Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

1568 - Profil | St 28.12.2011 21:49:41

DejF >> Hořčička je teď ůplně prázdná!!!

    DejF - Profil | St 28.12.2011 21:42:07

    1568 >> jo jo, to je všude ... i na Horčičce, na Chaloupkách, všude kam jsem takhle jezdíval, tak to bylo stejný ... tak tam už nejezdim a mám svůj klid ...

      Jarda Š. - Profil | St 28.12.2011 21:31:14

      DejF >> V květnu hodlám hlavně chodit na pstruhovky a Jelito bych zkoušel až ten tlak opadne.

        1568 - Profil | St 28.12.2011 21:29:45

        DejF >> Mi povídej!!!Na Buku to bylo to samý:--(((((((((((((((Prvních pár dní masakr,potom tam seděli jak trubky a nadávali že neberou!!!

          DejF - Profil | St 28.12.2011 21:27:22

          1568 >> a vo to jde ... pak přijde nájezd masařek a za tejden bude u rybníka prázdno ... jako to chodí u všech ostatních rybníků ... proto na ně nejezdím, tohle mě fakt sere ...

            yvana - Profil | St 28.12.2011 21:26:28

            DejF >> No a jsme u toho.Někdo říká támhle nasadili ryby pojeď a já radši budu sedět v těch svých skalách.Když mi někdo dupe za zády nemusím.

              1568 - Profil | St 28.12.2011 21:26:15

              DejF >> Zarybnění proběhne v dubnu r. 2012 a sportovní rybolov na rybníku Jelito bude zahájen od 1.5. 2012!!!!
              Zarybněj 28.4 a 1.5 hurá na ně:--(((((((((((((((((

                DejF - Profil | St 28.12.2011 21:23:27

                1568 >> no nevim, nevim ...

                  DejF - Profil | St 28.12.2011 21:23:01

                  yvana >> já tam jezdit nebudu, já tyhle jatka nevyhledávám. nemám rád, když někde chytám a z každý strany sedí bambilion rybářů a jeden přehazuje druhýho ... já si radši zajedu někam, kde je klídek a tam si sedim a čumim :-))

                    1568 - Profil | St 28.12.2011 21:21:12

                    DejF >> Dle doby hájení asi jo!!??!!??

                      yvana - Profil | St 28.12.2011 21:20:56

                      DejF >> Jo přesně za měsíc budou tam vozit náklaďáky aut z krmením.Je to volovina to by tam museli nasadit 70 kapry a jinak sám víš že nasazené ryby jsou úplně blbé to tam bude fakt masakr.Myslím že za měsíc máte po rybách.

                        DejF - Profil | St 28.12.2011 21:18:31

                        Jarda Š. >> To jedině ...

                          DejF - Profil | St 28.12.2011 21:18:17

                          1568 >> jako že ze 40cm vyrostou za měsíc do 70+? ...

                            Jarda Š. - Profil | St 28.12.2011 21:17:20

                            DejF >> Asi je Milan Štěpnička bude chytat na Slapech a převážet na Jelito.

                              1568 - Profil | St 28.12.2011 21:11:50

                              DejF >> Jestli daj měsíc hájení,tak snad stačej vyrůst né!!!!V tom květnu to tam nechci vidět!!!To bude vraždění neviňátek:--())))))))

                                DejF - Profil | St 28.12.2011 21:08:42

                                Jarda Š. >> mně by zajímalo, kde se tam vezmou ty kapři 70+ ...

                                  Jarda Š. - Profil | St 28.12.2011 21:07:39

                                  Lukas89 >> Do jara určitě nateče, ale spíš půjde o to, jestli přes léto zase nevysychne (velký odpar při vysychajícím přítoku).

                                    Lukas89 - Profil | St 28.12.2011 20:28:11

                                    Jarda Š. >> Ahoj, záleží jesli to vůbec nateče, krapet o tom pochybuji.. Navíc si myslim, že to dopadne stejně jako jiné vody, tim stylem, že se to vymlátí po zahájení a bude mrtvo do dalšího zarybnění, jak je u nás zvykem.. Ale kdo ví, třeba to bude zajímavý revír, mě osobně se líbí, teď už jen aby tam bylo co chytat..

                                      Jarda Š. - Profil | St 28.12.2011 18:06:03

                                      toom2 >> Podle webu StčÚS bude zahájen od 1.5. 2012 rybolov na rybníku Jelito. Vidíte to jako perspektivní vodu? (Jde o poměrně velký, ale dost mělký a zabahněný rybník.)

                                      Popis:
                                      411 994 JELITO – Středočeský územní svaz 12 ha
                                      GPS: 49°41‘12.080“N, 14°29‘10.231“E
                                      Ryby lze lovit na rybníku Jelito v k. ú. Prosenická Lhota u Sedlčan. Kapr nad 70 cm včetně se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do nádrže, kde byl uloven. Přisvojí-li si rybář za kalendářní den 2 kusy kapra či amura (celkem nejvýše 7 kg), končí pro něj na revíru denní rybolov. Zákaz parkování na místní komunikaci – nutno zachovat průjezd. Pro parkování jsou vyhrazena místa v okolí hráze – označeno cedulemi. Zákaz lovu ryb z hráze rybníka a pod vedením vysokého napětí – označeno cedulemi.
                                      DODATEK:
                                      S ohledem na nedostatek vody na podzim r. 2011 nebylo možné nádrž zarybnit. Zarybnění proběhne v dubnu r. 2012 a sportovní rybolov na rybníku Jelito bude zahájen od 1.5. 2012

                                        1568 - Profil | Út 27.12.2011 20:28:42

                                        PinaMalcus >> Že se ukážeš?!?!?!?!Díky!!!!Tobě i Tvým blízkým přeju totéž a navíc pořádnou rybačku:--()))))))))