Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | Po 6.12.2010 17:50:03

Pelci >> To už si dostával dárky? Nějak brzo néééé!!

    Pelci - Profil | Po 6.12.2010 17:49:44

    Plotičkář >> kdo tam všechno má jít? každopádně každou chvíli budeme rodit, tak jsme celý vystresovaný

      Pelci - Profil | Po 6.12.2010 17:48:16

      Plotičkář >> Ženská mi ho koupila k Vánocům, tak snad budu spokojenej.
      Značka to je určitě bude lepší než ten co mam na navijákách, kterej se kroutí a blbě z nich vylítává

        Plotičkář - Profil | Po 6.12.2010 17:48:10

        Pelci >> Jo hele dneska sem telefonoval s Píňasem a ptá se jestli půjdeš na akci, co dělá ke konci roku. Je to 17.12 na farmě dáváme každej 200,-

          Plotičkář - Profil | Po 6.12.2010 17:36:29

          Pelci >> Čauky chlape, celkem to jde, ale mosí se fachat. Mazec je vůbec dojet na stavbu, potom ta hnusná sracka co padá celej den a válí se po silnici. Takže sem večer rád že sednu na řiť a chlastám kafe u kompu. O tom šímu nic nevim, nepoužívám ho. Moje značka je AWA - SHIMA. Jinak nosnost docela slušná.

            Pelci - Profil | Po 6.12.2010 17:23:11

            Plotičkář >> Nazdar kámo. Jak je? Prosím tě co si myslíš o monofylu od Shimana speed master 0,25mm a 6,40 kg. díky. čus

              Pelci - Profil | Pá 3.12.2010 22:44:42

              Plotičkář >> Do řiti mi naštěstí nikdo nelez. Nezkoušel, ale chystám se na to celej týden.

                Plotičkář - Profil | Pá 3.12.2010 22:33:59

                Pelci >> Hele máš na těle ještě otvor v kterým se ti felčaři nehrabali ?
                Zkoušel si v tejdnu vláčku.

                  Pelci - Profil | Pá 3.12.2010 22:26:18

                  Plotičkář >> Ty bílkoviny asi v poho. už tolik nepřibírá, tak budeme mít normální porod. podle termínu. a mě dneska cpaly trubici rypákem až do hlavy. musím ještě na CT.vyšetření

                    Plotičkář - Profil | Pá 3.12.2010 22:20:17

                    Pelci >> Aha, Ja myslel že někde na shopu. Jak ste dopadli s maminou v hen tom Pisku.

                      Pelci - Profil | Pá 3.12.2010 22:09:50

                      Plotičkář >> a jakej naviják? ten fire fox? na aukru a dneska jsem ho držel v rybářství v Písku. Fakt masitej 12 ložisek. prostě kanon

                        Plotičkář - Profil | Pá 3.12.2010 20:36:02

                        Pelci >> Kuwa odkaz na ten naviják nééé. To sem to tak blbě napsal.

                          Pelci - Profil | Pá 3.12.2010 20:33:37

                          Plotičkář >> To bylo někde v prdelákově. Koukal jsem na Velký Vrchotický. Stejně bych jel radši na Jaroslava.

                            Plotičkář - Profil | Pá 3.12.2010 20:09:48

                            Pelci >> Pošli odkaz na stránky toho navi ať taky můžu kouknout. To tvoje označení které si poslal nějak net nemůže najít.

                              Pelci - Profil | Pá 3.12.2010 19:58:32

                              Plotičkář >> No, stejně se na jaro Těším víc než lézt do toho humusu.
                              Musíme se přes zimu domluvit na nějakej revír. Nastudovat
                              terén a tak dále. Dneska jsem koukal na ty navijáky od
                              fire fox HB90. docela dobrý děla a funkčnost zajímavá
                              myslím si, že by se na to nechalo navinout min 600m.
                              Kdybych na ně měl, hned beru

                                Plotičkář - Profil | Pá 3.12.2010 19:50:16

                                Pelci >> Jo to hovňo už mám teď večer několikrát za sebou. Snad příští sobotu bude lepší počasí, tak jim to nandáme "možná"

                                  Pelci - Profil | Pá 3.12.2010 19:46:50

                                  Plotičkář >> Jasan by nám stejně zamrzaly očka a bylo by z toho hovňo.

                                    Plotičkář - Profil | Pá 3.12.2010 19:29:12

                                    Pelci >> Ty foe ja sem pozřel majonezovej salát a teď nějak nestíhám. Zejtra nikam nejdu budu užívat domácí postýlku s ...... . Ta zima mne ničí, nemám chuť vůbec někam chodit.

                                      Pelci - Profil | Pá 3.12.2010 19:24:35

                                      Plotičkář >> Hoj,ho, hoj... Tak už si zamrz nebo někam vyrazíme?

                                        Plotičkář - Profil | St 1.12.2010 17:01:51

                                        Huli >> :-)