Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Nyvana - Profil | Út 18.10.2011 20:20:32

Plotičkář >> Tak to je škoda já zítra mažu zase na výlet jedu na celý den na vláčku.

    NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 20:15:13

    Plotičkář >> Naši na chalupě pěstujou ten náš a ten je echt tak pár hlav zašiju.

      NPlotičkář - Profil | Út 18.10.2011 20:14:27

      yvana >> Vám docela tu další akci závidim, bohužel už letos na V nepojedu.

        NPlotičkář - Profil | Út 18.10.2011 20:11:38

        PinaMalcus >> Co uválet... ,ale zasadit. Když použiješ pořádnej ČESKEJ česnek a né ten čínskej tak bude rybačka ještě lepší. Hlavně aby zůstalo trochu česneku na ty tvoje super topinky.

          Nyvana - Profil | Út 18.10.2011 20:10:31

          Plotičkář >> Pepo kluci Malčusové ty fakt mají dva kolce jídla a pití tak že příště už nic neberu to znamená už příští týden a hurá zase se jede:-))

            Nyvana - Profil | Út 18.10.2011 20:09:25

            PinaMalcus >> No tak tohle jídlo fakt nemělo chybu tak příště už nic nevezu:-))

              NPlotičkář - Profil | Út 18.10.2011 20:06:51

              yvana >> Co pak Malčusové ty nenechaji nic náhodě, hrozně rádi druhého pohostěj a jak řiká Pelci : na co potáhnu žrádlo a pití když tam bude Malčus a Yvča. :-))

                NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 20:05:49

                Plotičkář >> Na jaro budem připravený něco skusíme uválet na zkoužku, letošní sklizen byla slušná jen vymyslet název.

                  NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 20:02:53

                  yvana >> Ahoj tak nemůžem zůstat pozadu když ty nám tak my i tobě .

                    NPlotičkář - Profil | Út 18.10.2011 20:01:47

                    PinaMalcus >> Takže to nebyla jenom náhoda, ono jim to snad bude šmakovat.

                      Nyvana - Profil | Út 18.10.2011 20:00:58

                      PinaMalcus >> Tak ten řádkáč nemá chybu jinak hezký večer.

                        Nyvana - Profil | Út 18.10.2011 20:00:34

                        Plotičkář >> Ahoj Pepo díky za uznání ale neboj se kluci mě za to královsky hostili:-)

                          NPlotičkář - Profil | Út 18.10.2011 19:58:31

                          PinaMalcus >> Věnečky, roláda, ty bláho mi povídej. Ještě teď se olizuju. Yvčo moc díky, fakt pečeš jako ďáblice.

                            NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 19:57:47

                            Plotičkář >> Přišel ještě jeden ale ten mu spadnul.

                              NPlotičkář - Profil | Út 18.10.2011 19:54:50

                              PinaMalcus >> Po tom česnekáčovi v sobotu, přišel ještě nějakej nebo už brácha tuhle zvlášní nástrahu nezkoušel. Řikal jsem to kolegovi v práci a ten vůbec nevěřil, dobře že si to sem hodil, dám mu link ať se koukne. Snad uvěří že i tohle kapr zbaští. Je teda fakt že bych taky tuhle nástrahu nikdy nepoužil.

                                NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 19:48:17

                                Plotičkář >> Jinak Yvča nezklamala ty věnečky a roláda to bylo žrádlo.

                                  NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 19:45:55

                                  Plotičkář >> Neděle byla nejlepší jestli dobře počítám tak jsme jich čapli 24 kaprů a 5 štik stoho v neděli 14 kaprů.

                                    NPlotičkář - Profil | Út 18.10.2011 19:39:51

                                    PinaMalcus >> Povedli se vám krásní kapři, obvzlášť ten na česnek mne překvapil. Máte to tam prostě zmáknutý.

                                      NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 19:33:42

                                      Plotičkář >> To se nebojim ta moje žárlí jenom na ty ryby .

                                        NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 19:32:09

                                        Tohoto krasavce jsem chytil v neděli dopoledne.