Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NHuli - Profil | St 24.11.2010 20:26:36

libryb >> to já mám taky takovej problém, zase nemohu chytit kapra přes 98cm :( :D.... Baví tě chytat štiky jo? Tak to já sem vložím fotku z jedný dopolední vláčky... :)

    Nlibryb - Profil | St 24.11.2010 20:01:45

    Huli >> Já pořád nemůžu chytit kapra přes deset. :-( Tendle už měl 9,9. Čekám, že největšího chytnu na přívlač když brácha chytá hovadský štiky na boilie! :-)

      NHuli - Profil | St 24.11.2010 19:44:51

      libryb >> čauves :)... á tak proto, už chápu proč ty ryby jsou tak světlý :D... Ale kdepak, tohle je jediný slapský kapr z hloubky okolo dvaceti metrů a jako jedinej takhle světlej, což je určo nějakej co najel z mělčin.... Tohle je můj slapský osobáček, 13kg. Ten kapřík co jsem sem posílal jako první měl 12kg, pokud si viděl.

        Nlibryb - Profil | St 24.11.2010 18:24:54

        Huli >> Čau kolegův brácho, starý domorodci jsou pěkně tmavý a ty tvý malý násaďáci jsou i světlí :-) Ne kecám, je krásnej! Ten má těch 12,5?

          NNOVAS - Profil | St 24.11.2010 8:43:57

          Naopak ,,jezevčík,, 69 -docela tmavej

            NNOVAS - Profil | St 24.11.2010 8:41:36

            ,,65,, , ale jen díky krátkýmu ocasu :-) . Taky světlej

              NHuli - Profil | St 24.11.2010 8:07:48

              libryb >> to není až taková pravda :).
              Jeden letošní ze Slap.

                Nlibryb - Profil | Út 23.11.2010 21:54:42

                Pelci >> Taky pěknej! Ty slapský jsou hrozný negři!

                  NPelci - Profil | Út 23.11.2010 21:42:59

                  Plotičkář >> To si povíme až Tvoje mamina bude chtít večeři.
                  Taky Tě pošlu pro pangasiuse. Nejlepší chálka v obalu

                    NPelci - Profil | Út 23.11.2010 21:39:05

                    libryb >> Krásná ryba. :)
                    Na tohodle krasavce jsem čekal na Slapech 2 hodiny

                      Nlibryb - Profil | Út 23.11.2010 21:24:18

                      Pelci >> Na toho stačilo pár krmítek šrotu! :-)

                        NPelci - Profil | Út 23.11.2010 21:21:26

                        libryb >> Člověk se s tím vaří 2 hodiny, patlá, tahne k vodě a pak koumá na cápky jak vedle tahaj k n.....í! Už je tak rozmazlovat nebudu. :)

                          NDejF - Profil | Út 23.11.2010 21:16:21

                          Pelci >> já si pořád řikám, že to prostě jednou přijít musí ... už by to ale přijít mohlo sakra :-)))

                            Nlibryb - Profil | Út 23.11.2010 21:15:55

                            Pelci >> Čus, možná si to přehnal s těma 40 kilama tak radši utekli k sousedúm.

                              NPelci - Profil | Út 23.11.2010 21:14:28

                              DejF >> Přesně takový štěstí jsem měl s Plotičkářem na Orlasu.
                              Sekal kapra za kaprem a já jen koukal. Stejná nástraha
                              skoro i stejná vzdálenost a prd

                                NDejF - Profil | Út 23.11.2010 21:11:17

                                Pelci >> jo jo, něco podobnýho jsem tam zažil s tatíkem ... já tahal jednoho za druhym velikostí od 50-60cm a táta na úplně stejnou nástrahu akorát o pár metrů vedle ani ťuk :-)

                                  NPelci - Profil | Út 23.11.2010 21:09:53

                                  DejF >> Tam jde o to trefit jejich cestičky. přes léto jsem krmil každej čtvrtek 40 kg partiklu (kuku, řepka, pšenice + šrot). a chodil na víkend. občas přišly cejni, plotice a někdy taky vůbec nic. naproti přes řeku nekrmily a tahali rybu za rybou. nechápu. :(

                                    NDejF - Profil | Út 23.11.2010 21:04:06

                                    Pelci >> co jsem kolikrát slyšel, kolik tam toho kdo nasypal, tak se taky obávám, že budou pěkně mlsný ... parchanti ... myslim ty větší kapry :-)

                                      NPelci - Profil | Út 23.11.2010 21:03:03

                                      DejF >> Nejvíc mě štve, že to tam učí na boilies. Člověk se snaží krmit tim nejlevnějším a pak akorát tahá násaďáky. Sem tam i větší, ale tak do 70cm a to minimálně

                                        NDejF - Profil | Út 23.11.2010 20:58:13

                                        Pelci >> jo jo, to mi povídej ... to že na těch Slapech jsou, to vím, ale jak je dostat na háček, to už mi moc nejde :-)