Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPinaMalcus - Profil | Po 26.12.2011 19:24:08

1568 >> Tome hodně zdraví a tygřici jak by smet ))))))

    NPinaMalcus - Profil | Po 26.12.2011 19:21:26

    Přeju všem krásné svátky a štastný nový rok.PS dřív to nešlo ko PC.

      Ntoom2 - Profil | So 24.12.2011 22:20:12

      Zdravím, přeji všem pohodové svátky a do nového roku jen to nej a hlavně pořádné úlovky.

        Nbaitruner2 - Profil | So 24.12.2011 12:09:17

        Tak ať vám berou a hlavně zdraví přeju.
        Občasný monitor.

          NDejF - Profil | So 17.12.2011 23:35:33

          baitruner2 >> :-))))

            Nbaitruner2 - Profil | So 17.12.2011 23:34:35

            DejF >> Ty si vůl:-))))

              NDejF - Profil | So 17.12.2011 23:24:05

              baitruner2 >> kdyby ukázala víc kozy, tak by třeba i něco vyhrála ... takhle tam zaclání ňákej kapr :-)))))))

                Nbaitruner2 - Profil | So 17.12.2011 23:18:59

                DejF >> Dobře ty.:-)))

                  NDejF - Profil | So 17.12.2011 13:44:59

                  Šupina od Grundíka soutěží :-)

                  http://for-fishing.cz/2012/cz/miss-soutezici.asp

                    N1568 - Profil | St 14.12.2011 21:38:55

                    DejF >> Ještě nevím!!!Nějaký 4000

                      NDejF - Profil | St 14.12.2011 21:34:15

                      1568 >> pěkný klacíky ... čim to osadíš?

                        N1568 - Profil | St 14.12.2011 21:31:16

                        DejF >> Jsou to twiny!!!Tzn,s prodlužovacím dílem!!!!Malá voda-360,velká voda-420

                          NDejF - Profil | St 14.12.2011 21:25:09

                          1568 >> ty pruty ...

                            N1568 - Profil | St 14.12.2011 21:24:41

                            DejF >> Co myslíš?Ty klacky,nebo ty vody?:--()))))))))))))))))))

                              NDejF - Profil | St 14.12.2011 21:20:54

                              1568 >> ty vole, to už je ňáký dlouhý ne :-)

                                N1568 - Profil | St 14.12.2011 20:57:46

                                DejF >> Colmic viking 360-420Pěkný rákosky na větší vody,např Orlík,Slapy apod:--())))))))))))))

                                  Nyvana - Profil | St 14.12.2011 20:56:52

                                  1568 >> Tak konečně vím že klacky dorazili já už chtěla volat:-)

                                    NDejF - Profil | St 14.12.2011 20:54:13

                                    1568 >> cos pořídil za klacky?

                                      N1568 - Profil | St 14.12.2011 20:52:15

                                      DejF >> Ještě nemám!!!!!!!Včera došly nový feedry,tak ještě nejsou nastrojený,doufám že to stihnu(v pátek valím do špitálu)

                                        NDejF - Profil | St 14.12.2011 20:47:51

                                        1568 >> a to tam máš navázaný háčky :-)))))))