ceny atd. To víš, že tě bude hlídat. ještě bys tam chodil za babama a z rybařiny by bylo hovno