Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | Út 7.12.2010 21:26:48

Pelci >> Hele chlape zrovna hledám nějakou záchrannou vestu a můžu sehnat ještě jednu pro toho prcka ať má mamka klid :-) Jinak, dovča v chatkách je pro mne lepší, žáleží na ceně. Kupodivu moje žena řiká že pojede taky, asi mne chce hlídat. Zkus vojistit ceny a urči datum já se už přispůsobim.

    NPelci - Profil | Út 7.12.2010 21:14:53

    Plotičkář >> Ta nám ho na loď v životě nepůjčí. bude lepší ji z toho vynechat. mám zkusit zamluvit tu chatu na těch slapech nebo radši ten housebot. pokud budeš chtít ject. k tý chatě je pramice, ale jestli budeš mít gumák, tak je to v celku jedno

      NPlotičkář - Profil | Út 7.12.2010 21:11:11

      Pelci >> Toho zapijem v každym případě, vochmelený do práce nemůžem tak budu mít aspoň omluvenku. No a houpat budeš Ty. Já jako hodnej strejček budu prcka vozit na zodiacu, ať si zvyká na pořádný houpání od vln ve skluzu. Mamině to ale neřikej nebo nám ho nepučí. (a nebo jo)

        NPelci - Profil | Út 7.12.2010 21:03:37

        Plotičkář >> Jo a jak, že ti stoply dovolený mezi svátkama. myslel jsem, že zapijem našeho narozenýho mladýho rybáře. už klepe na dveře. z jara ho budem houpat u vody v kočárku a poprvé uvidí pořádný ryby ne?

          NPlotičkář - Profil | Út 7.12.2010 20:58:02

          Pelci >> No to doufám že ne !!!! Sobot, sem už v kapitalismu odmakal dost tak se jim už snažim stůj co stůj vyhnout. Soboty sou na rybařinu (hlavně)

            NPelci - Profil | Út 7.12.2010 20:52:41

            Plotičkář >> a v sobotu nejdeš do háku, že chceš jet na ryby.

              NPlotičkář - Profil | Út 7.12.2010 20:42:40

              Pelci >> Hlavně prej hoří ten Josefáč a pak něco v Práglu. Ta moje stavba ve Lhotě taky nemá zrovna časovej náskok.

                NPelci - Profil | Út 7.12.2010 20:38:51

                Plotičkář >> To byl fakt drát. tvrdej je jak prase. to jo oka dělal drsný. ten se hodí pro pytláky do lesa na oka. na to bude fakt dobrej. a kde se dělá že máte takový práce?

                  NPlotičkář - Profil | Út 7.12.2010 19:54:22

                  Pelci >> Foe 250m hrčáku, to musel bejt mazec :-). Ta stará třicítka cos sundal byla nechutnej drát, proto dělal ty voka. Tohle šímo to dělat nebude (snad).

                    NPelci - Profil | Út 7.12.2010 19:48:57

                    Plotičkář >> Dneska jsem právě stáčel ten starej vlasec přes bajťák, to byl hrčák, nádhera. Píšou o něm že je pružnej oděruvzdornej, ale hlavně aby se nekroutil jak ten starej

                      NPlotičkář - Profil | Út 7.12.2010 19:36:04

                      Pelci >> Jak naco. Náhozy stopro prodlouží, oproti tomu cos tam měl, ovšem na kapry je ta funkčnost zatim ve hvězdách to se bude muset co nejdřív otestovat. Hele Mydloch ruší dovolené dělňasům, prej má firma moc práce. Takže mezi svátkama prej mažem do práce.

                        NPelci - Profil | Út 7.12.2010 19:26:49

                        Plotičkář >> na ten seru, vždyť jsem tam dával vlasec asi před měsícem. myslíš, že ten od shimana bude fungovat?

                          NPlotičkář - Profil | Út 7.12.2010 19:19:28

                          Pelci >> Ba, ba, to je při cestě, takže v poho. Vláčák si zatim ještě nevymotal, doufám že ten máš ještě pohromadě.

                            NPelci - Profil | Út 7.12.2010 19:15:04

                            Plotičkář >> a kde by jsi mě vyzvedl? v Milíně třeba. jel bych hned

                              NPlotičkář - Profil | Út 7.12.2010 19:09:09

                              Pelci >> To ještě dohodnem, ale žádný vyspávání.

                                NPelci - Profil | Út 7.12.2010 19:06:45

                                Plotičkář >> Já se sní zkusím domluvit a dám vědět. chtěl jsem zkusit u mě, ale byl jsem nějakej línej. v kolik hodin by to mělo bejt

                                  NPlotičkář - Profil | Út 7.12.2010 18:56:01

                                  Pelci >> Zdar, jednou sem vynechal a mám absťák jako hovado. Hele v sobotu chci zkusit Orlas, ale nemám tušáka jaký budou cesty k vodě. Co Ty nechceš se připojit. Mladou hodíš do Milína, starý jí tu chvilku pohlídaj.Vemem vláčáky a trochu se proběhnem.

                                    NPelci - Profil | Út 7.12.2010 18:43:28

                                    Plotičkář >> nazdar. tak starej vlasec z navijáků je dole. čekám už jen až dorazí ten novej. přijde mi ta zima dost nekonečná. nejradši bych razil k vodě, chytit si pořádnýho kapra

                                      NPelci - Profil | Po 6.12.2010 18:35:16

                                      Plotičkář >> Ještě jsem to nedostal. zatím to objednala.

                                        NPlotičkář - Profil | Po 6.12.2010 17:53:47

                                        Pelci >> Jenom dělňasové a mistři