Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPelci - Profil | Út 23.11.2010 20:57:28

DejF >> Taky něco mám. Hodně se mi líbil Carp Tour a Putování za Slovenskými kapry. Potřeboval bych asp. 15 kiláče už mě ty sedmdesátníci nebaví.

    NDejF - Profil | Út 23.11.2010 20:47:46

    Pelci >> v pohodě, já mám teď v kompu nějaký nový filmečky, tak to nijak nespěchá ... a jestli je někde propije, tak si to s nim vyřídim :-)

      NPlotičkář - Profil | Út 23.11.2010 20:46:21

      DejF >> Jo vzpomínat na něho bude hodně lidiček, včetně mne.

        NPelci - Profil | Út 23.11.2010 20:43:47

        DejF >> Zdary. Já bych rád, ale když chci zmasit nějakýho kapra, tak nejdou. Dneska jsem se dozvěděl, že Honza ti ještě nevrátil ty DVD. Snad je někde neprojede.

          NPlotičkář - Profil | Út 23.11.2010 20:42:03

          Pelci >> Žádní trofejáci ani krtci se masit nebudou, ať si tvoji známí koupěj kuřata v Kaufu :-). Ta sobota platí.

            NDejF - Profil | Út 23.11.2010 20:40:33

            Plotičkář >> je to hodně smutný, byl to super chlap, budu na něj vzpomínat. Spoustu věcí z rybařiny mě naučil a poradil. Ať mu tam nahoře berou.

              NDejF - Profil | Út 23.11.2010 20:39:07

              Pelci >> zdarec, chyť mi taky jednoho vánočního :-)))

                NPelci - Profil | Út 23.11.2010 20:30:34

                Plotičkář >> Než to semnou švihlo, tak jsem tam byl.
                Ďělá se tam čistička. Jak s tou sobotou?
                Takovejch známej po mě chce Vánočního kapra.
                Bude potřeba hodně topiva a ruma, abych pak zapil ty trofejáky

                  NHuli - Profil | Út 23.11.2010 20:23:48

                  na počasí serte a k vodě se vydejte :)

                    NPlotičkář - Profil | Út 23.11.2010 20:19:28

                    Pelci >> To muselo přijít, alespoň aby se nepsali zbytečné bludy kolem toho ůmrtí. Zejtra jedu makat do Čísovic, nebo tak nějak, takže tu nebudu. Celé dopoledne ve Lhotě sníh poletoval. Jinak sem z toho dost špatnej.

                      NPelci - Profil | Út 23.11.2010 20:10:06

                      Plotičkář >> Nazdárek Parťáku? Prej u vás dneska sněžilo jo?
                      Už řeší Mafiho i na mrku. Hrůza.:(
                      Děláš pořád ve Lhotě? Možnná se zítra stavím jestli tam
                      nikdo moc nejezdí. Nemusí mě vidět. Jak jinak?

                        NPlotičkář - Profil | Po 22.11.2010 21:34:35

                        Pelci >> Zatim 100pro jedu.

                          NPelci - Profil | Po 22.11.2010 21:18:28

                          Plotičkář >> Jak to vidíš na tu sobotu? Ještě bych něco rád lapnul.

                            NPlotičkář - Profil | Po 22.11.2010 19:11:33

                            Pelci >> nic moc, napíšu do SZ

                              NPelci - Profil | Po 22.11.2010 19:09:39

                              Plotičkář >> Nazdar pytláku, tak jak bylo ve worku?

                                NNOVAS - Profil | Ne 21.11.2010 22:09:10

                                Taky mažu. Brou

                                  NPelci - Profil | Ne 21.11.2010 21:58:36

                                  Plotičkář >> Jsi prd řidič, když nejezdíš na červenou.
                                  to jak mastíš kapry a jsi v krvi po uši to ti nevadí co?

                                    NHuli - Profil | Ne 21.11.2010 21:58:02

                                    Pelci >> to jo, ale není ocas jako ocas :D

                                      NPlotičkář - Profil | Ne 21.11.2010 21:55:47

                                      Mažu do regálu, zejtra du do kolbenu, tak zatim čus.

                                        NNOVAS - Profil | Ne 21.11.2010 21:55:09

                                        Pelci >> Ten je celej trochu jako závojnatka :-)