Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | Út 18.10.2011 19:29:47

PinaMalcus >> Zdarec kolego. Koukám že se nám na těch fotkách začínaj pomalinku množit ženský, aby nám ty vejlety k vodě ty naše polovičky brzo nezatrhli. :-)))

    NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 19:28:40

    Tady jeden Feryho karpson chycený na stroužek česneku.

      NPinaMalcus - Profil | Út 18.10.2011 19:22:45

      Konečně chvilka času tak sem dám pár fotek z víkendu.Počasí vyšlo i když rána byla mrazivá ryb se nachytalo dost.

        NS.Jakubem - Profil | Ne 16.10.2011 21:24:21

        yvana >> Jasně, ještě se uvidí :))

          Nyvana - Profil | Ne 16.10.2011 21:17:48

          S.Jakubem >> Já vím že jedeš já tam budu ještě za 14dnů a potom až v dubnu na otvíračce a potom uvidím:-)

            NS.Jakubem - Profil | Ne 16.10.2011 21:07:26

            yvana >> Jasný, já mám fotku akorát omrzlích prutů jinak jsem nic nefotil.. Díky moc, snad jo třeba v květnu se potkáme jedu tam na 10dní tak se uvidí :))

              Nyvana - Profil | Ne 16.10.2011 20:12:49

              S.Jakubem >> No tak se ještě pochytali pěkný ryby ale nevím přesný míry až budou kluci moc tak určo sem něco dají a doufám že se znovu potkáme jsi fakt moc šikovný kluk.

                NS.Jakubem - Profil | Ne 16.10.2011 20:08:12

                yvana >> Jo to je pravda, to sme s tátou řikali že jsou chudáci že tam jim bude zima ještě dost dlouho.. A co se tedy chytlo největšího ?

                  Nyvana - Profil | Ne 16.10.2011 20:06:40

                  S.Jakubem >> No tak potom to šlo klukům na druhé straně však si to zasloužili tam jde sluníčko až odpoledne tak vymrzli dost.

                    NS.Jakubem - Profil | Ne 16.10.2011 20:02:55

                    yvana >> Tak aspoň se něco pochytalo a to šlo :-))..

                      Nyvana - Profil | Ne 16.10.2011 19:01:44

                      S.Jakubem >> Ahoj Kubo tak vidíš jak fotím jo docela to ušlo ryby ty zmetci se potom odstěhovali k přítoku:-)

                        NS.Jakubem - Profil | Ne 16.10.2011 18:56:51

                        yvana >> jé tam vzádu je i můj bivak :)).. No jinak ahoj, jak ste dopadli ?

                          Nyvana - Profil | Ne 16.10.2011 18:00:37

                          Ahoj všem moc děkuju za krásný ztrávený dny.Tady máte pár foteček.Jinak hlad a žízeň je stálá:-)

                            NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 20:54:22

                            Tak zatim jdu se věnovat rodince.

                              NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 20:50:33

                              PinaMalcus >> Hee, taky mám tu zkušenost.

                                NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 20:46:56

                                Plotičkář >> Nekoštoval ale ženuška my tady hučela něco do hlavy a znáš to chlapi nemůžou dělat dvě věci pořádně najednou.

                                  NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 20:43:45

                                  PinaMalcus >> Seš nějakej zmatenej. Nekoštoval jsi už to tekuté topení?

                                    Nyvana - Profil | Po 10.10.2011 20:42:19

                                    Plotičkář >> Teda Pepčo tohle by chtělo do žlutého rámečku:-))

                                      Nyvana - Profil | Po 10.10.2011 20:41:46

                                      PinaMalcus >> No koukám že už ztrácíš přehled:-))

                                        NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 20:41:43

                                        yvana >> Znám je všechny moc dobře. Jsou horší než já a to už je co říct.