Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

baitruner2 - Profil | Út 24.1.2012 10:43:10

1568 >> Díky jedu tam v PA.

    1568 - Profil | Ne 22.1.2012 16:07:37

    baitruner2 >> Do 29.1 je výstava na Březových Horách,důl Vojtěch v Příbrami.Zmizelá Vltava-Orlická přehrada!!!!Dobové fotografie ze sbírek Prácheňského muzea v Písku

      baitruner2 - Profil | Čt 19.1.2012 11:02:22

      Jarda Š. >> Jo to je přesně ono.Díky.

        baitruner2 - Profil | Čt 19.1.2012 10:53:53

        Zdar jen bych se chtěl zeptat?Prý v PB je nějaká výstava v muzeu(asi) hornickém a jsou tam nějaké staré fotky od vody atd?Víte o tom něco kde to přesně je?Příští týden tam mám cestu a zašel bych se tam podívat.To je asi někde nad Kauflandem na Březákách to muzeum ne?Já to tam zas tak moc neznám.
        EDIT:Někde jsem to tady viděl na to odkaz a už nevim kde.....

          Janvrba - Profil | Pá 30.12.2011 14:30:29

          kaly >> Že mě to nenapadlo dřív, teď už je mi to jasné.... štikoplotice obecná :-)

            Janvrba - Profil | Pá 30.12.2011 14:29:04

            baitruner2 >> Taky jsem myslel, že má urvanou hubu, ale po bližším prozkoumání vypadala normálně.

              kaly - Profil | Pá 30.12.2011 11:58:43

              Janvrba >> hoj to je hned poznat co je to za rybu , je to Štikoplotice obecná .

                baitruner2 - Profil | Pá 30.12.2011 11:45:16

                Janvrba >> Jo vypadá to jak píše Jarda Š.
                Neb i podle tá ocasní ploutve má jí nějakou velkou.
                Mě ještě napadla 1 varianta a to,že za mlada jí někdo karhákem urval spodní hubu,ale ta ploutev mě z toho vyvedla.
                Já zase na Orlíku chytil křížence plotici-bolen měla kolem 40cm fotku možná dohledám?

                  Jarda Š. - Profil | Pá 30.12.2011 11:22:24

                  Janvrba >> Přijde mi to jako plotice křížená s podouství.

                    Janvrba - Profil | Pá 30.12.2011 11:13:46

                    Ahoj všem, přeju vše nej do nového roku.
                    Včera jsem chytil takovou divnou čudlu, vypadá jako plotice, ale nějak se mi nezdá, tak jsem ji nafotil... Co vy na to?

                      Jarda Š. - Profil | Čt 29.12.2011 20:15:59

                      Lukas89 >> Co by nenatekl, není to vyložený nebesák (ledaže by prosakovala hráz).

                        Lukas89 - Profil | Čt 29.12.2011 14:01:32

                        Jarda Š. >> Tomu nevěřim, že by vyschl přes léto, pokud nateče, tak se udrží.. Spíše nevěřím, že nateče.. :-)

                          Jarda Š. - Profil | St 28.12.2011 23:00:49

                          DejF >> Pod Jelitem je Políčí, což je chovný rybník, na který se hodně chodí pytlačit (zarostlý břeh, kde se pytlákům dobře schovává).

                            yvana - Profil | St 28.12.2011 22:23:45

                            1568 >> Takových pánů rybářů už jsem viděla a byli hounochyti:-)

                              DejF - Profil | St 28.12.2011 22:12:40

                              1568 >> Tak to jsou hovnochyti :-)))

                                1568 - Profil | St 28.12.2011 22:12:07

                                DejF >> To nejsou takoví hownochyti jako Ty!!!Ti když nechytnou,tak tam prostě nejsou!!Bylo jich tam osm a ani potah!!!

                                  DejF - Profil | St 28.12.2011 21:59:21

                                  1568 >> páni kluci hovnochyti :-) ani cejnka? ... tam jich bejvávalo snad milion ...

                                    1568 - Profil | St 28.12.2011 21:58:38

                                    DejF >> Nemyslím!Než se na ní udělal led,byli tam kluci od nás a 0(páni rybáři)

                                      DejF - Profil | St 28.12.2011 21:50:24

                                      1568 >> myslíš?