Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NHuli - Profil | Út 30.11.2010 22:31:47

to bych raději žral moje boiliesky než kapříky :D

    NPlotičkář - Profil | Út 30.11.2010 22:26:19

    Hlad je hlad, budu muset přehodnotit svoje zásady. :-)

      NHuli - Profil | Út 30.11.2010 22:22:37

      tak je fakt, že já jakožto svobodnej a bezdětnej vždycky nějakou pětku vydělám všude možně aby bylo na rybačku... Ale asi takhle by to bylo v háji :/ Hlavně nemasařit :)

        NPlotičkář - Profil | Út 30.11.2010 22:17:38

        Huli >> Mno jo ale to už mne stará neuvidí vubec. A sem zvědavej jak dlouho budou ty moje ratolesti tolerovat že musej chalovat jenom rybynu. Ty bláho zemne bude masař.

          NHuli - Profil | Út 30.11.2010 22:11:37

          berte top z tý lepší stránky, až vás pošlou do piče z práce tak bude alespoň čas nahánět šupináče :)

            NPlotičkář - Profil | Út 30.11.2010 22:02:14

            Pelci >> Jo kouknu, propouštěji už i z kanceláří. Kéž bys měl pravdu, protože když nebude práce, tak nebude ani zodiac s motorem.

              NPelci - Profil | Út 30.11.2010 21:51:17

              Plotičkář >> Jen abych nenastoupil a hned zase nešel.
              Koukni na diskusi o psím plemenu, dal jsem tam fotku s mojí
              čubou. Ty určitě nepůjdeš. je tam na vyhození obušků.
              Kdo Ti řekl 17 lidí? vždyť tolik lidí ani nemaj

                NPlotičkář - Profil | Út 30.11.2010 21:42:18

                Pelci >> Takže máš v chalupě dobrého rybářského ducha, proto máš takovou kliku při rybařině. No a že zrovna oni, to je otázka ale když pouštěj tak to berou hlava nehlava.

                  NPelci - Profil | Út 30.11.2010 21:33:29

                  Plotičkář >> Jo a víš co sem vyhrabal na půdičce?
                  Místní doplňky k rybářskému řádu pro rok 1964
                  Ten co tu bydlel předemnou, tak byl v rybářském svazu

                    NPelci - Profil | Út 30.11.2010 21:30:05

                    Plotičkář >> Co to, že zrovna Drhu a Makovce, takový borce. to není práce nebo kvůli čemu? Midloch mi říkal i něco o tom šoférovi co mi jezdí na stroji. je to možný. Mladá mě chtěla vytahnout na vláčku dneska, ale než jsme se najedly, tak byla tma. takže smůla

                      NPlotičkář - Profil | Út 30.11.2010 21:21:18

                      Pelci >> Jo jo, právě tam na tvojí straně. Jěště nemám tušení jesli v SO nebo NE ale to si řeknem až v pátek. V práci už začali propouštět , dneska to odnesl Drha s Makovcem a prej to čeká ještě dalších 17náct dělňasů, tak mám docela bojky co bude.

                        NPelci - Profil | Út 30.11.2010 21:15:21

                        Plotičkář >> Už by to neměla bejt taková katastrofa. podle toho kam budeš chtít ject. Jestli to budem procházet podél naší strany. si řekni ty kam chceš jít. a v sobotu nebo neděli? to já ti ten model ještě připomenu. v pátek jdu na to krční a když to bude v cajku, tak hurá do práce. musím vydělávat penízky

                          NPlotičkář - Profil | Út 30.11.2010 19:39:34

                          Pelci >> Pár hodinek s vláčákem určo bude stačit, Něco přivezu když nezapomenu. Hlavně jaká bude sjízdnost. Nerad bych skončil někde v pangejtu, sice sem koupil nové pneu, ale občas nejsou k ničemu když nefungujou pořádně technický služby.

                            NPelci - Profil | Út 30.11.2010 17:22:27

                            Plotičkář >> Čurys. když vemeš na brko a pojedeš na Slapy, tak s Tebou vyrazím. Co v háku, kde děláš? Na jak dlouho to vidíš u vody?

                              NPlotičkář - Profil | Po 29.11.2010 21:29:22

                              Pelci >> Bať, máš dobré info. Ty bestie dostanou jednou nějakého řidiče do pruseru. Rozkoušou co můžou, ještě že je majitel víš kdo. Každopádně o víkendu pudu vláčet co ty plánuješ něco.

                                NPelci - Profil | Po 29.11.2010 21:15:17

                                Plotičkář >> Já bych šel hned zítra, ale musím v pátek na to krční a až 7 ledna na to nervový. uvidím jak to dopadne na tom krčním a podle toho se uvidí co a jak. čoklové prej rozkousaly nějaký hadice u manipulátoru a nešla hydraulika, brzdy a ještě něco. svině psí

                                  NPlotičkář - Profil | Po 29.11.2010 21:02:28

                                  Pelci >> Tak už kašly na to povalování a koukej jít makat. Nebo ty stroje odvezou na šrot a ne na stavbu

                                    NPelci - Profil | Po 29.11.2010 20:58:59

                                    Plotičkář >> nevím. jen mě napadlo, že už je první sníh a něco se stane.
                                    teď mi volal Midloh, takže mi to potvrdil. Prý kdy už
                                    pomastím do práce, že mi pořád drží fleka.

                                      NPlotičkář - Profil | Po 29.11.2010 19:56:52

                                      Pelci >> Jo v neděli sem se válel doma, nuda.

                                        NPlotičkář - Profil | Po 29.11.2010 19:55:48

                                        Pelci >> Ty foe jak už to víš,utrhnul nádrž a posunul vzduchy. Hopnul do pangejtu při odejezdu ze Lhoty tam co je ten můstek před kolejema do kovohutí. Jinak v práci celkem pohoda. Ukačka makaj celkem dobře a já jak to bejvá dozoruju jak to de.