Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPelci - Profil | Po 29.11.2010 19:47:27

Plotičkář >> Nazdar šéfe. Jak bylo v práci? Co Arzen. Kde to rozšvihal.
Skládaly jsme uhlí a mám ho pořád málo. Byl si někde lapat v
neděli?

    NHuli - Profil | Ne 28.11.2010 17:41:01

    Janvrba >> zahřál jsem se veslováním když jsem zavážel a také pomohl pořádný svařáček :)

      NJanvrba - Profil | Ne 28.11.2010 17:28:21

      Huli >> Moc hezké. Jak si se zahřál?

        NHuli - Profil | Ne 28.11.2010 12:26:29

        kua proč mi sem nejdou vložit fotky? :(

          NHuli - Profil | Ne 28.11.2010 12:17:57

          ..

            NHuli - Profil | Ne 28.11.2010 12:09:25

            jedno víkendové ráno :)

              NPelci - Profil | Pá 26.11.2010 19:12:58

              Plotičkář >> Zdar pytláku. Pořádně se na zítra zahřej.
              Jo a Pepo, nezapomeň na feedry. Budou opatrný záběry

                NPelci - Profil | Čt 25.11.2010 18:49:18

                Plotičkář >> Týpek je měl 3krát u vody. takže jsou nový. s dopravou za 2000kč

                  NPlotičkář - Profil | Čt 25.11.2010 18:44:24

                  Pelci >> Někde v bazáči ? Jak sou starý. Já už zase dumám nad těma LCčkama od šíma, jenže budu muset ještě něco došetřit. Ten člun s motorem mě nějak vycuc kapsu. Dneska zase psal dodavatel z Marine že prej to dovezou k vánocům, konečně se na vánoce těšim (asi po dvaceti letech)

                    NPelci - Profil | Čt 25.11.2010 18:31:46

                    Plotičkář >> viděl jsem 2 v perfektním stavu za 1800kc.
                    nemám místo v mrazáku. necham něco na sobotu

                      NPlotičkář - Profil | Čt 25.11.2010 18:19:16

                      Pelci >> No 15 kg je v tuhle dobu asi dost. Možná bude stačit půlka a druhou zamrazit, nebo to tam dej všechno a budem čekat co se stane.

                        NPlotičkář - Profil | Čt 25.11.2010 18:16:23

                        Pelci >> Čus Pelci, Asi necelejch 17 stováků, pak je tady tan druhej naviják Mistrall Big Fish XS 8000 za nějakejch 12 stovek. Proč se ptáš

                          NPelci - Profil | Čt 25.11.2010 18:14:58

                          Plotičkář >> Nazdar kamaráde. partikl připraven. zase jsem to přehnal
                          nadělal jsem toho 15 kg. zítra to tam nakrmim

                            NHuli - Profil | St 24.11.2010 21:49:25

                            libryb >> o papíry riskuju každým dnem u vody, neznám pomalu ani rybářský řád a ty píčoviny co obsahuje :)

                              Nlibryb - Profil | St 24.11.2010 21:33:33

                              Huli >> Vypadaly ještě větší, ale pěkný jsou! Já bych se bál o papíry. Já radši vepřovej.

                                NPelci - Profil | St 24.11.2010 21:19:01

                                Plotičkář >> Nazdar šéfe. za kolik si viděl ty Mikado blue carp xs 9000

                                  NHuli - Profil | St 24.11.2010 21:14:23

                                  páč se mi kolikrát za den podařilo ulovit jednu a hned druhou za ní, ze stejného místa, tak jsem si řekl, že použiji sak a pokusím se ulvoit jich co nejvíc abych měl nějakou fotku dravců :)... tu co jsem vzal měla 75, největší z nich... poté byla 60 a 68. Já odnáším úplně nepodstatný množství taky... dvě, tři ryby ročně! A jako správný rybář na štědrovečerní večři mám kuřecí řízek :)

                                    Nlibryb - Profil | St 24.11.2010 20:58:44

                                    Huli >> Já každej rok tak jednu až tři ryby taky beru (+nějaký duháky). Jak byly velký? Ale stejně nechápu, jak je můžeš mít focený tři dohromady?

                                      NHuli - Profil | St 24.11.2010 20:52:21

                                      libryb >> jednu jsem odnesl domů, přiznávám se.... zbytek plave zpět! Kdyby byl každej masařka jako já, tak se ty ryby do přehrady za chvíli nevejdou :D

                                        Nlibryb - Profil | St 24.11.2010 20:43:23

                                        Huli >> Není jich tam nějak moc, masařko! Pak maj na mě nějaký zbejt!